Legio & Dei

Aşağa gitmek

Legio & Dei

Mesaj tarafından Misafir Bir Perş. 21 Ocak 2016, 15:05

Dövüş Tekniği Yaratım Formu:
Tekniğin Adı: Legio
Tekniğin Stili: Kesici
Teknikte Kullanılan Ekipman yada Ekipmanlar: Tek elli kılıç
Tekniğin Açıklaması: Standart roma lejyon kılıçlarıyla kullanmaya uygun bir tekniktir. Çift yüzlü kılıcı çevik bir şekilde hareket ettirerek rakibin tepki vermeden kesilmesini sağlayabilir. Savurma ve saplama hamlelerinde iyi olsa da karşılama hamlelerinde çift ağızlı olduğu için genel olarak daha kötüdür.Dövüş Tekniği Yaratım Formu:
Tekniğin Adı: Dei
Tekniğin Stili: Uzun
Teknikte Kullanılan Ekipman yada Ekipmanlar: Pistol
Tekniğin Açıklaması: Standart pistol kullanımı. Doldurması uzun sürer, mesafe arttıkça vuruş zorluğu artar, vuruş etkisi azalır. Yakın- Orta mesafelerde oldukça güçlüdür.Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Legio & Dei

Mesaj tarafından Franky Bir Perş. 21 Ocak 2016, 15:22

Legio:

Onaylanmıştır.

* Ana statlarınız hız ve farkındalıktır. Bu statlara x1.3 alırsınız. Bu artış sizin koşu hızı gibi genel şeylerinizi arttırmaz. Bu artış sizin dövüş yeteneğinizle ilgili şeyleri arttırır. Örneğin kılıç savurma hızı, kılıç çekme hızı ...v.s. Yeteneğe verdiğiniz her puan için 0.05 artar. Yani yetenek 10 iken: 1.3 + ( 0.05 x 10) = 1.3 +0.5= x1.8 olur.Dei:

Onaylanmıştır.


* Ana statlarınız hız ve farkındalıktır. Bu statlara x1.3 alırsınız. Bu artış genel değildir. Yani koşu hızınız değil, silah doldurma hızı, silah çekme hızı gibi değerler artar. Yetenek alt dalına verilen her puanda bu artış 0.05 artar. Örneğin yetenek 5 iken => 1.3 + ( 5 x 0.05) = 1.3 + 0.25 = x1.55 olur.

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz