Chunyrus

Aşağa gitmek

Chunyrus Empty Chunyrus

Mesaj tarafından Airoe Quabriel Bir Salı 05 Tem. 2016, 16:09

İsmi: Chunyrus
Türü: Yılan-Piton
Geçmiş:
Chunyrusla ben bundan yaklaşık 10 yıl önce bir av sırasında tanıştık. Annesi ada tarafından evcilleştirilmiş ve üremesi doğaya salınmış özel bir yılandı. Bu yüzden onu ele geçirirken bir sorunla karşılaşmamıştık. Zaten yılanlar genel olarak pek çocuklarına değer veren yaratıklar değildi. Yakalandıktan sonra Amazon Lilly'de her yılanın geçtiği eğitimlere katılıp savaş için uygun evcil bir yılan haline getirilmişti. Eğitimlerine yavru iken başladığından sorun yaşamadan evcilleştirilmişti. Amazon Lilly'den ayrılmama sebep olan fırtına sırasında ona tutunup hayatta kalmıştım. Gerek hayatımı kurtarması gereksede memleketimden geriye bir tek onun kalması sebebiyle aramızdaki bağ o tarihten sonra iyice kuvvetlendi.

Kişilik: Diğer yılanlardan farklı olarak meraklı bir yılandır. Burnunu olmadık işlere sokabilir. Sahibine karşı korumacı bir tutumu vardır. Hatta birazda kıskançtır. Aldığı eğitim sayesinde normal yılanlardan çok daha zekidir ve insan dilindeki basit şeyleri anlayabilir.
Yaş: 10
Tutar: -

Airoe Quabriel

Mesaj Sayısı : 18
Kayıt tarihi : 04/07/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Chunyrus Empty Geri: Chunyrus

Mesaj tarafından Silvers Rayleigh Bir Salı 05 Tem. 2016, 16:33

Fiyat: 20.000.000 Belly
Bağlılık: 85 (Kıskanç olması çoğu zaman sana çıkartabilir. İnsanlar seninle konuşurken, kendisine tıslayan bir piton görünce pek hoşnut kalmazlar sanırım.)
Silvers Rayleigh
Silvers Rayleigh

Mesaj Sayısı : 11
Kayıt tarihi : 06/06/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz