Kyo Kusunagi [North Blue]

Aşağa gitmek

Kyo Kusunagi [North Blue]

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi 05 Mart 2016, 15:47

İsim:  Kyo Kusunagi
Rütbe:-
Takma İsim/Ünvan: Kızıl Pençe.
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 28
Irk: İnsan
Boy: 1.94
Kilo: 85kg
Gülüş: -
Geçmiş:  North Blue -  Nomu adası - Numia adası.
Deniz: North Blue
Taraf: Denizci.

Görünüm:
Uzun boylu ve orta kilolu biridir. Kahverengi gözleri ve kahverengi saçları  vardır. Kıyafet olarak siyah bir ceket, beyaz bir tişört ve mavi kot pantolon giye.  Sol kolunda bir bıçak izi vardır. Bunun yanında ısıya yalıtkan bir maddeden yapılmış  siyah eldivenler ve siyah ayakkabılar giyer.  Denizci amblemi beyaz tişörtünün üstündedir ve oldukça büyüktür.
Spoiler:

Kişilik: Karanlık adalet anlayışına sahiptir ve insanları öldürmekten çekinmez. Güvendiği çok az kişi vardır. Görevleri onun için her şey’den önemlidir. Bunun yanın da güçlü insanlara karşı oldukça saygılı biridir. Karşısında ki bir korsan dahi olsa ona saygı duyar. Devrimcilerden ise nefret eder ve sadece onlara saygı duymaz.

Hoşlandıkları:  Seyahat etmek, devrimci öldürmek ve rütbe atlamak hoşlandıı şeylerdir.

Hedef:  Kyo Nomu adında sakin bir ada da, bir denizcinin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.  4 yaşına geldiğinde ise devrimcilere karşı olan büyük kini ortaya çıkmıştır. Babası ve annesi bir kaç devrimci tarafından öldürülmüştür. Bu olay onun öfke duygusunun gelişmesine sebep olmuştur. Her gün çalışmış, Daha denizci olmadan adada sorun çıkaran serseri gruplarını kendi başına avlamaya başlamıştır ve hepsini gözünü kırpmadan öldürmüştür.  18 yaşına bastığında ise babası gibi adasında ki denizcilere katılmış ve burada  3 yıl denizcilik yapmıştır. Özellikle karşısına çıkan tüm rakipleri öldürmesi ve dövüş stili ile nam salmıştır North blue’da. 21 yaşına gelince ise Numia adasına gönderilmiştir. hala orada görev almaktadır ve Grand Line’a gitmesi için bir fırsat beklemektedir.

Fiziksel Statlar:

Güç:-
Dayanıklılık:-
Hız:-
Farkındalık:-

Dövüş Tekniği:

Tekniğin Adı: Alev Pençeleri:
Tekniğin Puanı: -
Tekniğin açıklaması: Nasıl olduğu bilinmemekle beraber karakter parmaklarını yakabilmektedir. Bu yanan parmaklarını da rakibe saldırmak için kullanır.  Kimi zaman da  eldivenlerini de yanıcı bir maddeyle alev aldırır  ve yumruklarıyla atak yapar Ancak saldırı tipi genellikle rakibinin Göğsünü hedef alan alev kesişleridir. Rakibine hızla yaklaşır ve onu alevle keser.

Alt Dallar:

Teknik:-
Yetenek:-
Yan Still:-
Mod: -
Özel Stil: -

Meslek :

Meslek Adı: Kaptanlık
Mesleğin aşaması:-
mesleğin puanı:-


Envanter:  Isıyı geçirmez eldivenler.

Ekibi:

Gemi ismi:  Dalga Okita
Gemi Tipi:  Fıkrateyn
Üye Sayısı:  27

Öne çıkan üyeler:

Rotacı  joe Higashi:  Kısa boylu, zayıf yapılı ancak kuvvetli biridir. Zekidir ve muay thai  ustasıdır. Sıradan denizci kıyafetleri giyer.
Spoiler:

Mühendis ryo sakazaki: Uzun boylu, kilolu ve kuvvetli biridir. Dövüşürken iki adet  balta kullanır. Sıradan denizci kıyafetlerinin aksine turuncu renkli kıyafetler ve siyah bir bandana giyer. Denizci amblemi hem başında ki bandana da hem de kıyafetinde bulunur.
Spoiler:

Doktor kensou: Dövüşürken çevikliğini ve hançerlerini kullanır. Rakibi tekmeleri ile şaşırtırken hançerleri ile onları keser. Kısadır ve zayıftır. Sıradan denizci kıyafetleri giyer.
Spoiler:

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz