Granpele Valeur

Aşağa gitmek

Granpele Valeur Empty Granpele Valeur

Mesaj tarafından Clous Cracher Bir Perş. 23 Haz. 2016, 00:29

İsim: Granpele Valeur
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 69,5(5 senedir)
Irk: insan
Taraf: -
Boy: 161cm
Kilo: 58kg
Deniz: Grand Line

Görünüm:

Spoiler:
Granpele Valeur Latest?cb=20131019020757

Kişilik:

Paraya , karıya kıza lükse çok düşkündür. Hırsızlık onun için bir meslektir. Geçimini bu şekilde sağlar. Baya da bir parası vardır ama gözü bir türlü doymaz. Çocuklarını ve torunlarını canından çok sever fakat parasını onlarla bile paylaşmaz. Öyleki torunları küçükken ondan bir külah dondurma istedikleri zaman parasını verip dondurma almak yada onların dondurmasız kalması arasında seçim yapamadığı için onlara dondurma çalmayı öğretmiştir. Bu sadece torunları için değil kızı için de geçerlidir. Damadından hiç hoşlanmaz. Torunlarını kendine yakın tutmasının nedeni onları babalarından uzak tutmak istemesidir birazda. Aile içinde dolaşan bir efsaneye göre herkesten gizlediği altınları vardır.

Geçmiş:

Nerde doğduğu bilinmez, nasıl bu hale geldiği de. Hakkında bilinen tek şey beyaz saçlarıdır. Kaç ada gördüğü bilinmez, kaç kadınla birlikte olduğu ve kaç çocuğu olduğu. Taa ki North blue de bulunan Tanij adasına gelene kadar. Bu adada nasıl olduğu belli olmayan bir şekilde aile sahibi olmuştur. Bir karısı, bir kızı ve iki torunu. Ve tabiki her ne kadar gereksiz olsa da damadı.

Tabi şmdi ailesi varken bile hep yaramazlıklar yaptığını söylemeye gerek yok. Zavallı karısı çok çekmişti. En nihayetinde de zaten ölüp gitmişti. Karısının ölümüyle beraber bizimki de yeniden denizlere açılmanın hayalini kurmaya başlamıştı. Bu sefer yanına torunlarını da almak istiyordu. Onlara kendi mirasını devredecekti. Yani onlara hazinesini vermezdi elbet. Aslında kendi parasından zırnık koklatmazdı. Miras derken onlara hırsızlığğın inceliklerini öğretecekti.

Fakat damadıyla tartışmasının sonucu olarak torunlarını almadan demir almak zorunda kalmıştı.


Hedef:  Çalmak, Sefa Sürmek, Yine Çalmak, Yine Sefa Sürmek.

Hoşlandıkları: Para, Kızı, Torunları, Karı-Kız, Yine Para
Clous Cracher
Clous Cracher

Mesaj Sayısı : 237
Kayıt tarihi : 17/01/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz