Arena 2. Tur

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Aşağa gitmek

Geri: Arena 2. Tur

Mesaj tarafından Kyros Bir Ptsi 14 Mart 2016, 00:11

Küçük kadın, elinde ki 2 kılıcıyla sizi beklerken, siz planlarınızı yapmış harekete geçmiştiniz. Mor gözleri bir Wiksax, bir Kiyora'nın üzerinde dolaşırken, sıkıldığına dair bir hava bıraktı ağzından. Nihayet Kiyora ve Wiksax kalkıp saldırıya geçtiğinde, gözleri ile ikiliyi takip edip, kendi sağına ikilinin soluna doğru harekete geçiyor. Amacı Kiyora'yı karşısına, Wiksax ile arasına almak. Pozisyonu aldığına emin olduğunda saplama hareketi ile iki kılıcını, birden Kiyoraya saplamak için atağa kalkıyor.

Kiyora savunma turu yazacak, Wiksax saldırı turu.
Konumlarınız; Kiyora Wiksax'ın bir adım önünde solunda. Kadın ikinizin solunda, Wiksax aranıda Kiyora var. Kiyora senin tam karşında iki kılıcı da gövdeni hedeflemiş durumda.
Kyros
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Arena 2. Tur

Mesaj tarafından Kiyora Victoria Bir Ptsi 14 Mart 2016, 01:25

Kiyora ve Rayl düşündükleri saldırı için harekete geçtikleri sırada kadın Kiyora'yı tam karşısına alacağı şekilde birkaç adım kendi sağına doğru ilerlemişti. Kadın iki kılıcını da çekti ve Kiyora'ya doğru atağa kalktı. Kiyora bitmek üzere olan enerjisine rağmen son kez bir şeyler deneme konusunda kararlıydı.

Kadın ona doğru yaklaşırken Kiyora hızlıca bir adım sola(Kiyora'nın kendi solu) kayacak ve ileri atılıp sağ elindeki kalkanı hızla kadının sağ omzuna atacaktı. Hemen ardından kılıcını iki eliyle destekleyecek ve gelen saldırıyı bloklamak için yapılan bir savunma hamlesi olarak gözüken pozisyonunu kılıçlar kendisine iyice yaklaştığı sırada bozacaktı. İki eliyle dik, kendi sol bacağı hizasına aldığı kendi kılıcı, Kiyora rakibin iki kılıcı da doğrudan olarak göğsüne saplanmışken kadının karnına yakın bir bölgeye isabet edip saplanmalıydı. Kiyora böylece son saldırısını yapmış olacak ve gerisini Rayl'e bırakmış olacaktı.

Eğer kadın sağ omzuna gelen kalkandan sıyrılıp bir şekilde hedefini değiştirirse ya da saldırmazsa Kiyora da kadının sağ omzuna doğru saldırıya geçecek ve Rayl'e yardımcı olacaktı.
Kiyora Victoria
Kiyora Victoria
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj Sayısı : 214
Kayıt tarihi : 17/01/16
Nerden : East Blue

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Arena 2. Tur

Mesaj tarafından Misafir Bir Ptsi 14 Mart 2016, 01:25

Kadın Rayl ve Kiyoranın hamlesini görmüş olacak ki Kiyoranın sol tarafına doğru yönelerek Rayl'in açısını kapatmıştı.

Kiyora kendisinin soluna adım atarken, Rayl Kiyoranın sağından geçecek şekilde ufak bir adım atıp kadına hücum edecekti. Rayl sağ elindeki hançerle kadının sol göğüsüne hamle yapacak o sırada sol elindeki zırhı da kullanarak kadından gelebilecek bir saldırıyı engellemeye çalışacaktı. Saplama hamlesi başarılı olursa sol eliyle kadının çenesine sert bir yumruk atmayı deneyecek ve bu sırada sağ eliyle hançeri çıkartıp kadının boynuna saplayacaktı.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Arena 2. Tur

Mesaj tarafından Kyros Bir Salı 15 Mart 2016, 18:32

Kiyora daha sola kayamadan kadın 2 kılıcını Kiyora'nın bedeninden geçirip onunla ilerliyor. Kiyoranın atmak istediği kalkan, çenesine çarpıp dengesini dağıtıyor. Wiksaxın atakları ise tamamen engelleniyor.

Kadın geri çekilip kılıçlarını çıkarıyor. Wiksax'ın 2 metre ilerisinde, Kiyora aranızda bir yerde yatıyor. Kadının önceki yaralarına ek olarak başı dönüyor.
Kyros
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Arena 2. Tur

Mesaj tarafından Misafir Bir Çarş. 16 Mart 2016, 00:24

Kiyora kadından sıyrılmaya çalışırken kılıçların açık hedefi olmuştu. Ama bundan önce kalkanını atmayı başarmıştı. Rayl'in gözü önünde bir yakını daha ölmüştü.

Rayl Kiyoranın ölü bedenine bakıp iyice sinirlenmişti. Rayl hızlıca rakibinin üstüne giderken hemen haçerini kadının göğüsüne doğru fırlatacak hemen sonra kadının sağ bacağına doğru yere 30 derece açıyla atlayarak (sırtı yere bakacak şekilde) oraya bir tekme atmayı deneyecekti. Bu sırada kadın kılıçlarını sallarsa metal eldivenleriyle onları tutup engellemeyi amaçlayacaktı. Eğer bu saldırısı başarılı olur ve kadın düşerse hemen hybrit moda geçip kadının gövdesine doğru pençelerini geçericekti.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Arena 2. Tur

Mesaj tarafından Kyros Bir Çarş. 16 Mart 2016, 00:44

Sersemleyen kadının, mor gözlerinde ışığın feri bir sağa bir sola oynarken, karşıdan gelen azrail, elinde bir hançerle kadına doğru ilerliyordu. Ama azrail hedefini şaşırmıştı. Hançer kadının sol kolunu sıyırmış, arkasına bir yere düşmüştü. Dirseğin biraz üstünde hafif sayılmayacak ama derin olmayan bir yara açmış, bu acı kadını kendine getirmişti.

Gözleri tekrar keskinleşen, ufak kadın kendisine gelen adama baktı. Uzanan bacağı 1 metre ilerisindeydi şimdi. Kızıl saçlı adam tekme atarken, küçük kadın tam kendine gelememişti. Kılıçlarını önünde çapraz birleştirip, tekmeyi karşıladı ve geriye doğru yarım metre sürüklendi.

Aranızda 1.5 metre var. Kadın tamamen kendinde. Sol kolu neredeyse kullanılamaz durumda. Ama kılıcı elinde..
Kyros
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Arena 2. Tur

Mesaj tarafından Misafir Bir Çarş. 16 Mart 2016, 01:13

Rayl in attığı hançer kadının yaralı olan sol kolunu sıyırmış ve geriye düşmüştü. Kadın ise ani bir hamle ile kılıçlarını çapraz şekilde koyup Raylin tekmesini başarılı şekilde engellemiş ve biraz geriye kaymıştı.

Rayl ani çıkışından sonra Kiyoraya göz ucuyla bir baktı. Kendisinin hayatını kurtaran kişinin, uzun zaman sonra sevdiği tek insanın kanı yerlerde süzülüyordu. Rayl'in değer verdiği tek kişi gene ölmüştü. Babasının ölümünü öğrendiği an, arenada gördüğü ölümler gözünün önünden film şeridi gibi geçiyordu. En son Kiyoranın sırtından çıkan kılıçlarla bu flash gibi geçen anılar delinmişti. Kiyoranın bedeninin yerde öyle durması Rayl'in canını çok yakıyordu.

Rayl o sırada rakibine baktı. Sevdiği kişinin ölümünün sorumlusu tam karşısında duruyordu. Bu sefer öncekinden farklı olarak Rayl'in intikam almak için gücü vardı. Bütün öfkesini kusabilirdi. İçindeki hayvan çıkmak için can atıyor gibiydi. Gözü tam manasıyla kan bürümüştü. Yüz kasları sonuna kadar kasılmış şekilde korkunç bir yüz ifadesi takınmıştı Rayl.

Rayl var gücüyle kadının üstüne doğru koşacak ve sol eliyle kadının kılıcını ne pahasına olursa olsun yakalamayı deneyecekti. Eğer yakalarsa var gücüyle sıkacaktı kılıcı. Baskı eldivenin metalini geçip kendisine zarar vermeye başlasa, kanlar aksa bile sıkmaya devam edecekti. Bu sırada sağ eliyle bütün öfkesini karşısındaki kadının yüzüne boşaltacaktı. Kadının yüzü yanınmaz hale gelinceye kadar yumruklamaya devam edecekti. Kadın kılıcı bırakırsa aynı bileğinden tutarak yumruklamaya devam edecekti. Kendinden geçerse hybrit moda geçip kadını parçalarına bölene kadar pençeleyecekti.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Arena 2. Tur

Mesaj tarafından Kyros Bir Çarş. 16 Mart 2016, 01:22

Azrail hala terk etmemişti mekanı. Etraflarındaki soğuktan anlayabilirdiniz bunu. Ölümü getirmek için etrafınızda dans ediyordu. İkinizden birini, ya da ikinizi birden almak için oradaydı. Bİr gülümseme vardı görünmeyen yüzünde. Karanlıklar içinde kalan ölüm siyahı gözlerinde. Elinde tuttuğu ölümdü silahı, bir Wiksax'a, bir küçük kadına gidiyordu.

Wiksax ilk atağa kalkan olmuştu. Kadına direk yaklaşıp, sol eliyle, kadının sağ elinde ki kılıcı durdurmak için hamle yapmıştı. O sırada delici bir hamle yapmak isteyen kadın, Wiksax'ın sağ kolunu boydan boya açmış, ama kılıcını kaptırmıştı. Sol kolu neredeyse işe yaramayan kadın, adamın sağ elinden gelen darbelere karşı savunmasızdı. 2 tane yumruk yedikten sonra sağ elinde ki kılıç tekrar kontrolündeydi ve geri çekilmeyi başarmıştı.

Sol kolun tamamen işe yaramaz durumda. Kan kaybediyorsun. Kadın 1 metre ilerinde. Yüzüne aldığı darbeler çokta etkili olmadı.
Kyros
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Arena 2. Tur

Mesaj tarafından Misafir Bir Çarş. 16 Mart 2016, 01:43

Rayl'in saldırısını kısmen karşılayan kadın kılıcı Rayl'in koluna sokmuştu. Rayl kolunda bir sıcaklık hissetmişti. O sırada bunu umursamadan hızlıca kadının yüzüne 2 tane yumruk geçirmişti. Ama kadın bu boşlukta kılıcı Rayl'in kolundan çekip çıkartmıştı.

Rayl ciddi bir hasar almış olsa da öfkesi dinmiyordu. Ölüm kol geziyordu alanda. Rayl bir çok insan öldürmüştü geçmişinde de, bugün de. Etrafında dolaşan karanlığı hissedebiliyordu artık. Ölüm tanrısına bir kişi daha hediye etmeye kararlıydı. Ama ortada bir beden bırakmayaktı. Öfkesini belki bir denli dizginleyebilirdi bu.

Artık içindeki hayvanı serbest bırakmaya karar vermişti Rayl.  Hybrit moda geçtiği gibi avcı güdüleri onu esir almıştı. Yarası sızlıyordu ama bu av yada avcı olmak arasındaki farkı hatırlatıyordu sadece. Avı karşısında duruyordu. Ona kenetlenmişti. Bütün hayatını bu an için yaşamışçasına hırslıydı. Gözü sadece rakibini görüyordu etrafı tamamen karanlıkmış gibi.

Rayl hybrit modun sağladığı güçle kadının kılıcını karşılamak yerine daha az güç gerektiren bir yol olan yönünü değiştirmeyi deneyecekti. Kendisine yönelecek kılıca sertçe vurarak hedefini kendisinden uzaklaştıracak ve kadının yüzüne sert bir tekme atmayı deneyecekti.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Arena 2. Tur

Mesaj tarafından Kyros Bir Çarş. 16 Mart 2016, 02:14

Uzakta bir yerde, gökyüzü tanrısı ile, deniz tanrıçasının ateşli sevişmesinin çığlıkları kulakları dolduruyordu. Gökyüzü Tanrısının terleri Denize vuruyordu. Ateşli bedenlerinden çıkan dumanlar bulut olup güneşi kapatıyordu. Arenanın üzerine düşen gölge, çıkan kanları kırmızıdan siyaha dönüştürüyordu. Kendisine uzanan kılıcın yönünü değiştiren Wiksax, tekme atmak için etrafında dönüp, dengesini kaybetmişti ve yere kapaklanmıştı.

Üzerine düşen 2 gölge, azrail ve taşıdığı kılıçtı şimdi. Yere yüzü koyun düşmüş. Kendisine göre sağında kalan rakibi, sağ elindeki kılıcını devasa bedeninin ortalarına hizalamıştı.
Kyros
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz