One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA)

2 posters

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA) - Sayfa 6 Empty Geri: B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA)

Mesaj tarafından Kyros Salı 14 Haz. 2016, 16:41

John, ortalama bir hızla Allahu'ya doğru ilerliyor. Bir süre sonra Allahu'nun Wolkerin'e doğru koştuğunu görüyor. An itibari ile Allahu ile arasında 25 metre var. Şimdilik planını uygulamaya devam ediyor ve Allahu'ya doğru ilerliyor John.

Wolkerin; Allahu'ya doğru döndüğü sırada, Allahu silahını yere sürterek savuruyor ve yerdeki tüm taş,toprak vs Wolkerin'e doğru gidiyor. Wolkerin kollarını başına doğru kaldırıyor ve yüzüne gelen maddelerden korunuyor; fakat bu sırada Allahu rakibine doğru hareket ediyor ve gürzünü, tüm gücüyle rakibinin sol bacağına doğru savuruyor. Wolkerin son anda bacağına doğru gelen gürzü fark edip zıplasa da ayağı gürze takılıyor ve sağ omzunun üstüne düşüyor. İki yarışmacı an itibariyle dip dibe.
Kyros
Kyros

B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA) - Sayfa 6 Empty Geri: B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA)

Mesaj tarafından Misafir Salı 14 Haz. 2016, 16:48

Yanlarına doğru daha fazla hızlanıp yeniden aynı şeyi deneyecektim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Salı 14 Haz. 2016, 22:41

Taşları savurduğumda rakibim kolları ile yüzünü kapatıp kendini korumuştu. Her ne kadar istediğimi tam olarak başaramasamda gözlerini kapamasından doğan fırsatı değerlendirip onu düşürmeyi becerebilmiştim.

Öncelikle balyozumu kaldırıp açık bir şekilde yukarıdan aşağı yerdeki rakibimin suratına doğru tüm gücümle savuracaktım ama asıl hamlem bu değildi. Gürzü sadece onun dikkatini çekmek için savuruyordum. Rakibimin gözleri gürzüme takılmış iken sol ayağımı ileri doğru götürüp tüm ağırlığımı ve gücümüde vererek onun sağ ayağına basacaktım. Rakibimin dikkati gürzümde olduğu için ayağımı fark etmesi zorlaşacaktı. Ayağımla onun ayağına basınca onun hareketini kısıtlamış olacaktım. Böylelikle en başta savurduğum gürz sorunsuz bir şekilde rakibime çarpacaktı.

Wolkerin'i sorunsuz bir şekilde halledebilirsem; Hasame ve Mızraklının yanına doğru gidecektim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Çarş. 15 Haz. 2016, 03:30

John, geçen 4 saniyenin ardından Allahu ile arasındaki mesafeyi 14 metreye indiriyor. Bu hızla ilerlemeye devam ederse yaklaşık 5090/1000 saniye sonra rakibine ulaşacak.

Allahu, yerdeki rakibinin suratına doğru gürzünü savuruyor. Wolkerin iki pençesini de başına doğru hareket ettirdiği sırada, Allahu tüm ağırlığını vererek rakibinin sağ ayağına basıyor. Wolkerin yaşadığı acıdan dolayı oldukça şiddetli bir tonda bağırsa da pençelerini indirmiyor ve başına doğru gelen gürzü durduruyor. Wolkerin yerde, artık sağ ayağını kullanamaz.
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir Çarş. 15 Haz. 2016, 03:38

Tişörtümü çıkararak koluma bağlayacak ve iyice sıkarak kanamayı bir nebze durdurduktan sonra aynı hızda yanlarına ilerlemeye devam edecek ve zamanı geldiğinde de bir an da dişlerimi sıkarak hızlanmaya çalışacak ve planımı uygulayacaktım.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. 15 Haz. 2016, 14:09

Wolkerin yaptığım tuzağa düşmüştü ama bacağındaki acısına rağmen yüzünü savunmayı bırakmamıştı. Bu yüzden sadece bacağına verdiğim hasarla kalmıştım ama bu onu hareketsiz kılmaya yetmişti. Artık bir bacağını kullanamazdı.

Gürzümü tekrardan kaldırıp aynı şekilde vurmayı deniyecektim. Bu sırada Wolkerin'in sağ bacağını ezen ayağımı onun apış arasına, boştaki ayağımı ise onun sağlam ayağına götürüp aynı şekilde bastıracaktım. Güzümü yine engellese bile artık tamamen etkisiz hale gelmiş olacaktı.

Wolkerinle işim bitince Hasame ve Mızraklı veledi bulmak için etrafıma bakınacaktım.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Cuma 17 Haz. 2016, 03:09

John, tişörtünü koluna sarıyor. Kullanılamayacak hale gelmiş kolunun kanamasını bir nebze de olsa durduruyor John. Ardından da Allahu'ya doğru koşmaya başlıyor.

Allahu, aynı anda iki ayağını birden yerden kesemeyeceğinden dolayı, ilk önce Wolkerin'in sağ ayağını ezmiş olan sol ayağını kaldırıyor ve Wolkerin'in apış arasına saldırıyor. Allahu ayağını kaldırdığı sırada, sol ayağı hala sağlam olan Wolkerin; yattığı yerden, sol ayağı ile Allahu'nun sağ ayağına vuruyor ve Allahu'yu düşürüyor. Allahu'nun dengesini kaybedip düşmesinden dolayı gürzüyle yapmayı planladığı saldırı da başarısız oluyor. Allahu ve Wolkerin, ayakları birbirine bakacak şekilde yerde uzandıkları sırada Wolkerin bağırmaya başlıyor: ''Hey şerefsiz! Sana karışma demiştim!
Allahu, Wolkerin'in bağırdığı yere baktığında, sol tarafındaki John'u görüyor. John kendisinden altı metre uzakta ve hızla rakibinin üzerine geliyor.

Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir Cuma 17 Haz. 2016, 03:31

Şu an da yerdeydiler şansıma. Benimle uğraşırlarsa birbirlerini öldürebilirlerdi. Yine de bana karşı savaşabilirlerdi de. O yüzden durarak Wolkerine doğru bakacak ve'' 20 saniyeniz var!''Diyecektim. Onlardan gelecek saldırılara karşı da hazır olmakla beraber yirmi saniye sonra atağa geçecek ve fırsat bulduğum anda da ikisinden birine bisentomu saplamayı deneyecektim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma 17 Haz. 2016, 15:06

Mızraklı çocuk ve Wolkerin'den uzaklaşmak için sağa doğru dönüp ayağa kalkacak ve ikili mümkün mertebe karşıma alacaktım. Mesafeyi kendim için uygun hale getirdikten sonra gürzümü yukarıdan aşağı Wolkerin'in hasar görmüş bacağının eklem noktasına tüm gücümle savurup koparmaya çalışacaktım.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Cuma 17 Haz. 2016, 17:53

Allahu ayağa kalkıyor ve kendine göre sağ, Wolkerin'e göre sol tarafa geçiyor. Büyük cüsseli Allahu kalkıp saldırısına hazırlanana kadar Wolkerin de doğrulup ayağa kalkıyor; fakat ayağının birini kullanamadığından olduğu yerde bekliyor. Allahu, gürzünü Wolkerin'in hasar görmüş bacağına doğru sallıyor. Wolkerin, iki pençesiyle birden gürzü bloklayıp gürzü geri ittiriyor.

John, beklemeye devam ediyor. İkisine verdiği 20 saniyenin 6 saniyesi geçti.
Kyros
Kyros

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics