Cingöz Korsanları [North Blue]

Aşağa gitmek

Cingöz Korsanları [North Blue] Empty Cingöz Korsanları [North Blue]

Mesaj tarafından Monkey D. Luffy Bir Paz 20 Ara. 2015, 14:43

Kaptan-> Cingöz Bill Lour
Kafa Ödülü: 20 milyon
İsim: Bill Lour
Takma İsim/Ünvan: Cingöz
Yaş: 29
Cinsiyet: Erkek
Tür: İnsan
Taraf: Korsan
Boy: 187
Kilo:78
Deniz:North Blue
Gülüş Şekli: bilululululu
Karakter Fotoğrafı:
Spoiler:
Cingöz Korsanları [North Blue] 2855-1117140170


Doğduğu Ada/Kasaba: Roven adası

Karakteri: Hiperaktif, konuşkan, hafif çatlak, maceraperest açgözlü bir tip. Yeri gelince acımazsızlaşır ve öldürmekten çekinmez.

Geçmiş: North Blue'da doğup küçük yaşlarda köyü korsan saldırısına uğrayınca zaten yetim olan ve hırsızlıklar yapan Bill Lour, korsan gemisine binmiş ve miço olmuştur. Zamanla güçlenmiş ve gemide iyi konuma gelerek kendi çevresini oluşturmuştur. Denizcilerle girdikleri bir çatışmada kaptanları ve tayfanın çoğu ölünce liderlik ona kalmıştır 19 yaşında. O da gemiyi enkaz halde kurtarıp karaya çıkmış ve geriye kalan tayfasının başına geçmiştir. Geriye kalan kendisi dahil 6 kişiyle yeni gemi ele geçirmiş ve korsanlık macerasına devam etmiştir. Bu macerasında birkaç yıl sonra Grand Line'a da girmiş, orada direnmiş, ünlenmiş, ödül yükseltmiştir. Ancak bir süre sonra çok tehlikeli olduğu ve kalabalıktan dolayı çok hazine bulunamadığı, denizcilerden sürekli kaçmak zorunda olunduğu ve hep kaçarken yeterince eğlenilemediği için North Blue'ya geri dönmüştür. Korsanlıktan zevk almaktadır ve sürekli hazine, yağma peşindedir. Tayfasıyla her yolculuklarından sonra North Blue'nun ünlü korsan adası Nom Dortia'da günler geçirip eğlenirler.
Tayfasında şu an 36 üyesi bulunmakta ve içlerinden beşi ciddi şekilde dövüşebilmektedir.
Fiziksel Statlar:
Güç: 2.5
Dayanıklılık: 2.3
Hız: 3.0
Farkındalık: 2.2
Meyvenin Adı:-
Meyvenin Türü:-
Meyvenin Puanı:-

Alt Puanlar:
Saf Meyve Gücü:-
Kullanım Süresi:-
Ek Güçler:-
Mod/ Ek Dönüşümler:-
Kontrol:-
Tekniğin Adı:- Billur'a veda
Tekniğin Puanı: 8
Açıklama: Sırtüstü düşer pozisyona gelerek ayaklarıyla kendini sertçe iter ve rakibin altına gelip ince kılıcıyla billurları deler. Bunu çok hızlı yapar.

Alt Dallar:
Teknik:- 10
Yetenek:- 10
Yan Still:-
Mod: -
Özel Stil: -Meslek Adı:-
Meslek 1: Hırsızlık (2.5)
Meslek 2: Akrobasi (2.3)


Envanter:
-İki kısa ve ince kılıç. (İyi kalite)
-Küçük hançerler. (İyi kalite)
-Normal Pistol. (İyi kalite)

Güçleri: Fiziksel olarak oldukça kuvvetli ve bir akrobatın yeteneklerine sahiptir, çok kıvrak ve hızlıdır. Üzerinde birçok kesici alet taşır ancak esas kullandığı iki adet gardlı, ince ve görece kısa kılıçtır. Hırsızlık geçmişi olduğundan oldukça sinsice hareket edebilir ve fark ettirmeden bir şeylere dokunabilir.


Tayfası: Cingöz Korsanları. Kendi tayfasını kurduktan sonra gemileri ve isimleri değişmiştir. Yeni simgeleri sol gözüne kosan bandı takan kuru kafa ve arkasında çapraz iki ok.
Gemi ismi: Taş Hatun
Tipi: Üç direkli kalyon
Üye sayısı: 36 -7(Denizcilerle çatışmada ölenler) +11 (Dortia'da tayfaya yeni katılanlar)


Öne Çıkan Üyeler:

İkinci kaptan: Lein Krasse. Uzun boylu, uzun kızıl saçlı, yakışıklı biridir. Deriden kısa pantolon altına sandalet giyer. Üstünde ince kumaştan açık yeşil bir gömlek giyer ve kısa pantolonun içine sokuşturur. Omzunda bir askerden aldığı omuz zırhı, sol bacağının kaval kısmında açıkça görünen bir balık dövmesi bulunur.
Tek kılıç ve bir hançerle dövüşür, hızlı ve atiktir. Pantolonuna soktuğu pistolünü aniden çekip ateşleyebilir dövüş sırasında. 30 yaşındadır.

Güç: 2.1
Dayanıklılık: 2.0
Hız: 2.1
Farkındalık: 2.0

Spoiler:
Cingöz Korsanları [North Blue] 4758-50013832Rotacı: Liliy. Orta boylu, ince yapılı güzel bir kadındır. Daima mora boyadığı saçını kulağına gelecek kadar kısa tutar ve tuhaf tokalarla üste tutturur. Üstüne tek renk ve desensiz mavi bir tişört, altına ise siyah bir kısa şort giyer. Genelde ayakkabı giymez ancak mecbur kaldığında siyah deriden basit bir tane kullanır. 27 yaşındadır ve 10 yaşından bu yana denizlere ve haritalara ilgi duyar, gezip görmeyi sever. Rotacılıkta oldukça başarılıdır ve sisli havalarda dahi iyi yol bulur. Çatışmalarda ise kıvraklığını ve hançerini kullanarak insanlara arkadan ani şekilde saldırır, karşısına düşman dikildiğinde kendine avantaj sağlayana dek köşe bucak kaçar. Dövüşlerde her türlü silah kullanabilir.

Güç: 1.5
Dayanıklılık: 1.4
Hız: 2.1
Farkındalık: 2.0

Spoiler:
Cingöz Korsanları [North Blue] 2855-833359263


Gözcü: Baptis. 21 yaşında kısa boylu, atletik vücutlu, sarışın, zeki biridir. Gemide sürekli iplere ve direklere tırmanır, bu yüzden ona maymun denir tayfada. Üstüne kolsuz bir atlet, altına kısa pantolon giyer. Savaşlarda tırmanma yeteneklerini ve elastik vücudunu iyi kullanır, rakibine olmadık yerlerden saldırır. Belindeki kemerde daima küçük dinamitler taşır, hançeri ve kısa kılıcyla çok uyumlu dövüşür.

Güç: 1.4
Dayanıklılık: 1.4
Hız: 2.2
Farkındalık: 2.0

Spoiler:
Cingöz Korsanları [North Blue] 4913-96971345


Aşçı: Harma. Uzun boylu, çok yiyen bir aşçıya göre zayıf, yapılı vücutlu, siyah kısa saçlı biridir. Yemek yapmayı ve yemeyi çok sever. Üstüne bir gömlek, aşçı önlüğü giyer ve kep takar. Deri pantolonunu çizmelerinin üstüne bırakır. Dövüşte mutfak bıçaklarını ustaca kullanır ve üstünde daima taşıdığı baharatlarla yakın mesafeden rakibin gözlerini geçici körleştirir, acı biber sosuyla rakibi sersemletir. Et dövmek için taşıdığı gürz ile rakiplerin başını ezer.
Yaşı 30

Güç: 2.0
Dayanıklılık: 1.5
Hız: 2.1
Farkındalık: 1.5

Spoiler:
Cingöz Korsanları [North Blue] 5688-1012614935
Monkey D. Luffy
Monkey D. Luffy

Mesaj Sayısı : 22
Kayıt tarihi : 19/12/15

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz