Valko Adası[Meirin] - Kolay

Aşağa gitmek

Valko Adası[Meirin] - Kolay

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Bir C.tesi 20 Şub. 2016, 02:23

Meirin'in Valko adasında başardığı şey büyük sükse yarattı ve yerel gazetelerin manşetlerinde Fabrika Baskını adıyla haftalarca konuşuldu. Bir çok kişi Valko adasında böyle büyük ölçekli bir silah ticaretinin yapılması karşısında dehşete düşmüştü. Herkes bir birini suçluyordu. Yerel gruplar Denizcileri suçlarken, Denizciler ise Valko Adası belediyesi ve soylularının umursamazlığını öne atmıştı. Asıl şok ise olay yeri ve kanıtlar incelenince ortaya çıkmıştı.

Resmi olarak yetkili olmayan çok az kişiye paylaşılmış olsada fabrikadan çıkan belgeler ve sanıkların ifadeleri doğrultusunda bu silah ticaretinin başında Valko Adası liderlerinin parmağı olduğu görülüyordu. Daha beteri ise hükümet yada hükümetle iş birliği içindeki çok yüksek rütbeli birininde bu işe bulaştığı söyleniyordu ama bunlar birer söylentiden öteye gidemeyecekti çünkü Fabrika Baskınından sadece üç gün sonra delillerin olduğu binada çıkan bir talihsizlik sonucu tüm bina ve içindeki deliller yanmıştı. Ne tesadüftür ki aynı gün yakalanan 50 kişinin bulunduğu hapishanede de bir yangın çıkmıştı.

Kahramanımız Meirin ise ilk başta resmi kurumlarca kutlanmış ve kendisine bir miktar para ödülü ile birlikte pirinç bir madalya verilmişti. Meirin hastanede iyileşirken kendisine Denizci Karargahından bir mektup gelmişti. Mektubu açınca şunlar yazıyordu:

Denizci Uzman Başçavuşu Meirin'e ,


Fabrika Baskınında yapmış olduğunuz başarıdan dolayı sizi kutlarız. Bu başarınızı ödüllendirmek ve sizden daha iyi faydalanabilmek için sizi Logue Town'a Teğmen olarak atamış bulunmaktayız. En kısa zamanda iyileşmenizi dileriz.

Bir çok kişi tarafından bu bir ödül gibi düşünülsede, bunun gölgelerdeki bir kaç kişi tarafından Meirinden kurtulmak için yapılmış bir hamle olduğunu düşünenlerde azımsanmayacak kadar çoktu.East Blue Anlatıcı

Mesaj Sayısı : 299
Kayıt tarihi : 17/01/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Valko Adası[Meirin] - Kolay

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Bir C.tesi 20 Şub. 2016, 02:23

Meirin başarısı sayesinde 80.000 belilik bir ödül alıyor. Ayrıca rütbe atladığı için, yeni rütbesine göre iki maaş'ın karşılığı olan 350.000 beli alıyor.

East Blue Anlatıcı

Mesaj Sayısı : 299
Kayıt tarihi : 17/01/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz