Zachariah'ın saldırıları

Aşağa gitmek

Zachariah'ın saldırıları

Mesaj tarafından Zachariah Bir Paz 26 Haz. 2016, 15:12

Saldırının Adı: Kasai Kasai No: Fire Ball
Saldırının Kullandığı Şey:  Meyve
Saldırının Kullandığı Ekipman: -
Saldırının Açıklaması: Zac derince bir nefes alır ve göğsü şişer. İçine çektiği bu havayı ağzından salarak ortaya büyükçe bir ateş topu çıkartır. Zac isterse bu ateş topunu ağzından fırlatır isterse bir kaç metre önünde sabit tutabilir.
Video:
İzleyiniz:

Saldırının Adı: Kasai Kasai No: Fiery bullet
Saldırının Kullandığı Şey:  Meyve
Saldırının Kullandığı Ekipman: -
Saldırının Açıklaması: Kullanıcı derince bir nefes alıp göğsünü ve yanaklarını şişir. Ardından aldığı bu nefesi taramalı tüfeği andıracak şekilde küçük ateşten mermiler salarak gönderir. Bu ateşten mermilerin hızı oldukça yüksektir. Kullanıcı bu tekniği kullandığında taramalı bir tüfeğe benzer ve ağzından yoğun bir tempoda ateş eder.
Video:
Bknz:


Saldırının Adı: Kasai Kasai No: Born from ashes
Saldırının Kullandığı Şey:  Meyve
Saldırının Kullandığı Ekipman: -
Saldırının Açıklaması: Zac derince bir nefes alır ve aldığı bu nefesle birlikte göğüsü bir miktar şişer. Sonrasında aldığı bu nefesi Zac patlayıcı gaz olarak ağzından püskürtür ve bu gaz etrafı ağır bir şekilde kaplamaya başlar. Zac, istediği miktara ulaştığında dişlerini birbirine vurur ve bunun etkisiyle etrafa yayılan gaz patlar.
Video:
İzleyiniz:

Saldırının Adı: Kasai Kasai No: Heaven and Earth
Saldırının Kullandığı Şey:  Meyve
Saldırının Kullandığı Ekipman: -
Saldırının Açıklaması: Zac, derince bir nefes alır ve aldığı bu nefesi fazla büyük olmayan bir ateş kütlesi olarak dışarı fırlatır. Oldukça hızlı olan bu ateş kütlesi hedefine vardığı anda aşırı büyük bir patlama gerçekleştirir. Bu patlamanın menzili kullanıcının meyve üzerindeki yetenekleri geliştikçe artar. Patlamanın menzilinde olan her şey yanar.
Video:
İzleyiniz.:


Saldırının Adı: Kasai Kasai No: Dragon Skull
Saldırının Kullandığı Şey:  Meyve
Saldırının Kullandığı Ekipman: -
Saldırının Açıklaması: Zac, derince bir nefes alır ve göğsü fazlasıyla şişer. Bunun sonucunda Zac ağzındaki havayı dışarı saldığında ortaya ejderhanın kafasını andıran bir alev kütlesi ortaya çıkartır.  Bu alev kütlesi çıktığı rotada ilerler ve önüne çıkan her şeyi eritir. Normal bir ateşten çok daha sıcaktır.
Video:
İzleyiniz:

Saldırının Adı: Kasai Kasai No: The Fire Wall
Saldırının Kullandığı Şey:  Meyve
Saldırının Kullandığı Ekipman: -
Saldırının Açıklaması: Zac bir kez daha derince bir nefes alır ve göğsü tekrardan şişer. Bunun ardından Zac aldığı nefesi dışarıya püskürtür ve bunun sonucunda Zac'ın önünde ateşten bir duvar oluşur. Bu ateşten duvarın yüksekliği ve eni Zac'ın meyve üzerindeki hakimiyetti arttıkça çoğalır. Bu duvar Zac ağzından ateş püskürtmeye devam ettikçe durur ve Zac hareket ederse duvarda onunla birlikte ilerler. Bunun yanı sıra bu alevler aşırı sıcaktır ve değdikleri her yeri kül ederler.
Video:
İzleyiniz:

Saldırının Adı: Kasai Kasai No: Burning Fire
Saldırının Kullandığı Şey:  Meyve
Saldırının Kullandığı Ekipman: -
Saldırının Açıklaması: Zac derince bir nefes alır ve göğsü ile yanakları fazlasıyla şişer. Aldığı bu nefesi tazikli suyu andıran bir şekilde alev olarak püskürtür ve Zac alevi ağzından püskürtmeye devam ettikçe bu alev kütlesi ilerleyip önüne çıkan her şeyi yakar ve yutar.
Video:
İzleyiniz:
Zachariah
Zachariah

Mesaj Sayısı : 111
Kayıt tarihi : 22/01/16
Nerden : Logetown

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Zachariah'ın saldırıları

Mesaj tarafından Franky Bir Paz 26 Haz. 2016, 15:30

Kasai Kasai No: Fire Ball
Normaldeki menzilinin 2 katı kadar gider. Oluşan alev topunun yarı çapı alev püskürtme menzilinin 1/10'udur. Oluşan hasar alev püskürtmeyle aynıdır.


Kasai Kasai No: Fiery bullet
Normalden 3 kat daha uzağa giderler. Hızlarıda tabanca mermisine göre düşüktür. Delici güçleri azdır ama oluşturduğun ateş güçlü ise eriterek delebilirler.


Kasai Kasai No: Born from ashes
Meyveyi kullanma süreni aşırı biçimde sömürür. 1-2 metre küplük bir odayı doldurmak için en az 10 dakikalık gaz gerekir. Oluşan patlama seni etkilemez.


Kasai Kasai No: Heaven and Earth
Üretilen şey normaldeki menzilinin kadar gider ve patlar. Normal ateş hasarının yanında patlama hasarı verir. Buda düşmanın geriye doğru savrulmasına, düşmesine sebebiyet verebilir. Senin gücün ve düşmanın dayanıklılığına göre kolu bacağı kopabilir ama kolunu bacağını koparacağın kadar dayanıksız adam zaten direk alev hasarından ölür.


Kasai Kasai No: Dragon Skull
Onaylanmadı. Ağzından ejderha şeklinde alev çıkartmak için uçuk bir kontrol statına sahip olman gerekir.


Kasai Kasai No: The Fire Wall
Onaylanmadı. Belirlediğin bir noktayı aleve vermeyi deniyebilirsin. Uygun şekilde aleve verirsen bir duvar gibi düşmanlarını engeller ama duvarın devamlılığı yada oluşması alev aldırmaya çalıştığın zemine göre değişir.


Kasai Kasai No: Burning Fire
Oluşan ateşin sıcaklığı aynıdır ama kazandığı tazik/itme gücü yüzünden daha fazla hasar oluşturur. Ayrıca menzilde 2 katına çıkmıştır. Oluşan itme gücü fiziksel statlarındaki güçle ilgilidir. gücün 2. seviyelerde iken ufak tefek şeyleri itebilir. Bu bir kalemliği itmekten başlayıp bir köpeği itmeye kadar gider. Gücün 3. seviye ye ulaştığında normal bir insanı itmekten başlayıp en yüksek kademelerde bir ayıyı itecek kadar güçlenir. Gücün 4. seviyeye ulaştığında beraberinde ağaçları kökünden sökebilir. Gücün 5. seviyeye ulaştığında ise binaları temelinden sökebilecek kadar tazik kazanmıştır. Tazikli güç kullanmak seni yorar.


En son Franky tarafından Çarş. 29 Haz. 2016, 02:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz