C Grubu : Zack-Kiyora-Akira

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Aşağa gitmek

Geri: C Grubu : Zack-Kiyora-Akira

Mesaj tarafından Kiyora Victoria Bir C.tesi 13 Şub. 2016, 14:43

Kiyora orta yoldan yavaş yavaş ilerlemeye başladı. Yer yer biriken çöp parçaları çoğu zaman yürümesine engel oluyordu. Tedbirli ve yavaş adımlarla çöpleri aşmaya çalışırken müthiş boyutta bir gürültü duydu. Kiyora hemen kılıcına uzanıp etraftan gelebilecek bir darbeyi savuşturmaya hazırlandı. Çöplerin bir anda havaya uçması Kiyora'yı oldukça şaşırtmış, çıkan sesten ödü kopmuştu. Sesin geldiği yöne doğru kafasını çevirdi, patlama sesleri hala devam ederken bir şey dikkatini çekti.

Çöpler havaya ulaşıp yolu açınca Kiyora sağ tarafında beyaz tenli, gri saçlarıyla dikkat çeken bir adam gördü. Kendinden birkaç yaş büyük olmalıydı. Kendisi gibi soğukkanlı birine benziyordu. Kiyora bu gencin de kendisine bakmakta olduğunu gördü. Muhtemelen şuan savaşmaları gerekiyordu, ve Kiyora'nın içinden gelmemişti bu. Birkaç saniyelik bir bakışmadan sonra havadaki çöpler tekrar yere kavuştu. Kiyora ile Gri Saç'ın arasındaki yol tekrar kapandı, işler gittikçe karmaşık olmaya başlıyordu.

Kiyora ufak bir tereddütün ardından elindeki kılıcıyla Gri Saç'a doğru yürümeye başlayacaktı. Gelebilecek ani bir saldırıya karşı oldukça hazırlıklı olan Kiyora, aralarındaki çöpleri kılıcıyla itip tamamen rakibinin görüş alanına girmeyi planlıyordu.

İnsanlara zarar vermek için çekinmesine gerek yoktu.


Rp Out:
Spoiler:
Akira, şuan denizci üniforman üstünde mi? Belirtirsen iyi olur.
Kiyora Victoria
Kiyora Victoria
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj Sayısı : 214
Kayıt tarihi : 17/01/16
Nerden : East Blue

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: C Grubu : Zack-Kiyora-Akira

Mesaj tarafından Kyros Bir C.tesi 13 Şub. 2016, 23:12

Akira
Pusuya yatmış bir şekilde bekliyorsun ama gelen giden olmuyor. Çevrene daha dikkatli baktığında muhtemel 3 yol daha görüyorsun. Bunlardan ilki senin geldiğin yol, diğeri hemen sağında, sonuncusu ise merkeze doğru giden ve sol çaprazında kalan yol. Bunlar dışında elbette çöp tepelerine tırmanmayıda deniyebilir.


Kiyora Victoria
Çöpleri kılıcınla itmeyi düşünsende aranızdaki çöp miktarı yüzünden bunun pek mümkün olmadığına kanaat getiriyorsun. Belkide başka bir yol denemelisin.
Kyros
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: C Grubu : Zack-Kiyora-Akira

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz 14 Şub. 2016, 16:46

Akira, rakibini bir süre bekledikten sonra onun kendisine ulaşamayacağını anlamış ve onun karşısına çıkabilmek için önündeki seçenekleri değerlendirmeye koyulmuştu. Geldiği yoldan tekrar gitmek pek mantıklı gelmiyordu ona, çok ters bir istikamette kalıyordu. Sağında kalan yolun ise nereye çıktı muammaydı ama Akira bir şeyden emindi. Rakipleri eninde sonunda madalyonlarını teslim etmek için merkeze yöneleceklerdi. Küçüklüğünü geçirdiği yetimhanede kendisine verilen en önemli öğütlerden birisi şuydu;

"Kaybolursan şehir merkezine ulaşmaya çalış."

Merkez yolunda ilerlerse eninde sonunda onlarla karşılaşabilirdi, bu yüzden bu yolda ilerlemeye başlamıştı. Çöp tepelere de tırmanabilirdi fakat bu seçenek Akira'nın aklına gelmemişti. Oraya ulaşabilirse yine bir yere gizlenip yolu gözleyecekti, fakat bu sürpriz bir saldırı için değilde açık hedef olmamak için yapacağı bir şeydi.

Rp Out:
Spoiler:
Hiç düşünmemiştim Smile Akira, Mavi-Turkuaz tonları arasında bir Sweatshirt giyiyor, Kapüşonu var ama takılı değil. Sırtında kocaman bir kurt kafasının sembolü var. Önünde kalbinin hizasında ise küçük bir Marine sembolü(martı.). Ayağında ise beyaz renkte standart bir ayakkabı. Pantolonu da yer yer gri yer yer mavi renklerden oluşuyor. Mızrağının birisini sırtında taşıyor diğeri sağ elinde. Sol cebinde ise içinde 20-25 tane çivi bulunan bir poşet var.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: C Grubu : Zack-Kiyora-Akira

Mesaj tarafından Kiyora Victoria Bir Ptsi 15 Şub. 2016, 01:25

Kiyora çöpleri itmeye çalışsa dahi bununla başa çıkamayacağını anladı. Şuan rakibinin nerede olduğunu tam olarak kestiremiyordu, ani bir saldırı Kiyora için iyi olmazdı. Bu yüzden tedbiri elinden bırakmayarak dümdüz ilerlemeye devam edecekti Kiyora. "Elbet bu yolun sonu bir yere varacak." diye geçirecekti içinden.
Kiyora Victoria
Kiyora Victoria
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj Sayısı : 214
Kayıt tarihi : 17/01/16
Nerden : East Blue

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: C Grubu : Zack-Kiyora-Akira

Mesaj tarafından Kyros Bir Ptsi 15 Şub. 2016, 19:03

Kiyora Victoria
Ortaya doğru ilerliyorsun. Yol dümdüz değil malesef. Bir sağa bir sola kıvrılıyor. Arada ise yüksekliği 10m'yi geçmeyen  tepeleri aşman gerekiyor. Bu şekilde bir süre ilerliyorsun. Sonrasında merkez olduğunu düşündüğün yere ulaşıyorsun. Merkez olduğunu düşündüğün yer aşağı yukarı 30 metre yarı çapında dümdüz bir alan. Ayrıca tamamen çöpten arındırılmış bir bölge. En ortada ise daha önce içinden çıktıklarına benzer bir kulübe var. Hemen sağına baktığında az önce gördüğün adamı tekrar görüyorsun.

Akira
Ortaya doğru ilerliyorsun. Yol dümdüz değil malesef. Bir sağa bir sola kıvrılıyor. Arada ise yüksekliği 10m'yi geçmeyen  tepeleri aşman gerekiyor. Bu şekilde bir süre ilerliyorsun. Sonrasında merkez olduğunu düşündüğün yere ulaşıyorsun. Merkez olduğunu düşündüğün yer aşağı yukarı 30 metre yarı çapında dümdüz bir alan. Ayrıca tamamen çöpten arındırılmış bir bölge. En ortada ise daha önce içinden çıktıklarına benzer bir kulübe var. Soluna baktığında kızıl saçlı kadını tekrar görüyorsun.


Durum: Aranızda 30 metre var.
Kyros
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: C Grubu : Zack-Kiyora-Akira

Mesaj tarafından Kiyora Victoria Bir Ptsi 15 Şub. 2016, 19:37

Kiyora, yoluna zor da olsa devam ediyordu. Bir yandan etrafını dikkatlice izleyip pürdikkat ilerlerken bir yandan yoldaki engebeleri aşmaya çalışıyordu. Yol ara sıra sağ ve sol yollara ayrılırken, Kiyora orta büyüklükteki tepeleri aşıyordu. Etraftaki baskın çöp kokusu kendini hala keskin bir şekilde hissettiriyordu. Ama Kiyora için bu pek de sorun değildi, ortama alışmış sayılırdı.

Daha sonra aklına ilginç patlama sırasında gördüğü adam takıldı. Kendisiyle bir daha karşılaşması muhtemel olan bu adamın gücü hakkında fikir yürütmeye başladı. Eğer bir şeytan meyvesi kullanıcısı ise işi zor olabilirdi. Yine de kaybetmeyi hiç istemezdi.

Kiyora engelleri aştıktan sonra dümdüz bir alana ulaştı. "Merkez burası olmalı." diye düşündü içinden. Şuan biraz daha rahattı. Çünkü etrafta hiç çöp gözükmüyordu. Biraz öncesine kadar yürüdüğü yollardan daha farklıydı burası. Ortada ise sol elindeki kılıcı aldığı yere benzeyen bir kulübe vardı. Merakla etrafına bakınacak oldu ki, onu gördü.

Tam sağında, biraz önce gördüğü gri saçlı adam duruyordu. Birbirlerini henüz farketmiş gibiydiler. Böyle açık bir alanda birbirlerini tekrar görmüş olmaları Kiyora için daha iyiydi. Çünkü adamın yarım yamalak ve kısa süreli gördüğü dış görünüşünden edindiği sempatiyi şuan tamamen kaybetmişti.

Kiyora, Gri Saç'ın yakasındaki Marine sembolünü gördü. İçini birden bir nefret kapladı. Gözlerindeki öfkeyi hemen gizledi, bomboş bakışlarına geri döndü. Nefretini kontrol edemeyip direkt olarak hamle yapması aptalca olacaktı. İçindeki nefreti bir kenara bırakmayı deneyerek kılıcını çekecekti Kiyora. Eğer karşıdan bir hamle gelirse hızla karşılayacak ve karşılığını verecekti.

"Eğer bir dövüş olacaksa ilk saldırı ondan gelecek." dedi Kiyora içinden.
Kiyora Victoria
Kiyora Victoria
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj Sayısı : 214
Kayıt tarihi : 17/01/16
Nerden : East Blue

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: C Grubu : Zack-Kiyora-Akira

Mesaj tarafından Misafir Bir Ptsi 15 Şub. 2016, 20:20

Akira, istikametini belirledikten sonra yamuk yılık yollardan geçmiş, büyük çöp tepeleri aşmış ve sevdiğine ulaşmış demek isterdim ama ulaşmış olduğu kişi gözünü nefret bürümüş bir rakipten başkası değildi.

Akira, Adaların içlerine doğru ilerleyip nihayet rakiplerinden birisiyle tekrardan karşılaşmıştı. Onunla döveşecekti ve madalyonunu alıp, onu ekarte ederek yoluna devam etmek istiyordu. Onunla karşılaştıkları yer öncekinin aksine temizlenmiş, düz bir araziydi. Etrafına göz gezdirdiğinde madalyonu getirmesi gereken kulübeyi görebiliyordu. Bu sevindirici bir olaydı, rakibiyle işini bitirdikten sonra fazla yürümesi gerekmeyecekti...

Akira, kızları rakip olarak görmezdi fakat yenmesi gereken bir kız vardı. Hemde sevimli bulduğu bir kız fakat o utangaç birisiydi ve muhtemelen kıza yürüyemeden dövüş faslına geçecekti. Rakibiyle bir süre süzüştükten sonra onun harekete geçmeyeceğini anlamış ve üzerine doğru yürümeye başlamıştı. Bir süre sonra hareketlerini hızlandırarak koşmaya ve sağ elinde tuttuğu mızrağını sıkıca kavrayarak bedeninin biraz arkasında tutmaya başlamıştı. Rakibiyle aralarında 2.5 metre kaldığında mızrağını sağ omzunun üzerinden yukarı kaldırıp, ilerlemeye devam edecek ve aralarındaki mesafe 2 metreye indiğinde havada asılı kalan mızrağını aşağıya doğru hızlıca savurup, rakibine "Selam!" diyerek kafasından aşağıya ilerleyecek şekilde savuracaktı. Böyle bir selamlama hayal etmişti Akira, öncelikle rakibinin gücünü tartmayı düşünüyordu, aralarındaki mesafenin 2 metre olmasının ise özel bir sebebi vardı. Akira'nın kol uzunluğu ve mızrağının uzunluğunun toplamı 2 metreyi biraz geçiyordu ve rakibi ondan daha kısa menzilli bir silah kullanıyordu. Bu yüzden hamlesi boşa çıksa bile kaçma fırsatı bulabilecekti ve bu fırsatı yakınına girmek isteyen rakibinin saldırıdan kurtulması durumunda geriye doğru sıçrayarak kullanacaktı. Böylelikle aralarındaki mesafeyi korumayı hedefliyordu. Meyve yeteneğini kullanmamasının sebebi ise daha sonra rakibini şaşırtarak açık yaratmak istemesinden kaynaklanıyordu. Rakibi kaçmayıp saldırıyı karşılar ise iki eliyle mızrağına yüklenip gücünü ölçmek istiyordu.

Rp out:
Spoiler:
Savurma hamlem kılıç savurma tarzındadır. Normal konumda yöneticilerden birisi ile bunun anlaşılmadığı hakkında konuşmuştuk. Bu yüzden bildirme gereği duydum. Mızraklarımın ucundaki metal kısım bıçak şeklindedir. Bu yüzden kesme saldırıları yapabiliyorum. Alırken o tarz mızraklar olduğunu belirtmiştim. Seriden örnek vermek gerekirse wb'nin kinin daha hafif ve küçük versiyonları.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: C Grubu : Zack-Kiyora-Akira

Mesaj tarafından Kyros Bir Ptsi 15 Şub. 2016, 20:54

Savunma Turu - Kiyora Victoria

Aranızda 4 adımlık mesafe kaldığı gibi Akira mızrağına davranıp bir adım sonra sana doğru yukarıdan aşağı savuruyor. Hamledeki bekleme kısımı sayesinde rahatlıkla tepki verebiliyorsun. Mızrağın keskin kısımı kafanı hedeflemiş durumda. Bir şey yapmazsan kafan karpuz gibi kesilecek.
Kyros
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: C Grubu : Zack-Kiyora-Akira

Mesaj tarafından Kiyora Victoria Bir Ptsi 15 Şub. 2016, 21:40

Kiyora kılıcını çekmiş, rakibini beklerken Gri Saç hızlanarak Kiyora'ya doğru koşmaya başladı. Kiyora hâlâ sakindi. Ama bir denizciye karşı dövüşürken kendini tutacak değildi.

Genç kendisine iyice yaklaştı, birkaç adımlık mesafeleri kaldığında mızrağını Kiyora'ya doğru hızlıca yöneltip "Selam!" dedi. Kiyora sağ elinde tuttuğu kılıcını kendini korumak için kullanıp iki kılıcıyla da mızrağa karşı güç uygulayacaktı. Gülümseyerek karşılık verecekti, "Selam." Sağ elindeki kılıçla durdurduğu atakla beraber hızla bir adım geriye sıçrayacaktı.

Kendi sırası olduğunu düşünüp, sol elindeki kılıçla kendini savunurken sağ elindeki kılıcı saldırmak için kullanacaktı. Aniden hızlı bir hareketle yaklaşıp bacağını hedef aldığı rakibe saldıracaktı. "Last Regret."* Rakibin bacağında bir kesik oluşturmak olacaktı Kiyora'nın ilk amacı.

Gelecek herhangi bir karşı saldırıyı sol elindeki kılıçla karşılayabilirdi.

Rp Out;
Spoiler:
*Last Regret: Saldırımın ismi.
Sağ elimdeki kılıç önceden mevcut bulunan katanam.
Kiyora Victoria
Kiyora Victoria
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj Sayısı : 214
Kayıt tarihi : 17/01/16
Nerden : East Blue

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: C Grubu : Zack-Kiyora-Akira

Mesaj tarafından Kyros Bir Ptsi 15 Şub. 2016, 21:52

Karşısındaki ufak kız boyutlarına kıyasla epey etkileyici bir güç gösterisi sergileyip Akira'nın hamlesini durduruyor. Kılıç ve mızrağın çarpışmasından etrafa kıvılcım Kiyora'nın kafasına doğru saçılıyor ama korkmasına gerek yok çünkü saçı alev almadı. Akira rakibinin kendisinden bir nebzede olsa daha güçlü olduğuna kanaat getirmiş durumda. Kiyora rakibinin hamlesini durdurduğu gibi geriye sıçrayıp mızrağın menzilinden çıkıyor ve bulduğu bir açıklığı kullanarak Akira'nın bacağına saldırıyor. Kiyora hızı sayesinde Akiraya neredeyse tepki için hiçbir şans bırakmıyor.

Durum: Akira'nın baldırına doğru bir kılıç savuruşu geliyor. Kılıç çok hızlı olduğu için karşılaması epey zor duruyor. Akira savunma turu yazacaktır.
Kyros
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz