One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futatsu No Kingu[Zac-Meirin-Ayberk]

2 posters

8 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Futatsu No Kingu[Zac-Meirin-Ayberk] - Sayfa 8 Empty Geri: Futatsu No Kingu[Zac-Meirin-Ayberk]

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Paz 17 Nis. 2016, 19:16

Akşam olmuştu bile. Logue Town'ın gri sokakları, karanlığa teslim olmuştu. Uzakta, çok uzakta pırıldayan yıldızlardan başka sokaklardaki bir kaç sönük ışık ve idam platformunun bulunduğu meydana kurulmuş sahne ve etrafındaki ışık kaynağı adayı aydınlatıyordu. Bugün sokaklar başka bir boştu. Herkes meydana kurulmuş sofralara doğru ilerliyordu. Normalde bir Kutsal Ejderle yemek yemek hayal olsa bile Ekselansları Theuderic, böylesine bir şölen uygun görmüştü.

Meydana girildiğinde ilk görünen şey çember şeklinde dizilmiş masalar dizisiydi. İdam platformunun bitişiğinde 3 Kutsal Ejder, sağındaki ve solundaki masada adanın Denizcilerine ayrılmış 2 masa, onların bitişiğinde ise korumalar oturuyordu. Meydana giren Ayberk ve Meirin Kaptan Fumador'u Turkuaz bit takım elbise, beyaz gömlek, sarı bir kıravat ile Kutsal Ejderlerin sağındaki masada görecekti. Gafas ise Turkuaz sırt yırtmaçlı ve bacak yırtmaçlı, göğsününün az üstüne biten bir kıyafet ile  sol masada oturmuştu.

Zac siyah takım elbisenin üzerinde altın sarısı çizgiler ve cebinde aynı renkte bir mendil ile beyaz atkısı boynunda, siyah takım elbise, beyaz gömlek ve yeşil kıravat takan Cubis ile birlikte Kaptan'ın oturduğu masadalardı. Bir boş sandalye, Kaptan ile Zac'in arasındaydı. Gafas ile Lacivert takım elbise giymiş, içine turkuaz bir gömlek, cebinde de beyaz bir mendil bulunan J. Anitor arasında 2 boş sandalye vardı. Bir süre sonra yavru ağzı derin bacak yırtmaçlı kıyafeti ile Ruta gelip Kaptan'ın yanında ki boş sandalyeye oturmuştu.

Ayberk meydana girdiğinde, idam sehpasının arkasında bir binada parıldayan kırmızı gözleri görecekti. Meydana giren herkesi inceliyordu bu gözler. Efendilerine zarar verecek her bir tehtidi tespit etmeye çalışıyordu.

Rp Out: Kıyafetlerinizi kendiniz tasvir edebilirsiniz. Meirin Gafas'ın yanına, Ayberk J. Anitor'un yanına oturacak.

East Blue Anlatıcı

Futatsu No Kingu[Zac-Meirin-Ayberk] - Sayfa 8 Empty Geri: Futatsu No Kingu[Zac-Meirin-Ayberk]

Mesaj tarafından Misafir Ptsi 18 Nis. 2016, 02:27

Gecenin karanlığı adanın üstüne çökerken, uzaktaki yıldızlar var gücüyle Loguetown'ı aydınlatmaya çalışıyorlardı. Etrafa ışık saçma davalarında bu gece yanlız değildiler. İdam platformunun olduğu meydandan da bir ışık yükseliyordu. Buraya gelirken arkasında bıraktığı sokakların boş olması da bundan dolayı olmalıydı. İnsanlar ışığa giden sivrisinek misali meydanda düzenlenen ziyafete gidiyorlardı. Bu yaptıkları yanlış bir şey değildi sonuçta. Kutsal ejderlerle beraber bir ziyafette yer almak akıl dışı bir şeydi. İnsanların yaşlandıklarında anlatacakları anılara sahip olması gerekirdi. Bir kutsal ejder görmek adadaki çoğu insan için övünç kaynağı olmalıydı.

Meirin heyecanlı bir şekilde meydana girdi. İlk defa bir festival göreceğinden çevresini dikkatli bir şekilde incelemeye başladı. Tanıdık bir yüz görene kadar masaların dağılımını inceledi. Bir süre sonra gözüne Kaptan Fumador ilişti. Kutsal ejderlerin sağında oturan Fumador, Turkuaz renkli bir takım elbise içine beyaz renkli bir gömlek giymişti ve sarı bir kravat takmıştı. Renk seçimleri berbat olsa da üzerindekiler ona ayrı bir hava katmıştı.

Ardından gözü Gafas'a ilişti ve kalbinde derin bir acı hissetti. Sol tarafta oturan Gafas, turkuaz renkli bir kıyafet giymişti ve kıyafetinin her yerinde derin yırtmaçlar vardı. Lanet kadının sadece yüzü değil vücudu da güzeldi ve bunu sergilemekten çekinmiyordu. Meirin bunun yanlış bir şey olduğuna inanıyordu; fakat buna inanmasının sebebi kesinlikle kendisinde olmayan şeylerden dolayı değildi.

Gafas'a daha fazla bakmak istemeyip başını tekrar Kaptan Fumador'un masasına çevirdiğinde arkada oturan Zac ve aşçı Cubis'i gördü. Onlar da oldukça şık gözüküyorlardı. Yine de işte bir terslik vardı. Karargahtaki tüm rütbeliler bir gün festival olur umuduyla dolaplarında en güzel elbiselerini saklıyor olamazdılar. Acaba festivalin olacağı önceden belliydi de bu kıyafetler herkese özel olarak mı dağıtılmıştı?

Bunları düşündüğü sırada yavru ağzı renkli, yırtmaçlı bir kıyafet giymiş olan rotacı Ruta, Meirin'in yanından geçti ve Kaptan Fumador'un yanına oturdu. Bu olay üzerine Meirin'in hissettiği acı iki kat arttı. Neden bir acı hissediyordu ki? Yoksa kıskançlıktan mıydı? Meirin bunu şiddetle reddetti. Muhtemelen sabah yaptığı dövüşün verdiği yorgunluktan dolayı böyle bir acı hissediyordu. Yoksa neyi kıskanacaktı ki? Tamam, Gafas ve Ruta kendisinin aksine oldukça dolgun bir vücuda sahip olabilirlerdi. Kendisi kürdan gibi bacaklara ve varlığı ile yokluğu ayırt edilemeyen bir göğüse sahip olabilirdi. Yine de bu durum onu üzmüyordu. Sonuçta vücudunun böyle kalması güçlenmek için katlandığı o zorlu ve acımasız eğitimlerden dolayıydı. Hem daha on altı yaşındaydı. O-n-a-l-t-ı! Büyüdüğünde kendisi de Ruta ve Gafas gibi olabilirdi. Kimileri geç büyüyordu sonuçta. Ayrıca, önemli olan şey iç güzellikti!

''Hadi ama, şaka mı bu? dedi Meirin içinden. Neden herkes bu kadar şıktı ki? Herkesin şık olacağı kendisine söylenmemişti. Eğer söylenseydi buraya gelmezdi. Gelecek olsaydı da bir ön hazırlık yapardı. Üzerine sandalyedeki kırmızı elbiseyi geçirip gelmişti. Makyaj bile yapmamış, Saçlarını bile düzeltmemişti. Yataktan kalkıp buraya gelmişti. Üzerindeki elbise ile anma törenlerinde protokole şeker tutan küçük ve sevimsiz kızlara benziyordu. Dizlerine kadar uzanan elbisesi kolsuz olduğundan zayıf kolları ve bacakları meydandaydı. Ayrıca büyük bir hata daha yapmıştı. Elbisesinin altına düz tabanlı siyah renkli bir spor ayakkabı giyerek kendisine bakacak gözleri kanatacağından emindi.

Yine de olan olmuştu. Böyle küçük şeylerden dolayı moralini bozmayacaktı. Az önce rüyasında arkadaşlarıyla konuşmuştu ve daha pozitif olma kararı almıştı. Tüm Loguetown kendisinin kıyafetiyle dalga geçse bile gülüp geçecekti. Şimdilik Gafas'ın yanındaki boş yere gidip oturmalı ve çevresini gözlemlemeliydi. Belki gecenin ilerleyen saatlerinde yanlışlıkla Gafas'ın elbisesinin üstüne meyve suyu dökerdi.

Spoiler:

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Salı 19 Nis. 2016, 16:17

"Yeni kitabımız satışta! 'Amiral Ayberk'in Gençlik Dönemleri' adlı kitabımız satışa sunuldu! Yazan her şey gerçekliği doğrulanmış şeylerdir." Bu tarz bir manşeti birkaç yıl sonra gazetelerde reklam olarak görebilirsiniz. Sonuçta oldukça fantastik bir gün geçirdim değil mi? Kutsal Ejderlerle tanıştım, dört korsanın hayatını kurtardım, gemideki otoriteyi elime aldım, Koramiral'in emrini yok saydım, Canavar'la karşılaştım ve onu sadece kelimelerimle yok ettim, en sonunda ise Kutsal Ejderlerle yemek yedim. Daha doğrusu yiyeceğim. Torunlarıma anlatacak harika bir hikaye çıktı ortaya ve bu tamamen gerçek! Bundan daha iyi bir gün olabilir miydi acaba?

Festivalin gerçekleşeceği alan idam sehpasının bulunduğu meydandı. Gerçekten güzel bir şekilde aydınlatılmış ve sofralar kurulmuştu. Meydana girer girmez idam sehpasının arkasında bulunan binada bir çift kırmızı göz gördüm. Meydana giren herkesi süzüyordu. Büyük ihtimalle bu gördüğüm gözler Kanatlı Koramiral'e ait. Kırmızı gözleri boşverip en yakınımda bulunan sandalyeye oturdum. Yanımda tanımadığım bir adam oturuyordu. Tipinden rütbeli birisi olduğu anlaşılıyordu. Yemekleri beklerken etrafımdaki insanları izlemeye başladım.

Herkes oldukça şık giyinmişti, bir kişi hariç! O kişi tabii ki bizim Kaşar Teğmen'imiz. Sanki Kutsal Ejderlerle yemeğe değil de uyumak için yatağa gidiyor gibi görünmüştü. Zaten Teğmen dümdüz olduğu için bakılacak bir yeri de yok. Ama Yüzbaşı öyle mi? Ondaki füzeler bende olsa dünyayı fethetmiştim... Ortamdaki herkes şık olsa da ben onlardan daha şıktım! Simsiyah bir takım elbise, altın renkli bir gömlek ve yine altın renkli bir ayakkabı! Benden daha şık kimse yoktu ortamda. Bu da kız tavlamamı kolaylaştıracak bir şey! Yemeğimi yedikten sonra büyük ihtimalle Yüzbaşına yavşarım. Belki gece bitmeden onu sikebilirim. Hehehehehe~~

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Salı 19 Nis. 2016, 22:54

Festival açılış konuşması ile başlıyor. Öncelikle Kaptan Fumador mikrofonu eline alıp, sesin çalışıp çalışmadığını kontrol ediyor. Sonrasın da tek tel Kutsal Ejderleri tanıyor.
"Ekselânsları Theuderic!
Ekselânsları Adalaide!
Ekselânsları Childeric!  
"
İsmi okunan Kutsal Ejderler sırayla ayağa kalkarken, sonuncu Ejder Childeric ayağa kaltığında önce Kaptan Fumador, sonra çember şeklinde masa meksika dalgası şeklinde dizlerinin üzerine çöküyor. Platform'un arkasında kırmızı gözler parlıyor.

Sonra mikrofonu eline alıyor Theuderic..
Masalara oturabilirsiniz.
Herkes Kaptan'a bakıyor, Kaptan kalkıp oturunca, aynı dalga tekrarlanıyor. Herkes oturduktan sonra devam ediyor Theuderic, "En huzurlu deniz East Blue'nun en gözde adası Louge Town'a misafirperverliği için teşekkür ederim. Bu ada bundan 50 yıl önce çok önemli bir görev üstlendi. Tek ve eşsiz Korsanlar Kralı Gol D. Roger burada, arkamdaki platformda idam edildi. Ben o zamanlar bu Dünya'da bile değildim, ama canavar Dünya'nın kaosa girmesine neden olduğunda, ben hatırlayacak kadar büyümüştüm. Sizin kadar tehlike altında değildim, evet ama bu korsanlar hepimizi tehlikeye atıyordu. 4 deniz ve Grand Line'da kontrolümüzü yitiriyorduk. Sonra halkımızın bize olan inancı için tüm Dünya Hükümetini ve tüm destek güçleri savaşa sürdük. Denizleri korsan egemenliğinden kurtardıktan sonra yeni bir tehtid doğdu, kendine tapınakçılar diyen, hainler savaş sonrasında yaralarımızı sarmamıza bile izin vermeden bize saldırdılar. Bizzat sarayda tapınakçıların lideri bize saldırdı. Nasıl girebildi bilemiyorduk. Ben o zamanlar gençtim, ama hala hatırlıyorum, o canavar yüzlerce adamı tek başına öldürüp kaçarken ki yüzü, hala hatırlıyorum.

Acı zamanlar geçirdik, şimdi denizlerde tehtid azalmış durumda. Sizlerin desteği ve cesur denizcilerin emekleri sayesinde. Ödül avcısı loncası Çelik El ve Liderleri Kai'ye de teşekkür etmem gerekir. Gemimde ki tüm korumaları Kai sağladı, bu gecenin huzurlu geçmesinden de onlar sorumlu olacak. Şimdi eğlence başlamadan önce, Logue Town'ın kahraman denizcilerine bize eşlik ettikleri için teşekkür ederim. Teğmen Meirin, Uzmanbaşçavuş Ayberk, Başçavuş Değersiz, Başçavuş Ruta ve Uzman kordinatör J. Anitor. Size bu plaketleri taktim etmek isterim.
" diyor ve korumaların lideri gibi görünen adam bebek den den mushiye bir şeyler fısıldıyor. Bir koruma elinde plaket ile yanınıza geliyor ve taktim ediyor. "O zaman festival başlasın." diyor ve aynı anda yüzlerce beyaz önlüklü kadın ve erkek ellerinde yemeklerle masaları dolaşırken, çemberin ortasına bir sahne iniyor. Festival bsşlıyor...
Rp Out: Konu bitmiştir, birer tur daha yazın, finali yapıp upları vereceğim. Elinize sağlık.

East Blue Anlatıcı

Mesaj tarafından Misafir Çarş. 20 Nis. 2016, 01:18

Herkes yerini almıştı. Artık festival başlayabilirdi. Kaptan Fumador, eline aldığı mikrofonun çalışıp çalışmadığını kontrol ettikten sonra tek tek kutsal ejderleri tanıtmaya başlamıştı. Loguetown adasının başındaki denizci bile kutsal ejderlerin bulunduğu ortamda en fazla basit bir sunucu olabiliyordu demek ki.
Kaptan Fumador tek tek ejderleri tanıttıktan sonra dizlerinin üzerine çökerek onları selamlamıştı. Doğal olarak Meirin ve masadaki diğer denizciler de aynı işlemi gerçekleştirdiler. Ekselansları Theuderic bu işlemden hoşlanmadığını söylese de gittiği her yerde bu selamlama faslı gerçekleşmeye devam ediyordu. Acaba şu an kimse oturduğu masadan kalkmasaydı Ekselansları Theuderic bunu umursamaz mıydı? Yoksa tüm denizcilerin boynunu mu vurdururdu? Meirin bunun cevabını merak ediyor olsa da aklındaki şeyi deneyecek kadar cesareti yoktu.

Selamlama faslı bittikten sonra Ekselansları Theuderic konuşmasına başladı. Ekselansları, Konuşmanın başında korsanlar Kralı Gol D. Roger'ın idamı ve idamdan sonraki süreçten, yani denizcilerin denizlerin egemenliğini korsanlardan geri almasından ve denizcilerin tapınakçılar tarafından ihanete uğramasından bahsetti. Meirin, Theuderic'in bu konuşmasında bahsettiği hisleri gerçekten hissedip hissetmediğini bilmiyordu. Yine de bunun Theuderic'in oldukça akıcı konuşan, hitabeti yüksek bir lider olduğu gerçeğini değiştirmiyordu. Eğer diğer kutsal ejderlerin bir çoğu Theuderic gibiyse Kutsal ejderlerin bugün en üstte yer alması gayet mantıklı bir durum olurdu.

Konuşmanın devamında ise ekselansları, buraya gelmelerinde kendilerine yardımcı olan herkese tek tek teşekkür etti Meirin ve gemisindeki yetkililere ve J.Anitor adındaki adama plaketlerini taktim etmek istediğini söyledi.Bunun ardından korumalardan biri ismi geçen kişilere plaketlerini tek tek taktim etti. Meirin bir yandan plaket aldığı için mutlu olsa da bir yandan da bu duruma üzülmüyor değildi. Önce Valko adası, şimdi de burası...İki seferdir ödüllere boğuluyordu; fakat kendisi ödülü hak edecek bir şey yapmıyordu. Valko adasında kendisine gaipten duyduğu sesler yardımcı olmuştu. O sesi duymasaydı kendisi ve o an fabrikanın içinde bulunan herkes ölecekti. Burada da aynı şey geçerliydi. Koramiral Dios, hem büyük gemideki korsanları temizlemiş hem de Meirin ve mürettebatının halletmesi gereken korsanların da birkaçını halletmişti. Koramiral olmasaydı işler çok daha farklı olabilirdi. Koramiral sayesinde büyük ihtimal yine rütbe atlayacaktı; fakat Meirin şu an rütbe atlamak falan istemiyordu. Daha doğrusu ne istediğini bilmiyordu. Bir yanı gördüğü rüyanın bir işaret olduğunu ve hemen pes etmeyip denizcilikte ilerlemesi gerektiğini söylerken diğer yanı da kendisinin buraya ait olamayacağını ve kötü sonuçlara yol açılmamışken bırakması gerektiğini söylüyordu.

Meirin şimdilik iki tarafı da dinlemeyi bırakıp festivale odaklanacaktı.Bu gece tüm sorunlarını unutup eğlenmeye bakacaktı. Ekselansları festivalin başlaması emrini vermişti bile! Ellerinde yemeklerle masaları dolaşan beyaz örtülü insanların getirdikleri yemeklerden bol bol yeyip büyümeliydi. Bir yandan tıkınırken bir yandan da çemberin ortasına inen sahneye bakacaktı.

Rp Out: Bu güzel konu için teşekkürler. Yazarken çok eğlendim. Elinize sağlık.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. 20 Nis. 2016, 16:01

Allah'tan konuşmayı kısa kesti. Karnımız kazınıyor, açız kardeşim ne diye konuşma yapıyorsun? Tamam Kutsal Ejdersin, götün bayağı kalkık ama ikimizde ölünce aynı yere gideceğiz. Açlıktan ölmemi mi istiyorsun? Konuşmanın sonunda ilgimi çeken şeyler söylemeseydi kötü olabilirdi. Kutsal Ejder konuşmasını bitirir bitirmez korumalardan biri yanıma gelip plaketimi takdim etti. Yavaşça ayağa kalktım ve plaketimi aldım. Bana hayranlıkla bakan halkı selamladım. Birkaç sene sonra, Amiral Ayberk Çağı başlayınca, torunlarına anlatacak çok iyi bir hikaye ortaya çıkacak. Bir Amiral ve üç kutsal ejderle yemek yedi orospu çocukları daha ne istiyorlar ki?

Plaketimi aldıktan sonra onlarca aşçı masaları donatmaya başladı. Daha önce hiç görmediğim kadar leziz yemekler önümde duruyordu. Hayvan gibi yemeye başladım bende. Çatal falan kullanmadım, elit olmanın sırası değil. Ellerimi hayvan gibi yemeklere atııyor ve yiyordum. Masanın yarısını yedikten sonra anca doyabildim. Karnım tıka basa dolu olduğuna göre artık sikişe geçebilirim! Herkes festival havasına girmişti. Bende aynı havadaydım. Bu gece yatağa atmayı düşündüğüm insan olan Yüzbaşı Gafas'ın yanına gittim. Bütün gecemi onunla geçirmeyi planlıyorum. Eğer başarılı olursam güzel bir şekilde sevişebiliriz.

OUT: Güzel konuydu eğlenerek yazdım fakat bu turda yazacak bir şey bulamadım Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Perş. 21 Nis. 2016, 20:00

Partiler yapılır ve biter. Keşke bitmese ama her güzel şeyin bir sonu vardır. Her şey bir gün nihayete erecektir.

Plaketler taktim edildikten sonra festivaldeki kadınların ilgisi bir anda Ayberk oluyor. Tüm gözler onu izliyor. Ama yemek gelene kadar. Yemek geldikten, Ayberk insanlığını bir kenara attıktan sonra, kızlar tiksinti ile bakıyor. Bu gece de tek takılması gerektiğine kanaat getirecek Ayberk.

Sabah olmuştu bile, sabaha kadar tatlılar yenmişti, çeşit çeşit içkiler gelmişti. Her şey mükemmeldi. Festivali gece yarısı terkeden kutsal ejderler, Valko Adasından gelen eskort gemi ve Yüzbaşı Tuhat ve Tuhatta ile yola sabah yola çıkmışlardı.
Meirin 5 -5-3 stat upgrade'i aldın.
Ayberk 5-5-3 stat upgrade'i aldın. Rütben Uzman Başçavuş'tan, Kıdemli Uzman rütbesine terfi ettin.
Zac'e 2-2-1 stat dağıtabilirsin. Başçavuş rütbesinden Uzman Başçavuş rütbesine terfi etti.
Her biriniz 500.000 beli prim aldınız. Ayberk rütbe atlaman dolayısyla 300.000 beli aldın. Zac rütbe atlaması dolayısıyla 240.000 beli aldı.
Her biriniz ayrıca maaşlarınızı aldınız.
Statlar
Ana stat-dövüş tekniği/meyve-meslek şeklinde verildi.
Teşekkür ederim.

East Blue Anlatıcı

8 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

- Similar topics