One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arena 2. Tur

4 posters

1 sayfadaki 7 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Arena 2. Tur Empty Arena 2. Tur

Mesaj tarafından Kyros C.tesi 05 Mart 2016, 17:44

Hepiniz ilk turu bitirdiniz. İlk turu bitirdikten sonra size özel haplar verdiler. Bu hapları içtikten sonra açlığınız,yaralarınız ve diğer bütün olumsuz şeyler anlık olarak geçti. Aynı zamanda üstünüz başınızda yenilendi.

Her biriniz bir odanın içerisindesiniz. Oda'da çok sayıda silah var. İstediğinizi seçebilirsiniz. Odalardan çıkarsanız kendinizi dikdörtgen şekilli toprak zeminli devasa kapalı bir alanda buluyorsunuz. Sağ ve sol tarafınızda karşılıklı 8 metre genişliğinde, 3 metre uzunluğunda, 1m genişliğinde surlar var. Ortalarında ise 4 metrelik bir boşluk var. Yani bulunduğunuz yer 20 metre genişliğinde ama 16 metresi sağlı sollu surlarla kapatılmış.  Bu surlar her 5 metrede bir tekrar başlıyor. Bir suru aşıp 4 metre gittiğinizde 2. bir sur ortaya çıkıyor ve bu böyle 250 metre gidiyor.

Katılımcılar:Kiyora, Wiksax, Clous ve John'dur.
Kyros
Kyros

Arena 2. Tur Empty Geri: Arena 2. Tur

Mesaj tarafından Misafir C.tesi 05 Mart 2016, 18:05

Bana bir hap vermişlerdi ve iyileşmiştim. Bu şaşırtıcı olsa da pek takmamıştım. Yine silahların olduğu yerdeydim ve Bu sefer  çok eşya  almayacaktım üzerime.  Kollarımda ki bıçakları, eski mızrağımı  oraya bırakacak ve yeni bir mızrak alacaktım. Bir adette rom aldıktan sonra sağ tarafımdaki surları tırmanmaya başlayacaktım.

Spoiler:

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kiyora Victoria C.tesi 05 Mart 2016, 21:09

Kiyora, rakibiyle olan dövüşünden sonra bekleme odasında dinlenmiş ve kendisine verilen hapı içmişti. Hapı aldıktan sonra daha dinç hissediyordu artık.

Bu oda, ilk karşılaşmasından önce ödünç bir kılıç edindiği kulübeye benzeyen, birçok silah vb. eşyaları içinde bulunduran bir odaydı. Öncelikle ödünç kılıcını yere bırakacaktı. O karşılaşmadan sonra sağlam devam edemeyebilirdi, işine yaramış olsa da yıpranmış olma ihtimali ile devam etmek istemedi.

Etrafına bakındı. Bu sefer, göğüs hizasında tuttuğunda kendi gövde uzunluğuna eşit olan bakırdan yapılma bir kalkanı gözüne kestirdi. Sol eline aldığında taşımakta pek de güçlük çekmiyordu Kiyora. Bir süre odanın içinde yürüyecek ve kalkanın varlığına alıştığını hissettikten sonra kapıdan dışarı çıkacaktı.

Kapıdan çıktığı zaman karşısında dümdüz uzanan bir yol, sağ ve sol taraflarında ise birkaç metre yüksekliğinde, geniş sayılabilecek surlar gördü. Kiyora kısa bir süre düşündü, "Eğer dümdüz gidersem açık hedef olurum. Gizlenerek, sessiz adımlarla şu garip şeyleri tırmanmaya başlamam en iyisi olacak sanırım."
Hemen sonra sağ tarafı seçip, kalkanını omzuna astıktan sonra surların ilkini tırmanmaya başlayacaktı.
Kiyora Victoria
Kiyora Victoria
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj tarafından Misafir C.tesi 05 Mart 2016, 22:53

Rayl rakiplerini yendikten sonra yeni bir yere alınmıştı. Burada kendisine bir hap verilmişti. Rayl bu hapı içer içmez yaraları iyileşmiş ve kullandığı eşyalar tamamen onarılmıştı.

Tekrar bir odanın içindeydi. Gene etrafta silahlar vardı. Ama buna gerek yoktu. Önceki turdan aldığı silahlar zaten duruyordu ve onarılmışlardı. Değişikliğe gitme gereği duymamıştı Rayl. Tekrar kalkanı, hançerleri ve eldivenleriyle dışarı çıktı.

Dışarda ardı ardına, sağlı sollu duvarlar bulunuyordu. Rayl bunların ortasındaki boşluktan ilerleyecekti. Fakat temkinli olacaktı. Ortadaki boşluk oldukça uzun bir hat boyunca devam ediyordu. Rayl her duvar arasından hızla geçecek her geçişten sonra etrafına iyice bakacaktı. Duvarlar arasından geçerken kalkanını bu düz hattın ilerlediği yöne doğru siper ederek olası bir tehlikeden korunmayı planlıyordu.
Rp out:

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Clous Cracher Paz 06 Mart 2016, 03:08

Rakiplerini gömdükten sonra madalyonları alıp gitmesi gereken yere gelmişti Clous. Burada ona verilen hapı almış ve yenilenmişti adeta. Aslında bunun nasıl olduğunu merak etsede bunun için vakit yoktu. Tekrar bir odaya götürülmüştü çarçabuk. Yeniden tıpkı ilk oda gibi silahlarla dolu bir yerdi burası.

Onun için gereksizdi bütün bu silahlar. İhtiyacı olan şey çivileriydi sadece. gne tıpı ilk turda yaptığı gibi iki paket çiviyi çeplerine ve ağzına doldurup çıkacaktı odadan. Ama tam çıkacakken gözüne birşey ilişmişti. İlk turda görmediği birşeydi bu. Kazanmanın anahtarı. İnsanın gücünü kat bekat katlayan birşey. Bir afro peruğu. Hemen onu da alıp bbaşına sıkıca çıkayacak şekilde takacaktı ve artık dövüş için hazırdı.

Odadan çıkınca ise karşısında hiçbir rakip görmüyordu. Sadece duvarlar. Ne olduğunu bilmiyordu ama başında afrosu bile olsa saklanması gerektiğini biliyordu. hemen koşarak üçüncü duvarla ikinci duvarın arkasına girecekti. Sırtını üçüncü duvara dayayıp göz ucuyla ileriyi etrafına bakacaktı.
Clous Cracher
Clous Cracher

Mesaj tarafından Kyros Paz 06 Mart 2016, 13:59

Kiyora: Silahını değiştirip bir kalkan aldıktan sonra dışarı çıkıp sura tırmanmaya çalışıyorsun. Elini uzattığında yetişemediğini fark edip olduğun yerden zıpladın ama olmadı. Zıpladın olmadı, zıpladın olmadı. Sonra geri dönüp bir iki kerede koşarak zıplıyorsun ama yok olmuyor. Boyun yetmiyor. Şöyle 15 cm daha uzun olsan parmaklarınla kavraya bileceksin ama işte olmayınca olmuyor.

Clous: İstediğin eşyaları aldıktan sonra kasıla kasıla ilerlemeye başlıyorsun. Sanki vücudunda kan değilde ateş akıyor. Dışarıdan biri baksa kesin altın gibi parlıyorsun derdi. O kadar güçlü ve zinde hissediyorsun ki şu duvarlara kafa atsan yıkılacak gibi duruyor. Üçüncü duvara koşarak ulaşıyorsun. Etrafa bir göz gezdirdiğinde anormal bir şey göremiyorsun. Ne düşmandan nede başka bir şeyden iz var.

Wiksax:
Duvar hattını takip ediyorsun. Bir yüz metre gittikten sonra duvarların sonunu görebiliyorsun. Şuanda yürümekte olduğun yolun tam karşısında aynı senin az önce çıktığın gibi bir ev gözüküyor. Tabi uzaktan çok seçemiyorsun.

John Surlardan birine zıplayıp tırmanıyorsun. Sonra inip bir tanede daha, sonra bir tane daha. Böyle böyle 4 tane suru geçiyorsun. Arada etrafa bakmayıda ihmal etmedin. Çok uzakta, taa en uçta senin çıktığın gibi bir bina görüyorsun. Birazda yola bakına yolun ortasında yürümekte olan kızıl saçlı bir velet görüyorsun. Seni fark etmemiş gibi duruyor. Aranızda 150 metre civarı bir mesafe var gibi duruyor.
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Kiyora Victoria Paz 06 Mart 2016, 14:15

Kiyora ilk sura tırmanmayı denese de yapamadı. Hiç de uzun sayılmayan boyuna rağmen tekrar tekrar tırmanmayı denedi. Ne kadar zıplasa da boyu yetişmedi. "Ben niye kısa kaldım ki!?" diye söyleniyordu olduğu yerde. En sonunda pes etti. "Madem yetişemiyorum insan gibi yürürüm ben de." dedi. Biraz önce denediği rezil şeyi kimsenin görmemiş olmasına çok mutluydu.

Sağ elinde kılıcı, sol elinde kalkanı ile sessiz adımlarla sağ  taraftaki surlara daha yakın olacak şekilde yürümeyi planlıyordu. Birinin varlığını hissettiği anda surlar arasında bulunan boşluklara girip kendini gizleyebilirdi.
Kiyora Victoria
Kiyora Victoria
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj tarafından Misafir Paz 06 Mart 2016, 16:04

Rayl biraz ilerledikten sonra karşıda belli belirsiz şekilde kendisinin çıktığı gibi bir ev görüyor. Bu rakiplerinden birinin çıkış noktası olmalıydı. Demek ki alanın ortalarıbna doğru gelmişti. Artık daha dikkatli olmalıydı. Artık daha yavaş hareket ederek sessiz kalacak ve bir rakibi gafil avlamayı deneyecekti. Artık dikine değil yanlara gitmeye karar vermişti ve sağa doğru ilerleyecekti.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz 06 Mart 2016, 16:20

4 sur kadar geçmiş ve ilk rakibimi görmüştüm. Kızıl saçlı herifin tekiydi ve sanırım beni henüz fark etmemişti. Pusu kurmak ya da bana pusu kurulmasını istemiyordum. İlk önce mızrağımı yakacak, boş rom şişesini yere atacaktım. Daha sonra da rakibimin beni görmemesi için gizlice yanına doğru ilerleyecek ve tuzak kuramayacağını düşündüğüm bir mesafede karşısına çıkacaktım.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Clous Cracher Paz 06 Mart 2016, 17:56

Başına afro peruğunu takıp odadan çıkınca kendine güveni fazlasıyla yerine gelmişti Clous'un. Saklanacağı duvara doğru afrosuyla giderken sanki hiç saklanmasına gerek yok gibiydi. O artık kurşun geçirmez, kılıç işlemez biriydi. çivileri mermilerden daha etkili olmuştu. İstediği an herşeyi yapabilecekmiş gibi hissediyordu. Bir trenden daha hızlı koşar, bir sıçrayışta gökdelenlerın tepesine ulaşabilirdi. Hatta vede hatta içindeki enerjiyi yoğunlaştırıp elinin dokunduğu nesnlerin patlayıcı özelliği kazanmasını bile sağlayabilirdi. Yani en azından öyle hissediyordu. Bütün bu hislerine rağmen hala neden duvara yapışık halde saklandığını da kendisi bile bilmiyordu.

Buna rağmen saklanmayı sürdürecekti. Olduğu yerde bekleyecek, Etrafı gözetleyecek ve fırsat olursa da karşı taraftaki üçüncü ile dördüncü duvarın arasına koşup sırtını bu defa da dördüncü duvara yaslayıp etrafı ordan kolaçan edecekti.
Clous Cracher
Clous Cracher

1 sayfadaki 7 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics