A Grubu : Shingen- Wİksax-Bacon

5 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Aşağa gitmek

Geri: A Grubu : Shingen- Wİksax-Bacon

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz 21 Şub. 2016, 14:55

Rayl sıçramış fakat yere kapaklanmıştı. Beyaz saçlı tuhaf rakibi kart benzeri bişiler fırlatıyordu ve bunlar ufak kesikler atmıştı kendisine. Rayl insan moduna geri dönecek ve kalkanı kendi siper ederek ve zik zak yaparak rakibine yaklaşmaya çalışacaktı. Burkuk bileğine ise olabildiğince az yüklenmeyi planlıyordu. Zıplama mesafesine geldiğinde ise tekrar tam kaplan moduna geçerek zıplayacak ve sonra duruma bakacaktı.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: A Grubu : Shingen- Wİksax-Bacon

Mesaj tarafından Kyros Bir Paz 21 Şub. 2016, 15:38

Shingen Cracher ve Wiksax Rayl
En büyük bıçak ustalarının çok geniş hefleri vurduğu mesafenin aşağı yukarı 2 katı bir mesafeyi kartlarla vurmaya çalışmak için bir insanın IQ'sunun tek haneli olması gerekir. Shingende tek haneli bir IQ ile yaşamaya çalışan bir prokaryot canlıydı. Tek hücreli canlılardan tek farkı onların daha küçük olmasıydı. Aynı zamanda kendisi doğal olarak okuma özürlüydü. Tanrının kural kitabını okumadan tanrıya laf sokmaya çalışıyordu. Bu yüzden tanrılar kızgındı. Shingen yukarıya baktığında devasa bir orta parkmak işareti şeklinde bulut görebilirdi.

Tek haneli IQ'ya sahip dostumuz tekrar atış denemişti ama rakibi bu sefer kendini hızlı toplamıştı. Bu mesafeden hareketli bir hedefi vuramamıştı.

Wiksax ise aradaki mesafeyi 6 saniyede kapamıştı. Shingen bu esnada tam 12 kere kart atmıştı. İlk ikisi isabetsizdi, diğer dördü çok yakından geçmişti. Sonraki attığı iki kağıt sol ve sağ kollarda ince kesikler atmıştı, sonraki iki kağıt ise üst üste aynı sağ bacağındaki aynı noktaya çarpıp kesiği büyütmüştü. Son iki kağıdı ise rakibinin boynuna ve omzuna çarpıp derin sayılabilecek kesikler atmıştı. Winksax olduğu yerden tüm gücüyle prokaryot arkadaşa doğru zıplamıştı.

Durum: Wiksax tam kaplan modunda havada ve  Prokaryotun üstüne düşmek üzere. Prokaryot savunma turu yazacaktır. Wiksax'ın yaraları onu fazla zorluyor. Daha uzun dayanabilecek gibi değil.

Not:
*Bacon'un dayanıklılığı 1.5 yani insan seviyesinin üst limitidir. Adranelin ve testestrondan kaynaklanan olayları bir kenera bırakırsak Bacon bizim dünyamıza(gerçek olan) göre bir insanın sahip olabileceği en yüksek dayanıklılığa sahiptir.

* Netten baktığım kadarıyla 12 feet(3.6m kadar)'lik bir daireyi bıçakla vurma rekoru 101 feet(30.3m aşağı yukarı). Bunu vuran adam sana göre bıçaklarında daha uzman, kullandığı silahın aero dinamik özellikleri seninkine kıyasla çok daha yüksek ve vurmaya çalıştığı hedef seninkine kıyasla çok daha kolay vurulabilir.
Kyros
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: A Grubu : Shingen- Wİksax-Bacon

Mesaj tarafından Shingen Cracher Bir Paz 21 Şub. 2016, 15:53

Arena anlatıcısının emeğine olan saygımdan bir şeyler yazmıyorum. Yazdığı şeyleri bir daha okumasını rica ediyorum. En büyük hakaretleri etmiş kendisi ama niye böyle davranmış emin değilim. Kendisini mi tatmin etmek istiyor anlamadım.

One piece evreninde rp yapıyoruz. Normal dünya istatistikleriyle bana laf sokması da ayrı garip. Görünmeyen adadan kuş (evet kuş bilmem kaç feet ise artık) vurulabiliyorken, dağlar yumrukla yıkılabiliyorken 50 metreden adam vurmak garip oluyor.

Kendisine en ufak saygısızlık etmedim , etmeyeceğim de. Arenadan çekiliyorum.
Shingen Cracher
Shingen Cracher

Mesaj Sayısı : 161
Kayıt tarihi : 17/01/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: A Grubu : Shingen- Wİksax-Bacon

Mesaj tarafından Kyros Bir Paz 21 Şub. 2016, 16:02

Shingen Cracher Wiksax'ın pençelerinde ölmüştür.


Spoiler:
Rehperleri okusaydın Teknik alt dalı sizi 10'da siyah kuşak, 30'da 10.dan kareteci gibi yapıyor olduğunun yazdığını görürdün. Yani 10 = Dövüş Stilinle ilgili şeyleri genel hatlarıyla tamamen biliyorsun, 30=Tekniğinin genel hatlarında tamamen uzmanlaştın. Senin tekniğin kaç peki? 1 Daha açık konuşmak gerekirse sen daha kart atmayı yeni öğrendin. Evren rehperlerini dikkatlice inceleseydin fiziksel statlarda 1.1-1.5'un insan seviyesi olduğunu görürdün. Yani evet şu durumda gerçek dünyada istatistiklerini uyguluyoruz kaldı ki gerçek dünya istatistiklerine bu kadar taktıysan Bacon'un durumunda niye aynı hassasiyeti göstermiyorsun? Bildiğimiz kadarıyla OP evreninde 30m voltla doğrudan çarpılıp hiçbir şey olmamış gibi dönen insanlar var?
Kyros
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: A Grubu : Shingen- Wİksax-Bacon

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz 21 Şub. 2016, 21:40

Rayl rakibine doğru koşmaya başladıktan sonra çok kısa süre içinde mesafeyi kapatmıştı fakat bu sırada rakibinin attığı kartlar bir kaç ufak sıyrık bunun yanında bacağında bir kesik açmıştı. Ayrıca omzu ve boynu da isabet almıştı. Rayl zıplama mesafesine girdikten sonra atlamıştı fakat rakibi hareketsiz kalmıştı. Belkide korkmuştu. Karşısındaki beyaz saçlı tuhaf adam saniyeler içinde can verdi. Rayl ölen rakibinin madalyonunu bulur bulmaz oradan yavaşça uzaklaşacaktı.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: A Grubu : Shingen- Wİksax-Bacon

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz 21 Şub. 2016, 22:54

Rakipleri tamamen birbirine odaklanmıştı. Saldırmak için iyi bir fırsattı bu. Bacon rakiplerini izlerken kalkanını yanına, gürzü de kalkanın üzerine bıraktı. Ellerini mızraklarına götürdü ve sırtından çekti ağır adımlarla. Beyaz saçlı olan herifin durumu vahim gibiydi. Kartları kızıl olanı durdurmaya yetmiyordu. Bacon daha saldırmaya hazırlanamadan beyaz saçlı olanın işi bitmişti bile. Hızlı gelişen olaylara tepki vermekte ağır kalmıştı Bacon, yine de hala bir avantajı vardı. Kazanan madalyona eğildiği sırada sürpriz bir saldırı yabalirdi.

Bir avcı edasıyla süzüyordu düşmanını. Sonunda beklediği an geldiğinde ve Rayl madalyonu aramaya başladığında, hızlıca doğruldu yerinden. Kalkanı üzerindeki gürzle birlikte ayağıyla tepeden aşşağı itti. Ardından beklemeden sağ elindeki mızrağı fırlatmak için pozisyon aldı ve ani hızlanmasını kullanarak tepeden aşağı koşmaya başladı. Yokuş inmesinin de hızını katlamasıyla birlikte, bu hızın avantajıyla bir ok gibi fırlatacaktı mızrağını rakibine. Hızını alamayıp savrulmasını önlemek için, diğer elindeki mızrağı kullanacaktı. Sağ elindeki mızrağı fırlatınca, sol elindeki toprağa sürtmeye başlayacak ve kendini frenlemeye çalışacaktı. İlk saldırısı ıska geçerse, rakibini kendisine yaklaştırmamak için diğer mızrağını da fırlatacaktı. Olur da kendini frenleyemeyip düşerse, diğer mızrağını yine de atmaya çalışacaktı. Ardından kendini savunmak için gürz ve kalkanın düştüğü yere koşup silahlarını alacaktı.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: A Grubu : Shingen- Wİksax-Bacon

Mesaj tarafından Kyros Bir Paz 21 Şub. 2016, 23:05

Bacon Grim ve Wiksax Rayl
Gerek Bacon'un eşyalarının çıkardığı ses gerekse et kokusu yüzünden kendini rakibine bir güzel belirtiyor. Bu elbetteki onun gizliliğini tamamen ortadan kaldırıp başarı şansını etkiliyor. Bacon rakibine mızrak atıyor.


Durum:Bacon mızrağını tam atacağı anda, aranızda 30m var. Winsax savunma turu yazacaktır.
Kyros
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: A Grubu : Shingen- Wİksax-Bacon

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz 21 Şub. 2016, 23:23

Rayl madalyonu bulmaya çalışırken bir gürültü duydu. Bu son rakibi olmalıydı. Silahını ve kalkanını bayırdan aşağıya doğru itmiş kendisine koşarak geliyordu. Göğüsünde ciddi bir yara vardı ve yanmış gözüküyordu. Bu iri adam elindeki mızrağı hızlıca kendisine atmıştı.
Rayl hızını kullanarak mızraktan uzaklaşmaya çalışacaktı. Bu sırada kalkanını kullanmayıda ihmal etmeyecekti. Olurda mızraktan sıyrılamazsa kalkanını 45 derece açıyla yana doğru tutacatı. Açılı kalkan sayesinde mızrağın yönünün değişmesini umut ediyordu. Değişmese bile açıdan dolayı kalkanın kalınlığı artacaktı. Daha sonra bayır aşağı yaralı koşan bu adamın bacak bölgesine doğru ilk bıçağını fırlatacaktı. Tamamen savunmasız olan adamın bundan kaçması zordu. Ayrıca göğüsündeki yaradan dolayı eğilip yerdeki kalkanı ve silaha hızlıca uzanması pek olası gözükmüyordu. Rakibinin dengesi daha da bozulursa yada açık verirse ikinci bıçağını da fırlatacaktı.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: A Grubu : Shingen- Wİksax-Bacon

Mesaj tarafından Kyros Bir Paz 21 Şub. 2016, 23:32

Wiksax Rayl ve Bacon Grim
Bacon çok hızlı koşup bir anda durması sebebiyle dengesini zor sağlayıp mızrağı attığı için az önce yere yuvarladığı kalkanın üstüne basıyor. Ayağı kayıyor ve yere düşüyor. Yere düştüğü gibi kaba etinde büyük bir acı hissediyor çünkü az önce gürzünün üzerine oturdu. Wiksax ise bıçağı atmak istesede hiç beklemediği bir şey oluyor. Bir anda havaya fırlayan kalkan bıçağa çarpıyor. Bacon'un mızrağı ise tamamen alakasız bir yere ormanın içine gidiyor. 2. Mızrağı atmaya ise fırsatı olmuyor.

Durum: Hala 30m var. Bacon yerde. Götünün sol yanı fena acıyor ama korkmasına gerek yok kestane çizilmedi.
Kyros
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: A Grubu : Shingen- Wİksax-Bacon

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz 21 Şub. 2016, 23:47

Rakibin attığı mızrak dağa, taşa gitmişti ve bu yarma herif az önce attığı kalkanın üstüne basıp takla atmış ve gürzün üstüne düşmüştü. Rayl ise bu fırsattan yararlanamadığına yanıyordu. Şanslı bir şekilde bıçak uçan kalkana çarpmıştı.

Rayl rakibin yerde olmasından faydalanarak hybrit moda geçecek hızla üzerine koşacaktı. Dayanıklılığının artmasının yaralarının etkisini azaltmasını umacaktı.  Rakibi, kalkar gibi olursa bu açığı kullanacak ve hemen bıçağını fırlatacaktı. Hala yerdeyse  yakın dövüşe hazırlanacaktı. Rakibini uçan kalkanından uzak tutmaya çalışacaktı. Böylece zaten yaralı olan rakibi tamamen savunmasız kalacaktı.
Genede ciddi bir sıkıntı yaşarsa yaralarını daha kötü duruma getirmek istemiyordu bu durumda hemen yavaşlayarak yeni bir plan uygulayacaktı.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

5 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz