Satan Satan No Mi

Aşağa gitmek

Satan Satan No Mi

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi 05 Mart 2016, 01:12

Meyvenin Adı: Satan Satan No Mi
Meyvenin Türü:Paramecia
Meyvenin Özellikleri: Meyve sahibi, yere bir çember çizer, içine 7 köşeli bir yıldız çizer, bu çemberin içine girerek dua eder. Ardından  canı ve ruhu pahasına karanlık diyarlara uzanır. Ayinin sonunda bir ifrit çağırır. Bu ifrit kontrol edilmekten hoşlanmaz. İlk fırsatta dönüp çağıran kişiye saldırmak ister ama onun kontrolü altında olduğu zaman bunu yapamaz. Ayrıca çember ve 7 köşeli yıldızın içindeyken saldıramaz. Meyve sahibi tarafından kontrol edildiği sürece onun istediklerini yapmakla yükümlüdür. Ayrıca ifrit, öldürdüğü insanları yemeyi çok sever, ve kendisine tapınılmasından çok hoşlanır.  Kendisine tapanları, zamanı geldiğinde onlar için savaşarak ödüllendirir. Tapınılmak için, meyve sahibinin öğrettiği dualara sahip kişilerce sureti çağrılabilir. Sureti, sadece bir gölgeden ibarettir. Dövüşemez, ancak konuşabilir. Daha büyük ifritleri kontrol etmek daha zordur. Bu yüzden ufak tefek ifritleri başta daha kolay çağırabilir.
İfrit: 3-8 metre arası değişen boyutlarda ve güçtedir. Kırmızı gövdelidir, gözleri yeşil olarak parlar. ağzında büyüklüğüne göre 80-200 diş bulunur. Dişler jilet kadar keskindir.
 İfrit Beyi: 25 metre boyutundadır. Emrinde 100 ifrit vardır. İfritlerini de dilerse çağırabilir. Meyve kullanıcısı tarafından ancak meyve üzerinde tam kontrol sağlandıktan sonra çağırabilir. İfritleri ona tamamen sadıktır. Eğer bir şekilde meyve kullanıcısının emrinden çıkarsa, ifritleri de ifrit beyinin dediğini yapacaktır.
Cehennemin kralı: 150 metre boyutundadır. Tüm cehennemin kuşkusuz efendisidir. Meyve kullanıcısı onu çağırabilir, ama ancak kendisi isterse gelir. Gelirse kimse kontrol edemez. Bizzat kami tarafından efsunlu zincire vurulmuştur. Zincirleri hiçbir şekilde kırılamaz.
Birden fazla ifriti aynı anda çağırmak: Kontrolden çıkması ve ölüm anlamına gelir. Ancak bir ifrit beyi çağırılıp onun üzerinde kontrol sağlanırsa, o ifrit beyinin ifritleri kontrollü olacaktır.


Meyvenin Dezavantajları:  Meyve sahibi, meyveyi kullanırken; yuvarlak ve yedi köşeli yıldızın içinde sabit durmak zorundadır. İfritleri kontrol etmek zordur. Kontrol dışına çıkan ifritler, sağa sola rastgele saldırabilir.

Meyve Rp'si:
Geçmiş rpmde ayrıntılı olarak işlenmiştir. Geçmiş rpsi;
http://oprpg.forumdizini.com/t385-agachak-groli

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Satan Satan No Mi

Mesaj tarafından Franky Bir C.tesi 05 Mart 2016, 01:23

Bir kaç sebebten onaylanmamıştır.

1. Meyve konseptine aykırı.

2. Cehennem konsepti evrenimizde yok.

3. Meyven aşırı güçlü.

4. Çağırdığın yaratıkları yönetmek, yaratmak falan bize ekstra sıkıntı.

5. Şuan söylemeyemeceğim ama rp içinde ileride görülecek bir şey.

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Satan Satan No Mi

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi 05 Mart 2016, 01:45

konsept işini bilemem. Ama meyvenin gücünü epey kısmaya çalıştım. Meyveyi kullanırken sabit durmam gerekiyor. Çemberin içinden çıkarsam dönüp bana saldırır ki bu da beni saldırılara karşı açık bırakıyor. Ayrıca kontrol yönünden epey zor. Yaratıkların gücünü de siz ayarlayabilirdiniz çünkü başta herkesin meyvesi güçsüz. Hatta başta meyve gücü belli bir puana ulaşmadan ifrit çağırmamayı da kabul ederdim. Ya da çok ufak tefek güçsüz şeylerle başlamayı.

Neyse kabul olmamış o kadar emek verdik, orijinal bir şeyler çıkarmaya çalıştık. Peki elektrik parameciası alabilir miyim ona göre modifiye edeyim ?

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Satan Satan No Mi

Mesaj tarafından Franky Bir C.tesi 05 Mart 2016, 01:50

Alabilirsin.

* Sorun senin meyvenle bizim uğraşacak olmamız. İblisleri ayarla, statlandır, kişilik ekle falan. Hep uğraş bunlar.

* Aynı anda bir tane ifrit beyi çağır, oda 3-5 tane adam çağırsın. Onları düşmanına sal. Senin dövüşmene gerek kalmadan düşmanı öldürücen yada zayıflatıcan. Sonra git zayıflamış adamı öldür. Fazla güçlü bu.

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz