Ayberk Çırak

Aşağa gitmek

Ayberk Çırak

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz 14 Şub. 2016, 00:30

İsim: Ayberk Çırak
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 17
Irk: İnsan
Taraf: Denizci(Zac ile başlamak istiyorum)
Boy: 1.81
Kilo: 75
Deniz: East BlueGörünüm:

Hanamichi Sakuragi - Slam Dunk!


Kırmızı uzun saçları, üzerinden hiçbir zaman çıkarmadığı fosforlu kıyafetleriyle tam bir apaçi gibi gözükmektedir. Fosforlu eşorfman dışında bir şey giymez. Genelde saçlarının belli bir şekli yoktur, her zaman farklı değişik modeller dener. Genelde apaçilerin yaptığı saç şekillerine benzer ama arada çok karizma saçlar yapabilmektedir.

Kişilik:

Ayberk, tam bir East Blue apaçisidir. Cins cins giyinip, cins cins şeyler yapar. Örnek vermek gerekirse, sıçar pozisyona geçip saatlerce o şekilde durabilir. Ama ayaklarının ucu yere değiyorken sadece. Bu daha bir meziyetli Geminin burun kısmına geçip, sıçış pozisyonunda sigara tüttürmek en büyük zevklerinden biridir.

Hayatını "atara atar, gidere gider" felsefesine dayanarak yaşar. Kendini asla ezdirmez, etrafındaki insanlara gerekmedikçe sataşmaz. Sigarası bitince tam bir şeytana dönüşür, etraftaki gençlerden sigara almak için her türlü zorbalığı yapar. Zorbalıktan çok habersizce ağızlarındaki sigarayı çekip almayı sever. Bu onu "en güçlü benim" havalarına sokar.

Genç kızların beyaz atlı prensi olarak görür kendisini. Kızlara "şekil" gözükmek için her boku yapar. Özellikle kızların yanındayken kendini ezdirmez, aksine gözüne kestirdiği ilk erkeği ezmeye başlar. Eğer kızların erkek arkadaşı varsa o kızlara "yenge" gözüyle bakar, onları ortamdaki zararlı bakışlardan korur. Tek iyi yanı bu herhalde.

Milletin içinde kendisine bağırılmasından nefret eder. Böyle durumlarda hiç düşünmeden kavga çıkarır. Milletin içinde kendisine bağırıldığında kızlara rezil olduğunu düşünür. Kızlara karşı ezik gözükmek istemediği için bu tarz durumlarda direk kavga çıkartır. Olurda dayak yerse abilerini çağırır ve dayak yediği kişiyi onlara dövdürür. Ayberk böyle bir apaçidir.Geçmiş:
Normal bir günde, normal bir evde, normal bir şekilde dünyaya geldi. Dört ağabeyi, bir de küçük erkek kardeşi vardı. Abilerini çocukluğundan itibaren çok sevmiştir. Zamanının çoğunu onlarla geçirmiş ve içindeki apaçi kanı o 12 yaşındayken uyanmıştı. İçindeki apaçi kanı uyanınca büyük bir güce kavuşmuş ve etrafındakilere eziyet etmeye başlamıştı. 14 yaşına geldiğinde içindeki "süper apaçi" uyandı. Abileri olduğu için kendinden büyüklere de artistlik yapabileceğini fark eden Ayberk'i kimse durduramadı. Kendisinden 2-3 yaş büyük çocuklara karışıyor, dayak yiyor hemen ardından abilerini çağırtıp kendisini döven kişiyi dövdürüyordu. Onun için güzel zamanlardı taa ki abileri kasabadan gidene kadar.

Abileri kasabadan korsan olmak istediklerini söyleyip gitmişlerdi. Daha çok küçük olduğu için Ayberk'i yanlarına almamışlardı. Ayberk kasabada zor zamanlar geçirmeye başlamıştı. Abilerinin gittiğini öğrenen genç kasaba halkı Ayberk'e işkence etmeye başlamıştı. Abileri kasabadayken dövdürdüğü çocuklar şimdi bir olup onu dövmeye başlamıştı. Kasabadan kaçmak, korsan olmak istiyordu fakat tek başına bir şey yapamayacağını biliyordu. Bu yüzden bir süre daha kasabalılardan dayak yemeye devam etti.

Dayak yemekten oldukça sıkılan Ayberk çeşitli antrenmanlara başladı. Her gün onlarca şınav ve mekik çekiyordu. Bunu yaparken her zamanki sosyal hayatını devam ettiriyordu. Bir gün abisi Mehmet'ten mektup almışlardı. Mektupta dört ağabeyinden en küçüğü olan Ahmet'in çok hastalandığını hatta ölebileceği yazıyordu. Ayberk bu mektubu okuduktan sonra daha da gaza gelmişti. Abileri gibi korsan olmak istiyordu fakat bu yolcuğunda ölmek istemiyordu bu yüzden güçlenmesi gerekiyordu. Ayberk çok çalıştı, her gün aksatmadan şınavlarını ve mekiklerini çekti.

Bir süre sonra onu döven çocukları tek başına dövebilmeye başladı. Zamanla kasabada kendi ekibini kurdu. Artık kasaba onlardan soruluyordu. Kimse onlardan habersiz bir şey yapamazdı. Götünü iyice kaldırmıştı bu olay. Kendi grubunu kurduktan sonra yaşıtı kızlarla tanışmaya başladı. O sıralar 15 yaşındaydı. Karşı cinse yeni yeni tam anlamıyla ilgi duymaya başlıyordu. Kasabalarındaki kaşar kızlar onun gibi kabadayı erkeklere bayılıyordu. Kavgadan başka bir şey düşünmeyen Ayberk dış görünüşüne önem vermeye başlamıştı.

Ayberk 16 yaşına geldiğinde üçgen vücuda, karizmatik bir surata sahipti. İlk siftahını da o zaman yapmıştı. Kendinden yaşça büyük deneyimli bir kadın yapmıştı ilk seferini. Kadınla yaptıktan sonra sevgilisine karşı daha agresif olup sevgilisiyle de yapmıştı. Zamanla tam teşekkürlü bir pezevenge dönüşmüştü.

Ayberk 17 yaşına geldiğinde köylerine korsanlar saldırmıştı. Köylerindeki insanların neredeyse yarısı öldükten sonra denizciler geldi ve insanları kurtardı. Ayberk bu olaydan çok etkilenmişti. Uzun yıllar boyu korsan olmak istedikten sonra bir anda denizciliğe sarmıştı. Denizciler köyden ayrılırken onu da yanlarına almalarını istedi. Böylece Ayberk'in bir denizci olarak yolculuğu başladı.


Fiziksel Statlar:

Güç: 1.2
Hız: 1.2
Dayanıklılık: 1.2
Farkındalık:2.0Dövüş Yeteneği:

Tekniğin Adı: Altın Sopa
Tekniğin Puanı: 2

Alt Dallar:
Teknik: 3
Yetenek: 3
Yan Still:-
Mod: -
Özel Stil: -


Meslekler:
Meslek Adı:Liderlik
Mesleğin Aşaması: Acemi
Puan: 2


En son Ayberk Çırak tarafından Çarş. 17 Şub. 2016, 14:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Ayberk Çırak

Mesaj tarafından Franky Bir Paz 14 Şub. 2016, 00:42

* Rehperlede yapılan bir değişiklik dolayısıyla statınız 2.1 değil, 2.0 oluyor.

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Ayberk Çırak

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz 14 Şub. 2016, 00:50

Düzenlendi

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Ayberk Çırak

Mesaj tarafından Captain 'God' Usopp Bir Ptsi 15 Şub. 2016, 23:13Rol oyunu puanınız: 51
Rol oyununa 510kß ile başlayacaksınız.

Spoiler:
Betimleme – 10/30
Neredeyse hiç yok.

Kurgu – 15/25
*Ortalama bir kurguydu.

Akıcılık – 10/25
Zaman kaymaları var.

İmla Kuralları – 8/10

Sayfa Düzeni – 5/5


Renklendirme – 3/5
Renklendirme ve ya diyalog yok.

_________________
Captain 'God' Usopp
Captain 'God' Usopp
Admin

Mesaj Sayısı : 286
Kayıt tarihi : 18/12/15

Kullanıcı profilini gör http://oprpg.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Ayberk Çırak

Mesaj tarafından Misafir Bir Salı 16 Şub. 2016, 22:31

Para: 4.510m
Bir adet orta seviye altın kaplama beyzbol sopası: 1.3m
Altın kaplama Ayberk Çırak'ın heykeli: 3m

Kalan para:
210k

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Ayberk Çırak

Mesaj tarafından Captain 'God' Usopp Bir Salı 16 Şub. 2016, 23:30

Onaylandı.

_________________
Captain 'God' Usopp
Captain 'God' Usopp
Admin

Mesaj Sayısı : 286
Kayıt tarihi : 18/12/15

Kullanıcı profilini gör http://oprpg.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz