[Envanter] Airoe Quabriel

Aşağa gitmek

[Envanter] Airoe Quabriel

Mesaj tarafından Airoe Quabriel Bir Salı 05 Tem. 2016, 16:49

Oromë:

Airoe Quabriel demiş ki:Eşya'nın Adı: Oromë
Eşya: Yüksek kalite bir yaydır. Kullanılan ip esneme katsayısı yüksek, sağlam bir çelik türünden yapılmıştır. İp yapılırken  gözle görlemeyecek kadar küçük sicimler önce bir birine dolandırılıp ters yönlerden çevrilip gerginleştirilmiştir. Bu iki minik sicimden oluşan yapı kendisi gibi bir yapı ile tekrar aynı işlemden geçirilerek 4 sicimden oluşan ayrı bir tel elde edilmiştir. Bu uygun boyutlarda yay teli elde edilene kadar devam ettirilmiştir. Elde edilen tel makina yardımıyla iyice gerilip uçları eritilerek birleştilmiş ve yaya takılmıştır. Çok sayıda gergin çelik telden yapılmış olması hasar potansiyelini katlamıştır.
Kalite: Menzil Artışı, Sağlamlaştırma, Hasar Artışı, İsimli, İsabet Artışı, Hafifleme geliştirmeleri ile birlikte alınacaktır.
Adet: 1

Franky demiş ki:Oromë
Standart yaylarda iyi kalite 500k tutuyor. Senin aldığın yayın normal hali bile bundan çok daha üstün olduğu için 2m fiyatı vardır. Bunun üzerine aldığın gelişmelerde eklenince fiyatı 302m olmuştur.
[spoiler="Chunyrus"]
Airoe Quabriel demiş ki:İsmi: Chunyrus
Türü: Yılan-Piton
Geçmiş:
Chunyrusla ben bundan yaklaşık 10 yıl önce bir av sırasında tanıştık. Annesi ada tarafından evcilleştirilmiş ve üremesi doğaya salınmış özel bir yılandı. Bu yüzden onu ele geçirirken bir sorunla karşılaşmamıştık. Zaten yılanlar genel olarak pek çocuklarına değer veren yaratıklar değildi. Yakalandıktan sonra Amazon Lilly'de her yılanın geçtiği eğitimlere katılıp savaş için uygun evcil bir yılan haline getirilmişti. Eğitimlerine yavru iken başladığından sorun yaşamadan evcilleştirilmişti. Amazon Lilly'den ayrılmama sebep olan fırtına sırasında ona tutunup hayatta kalmıştım. Gerek hayatımı kurtarması gereksede memleketimden geriye bir tek onun kalması sebebiyle aramızdaki bağ o tarihten sonra iyice kuvvetlendi.

Kişilik: Diğer yılanlardan farklı olarak meraklı bir yılandır. Burnunu olmadık işlere sokabilir. Sahibine karşı korumacı bir tutumu vardır. Hatta birazda kıskançtır. Aldığı eğitim sayesinde normal yılanlardan çok daha zekidir ve insan dilindeki basit şeyleri anlayabilir.
Yaş: 10
Tutar: -
Silvers Rayleigh demiş ki:eigh"]Fiyat: 20.000.000 Belly
Bağlılık: 85 (Kıskanç olması çoğu zaman sana çıkartabilir. İnsanlar seninle konuşurken, kendisine tıslayan bir piton görünce pek hoşnut kalmazlar sanırım.)
Franky demiş ki:* Meyveniz onaylanmıştır.

Fiyat: 10m
100 atımlık mermi( barutsuz) ve 100 tane iyi kalite ok.
DH Bankasından= 100m, Başlangıçtan= 54m, Gin Oi Bankasından: 169m alınmıştır. Toplam 323m.
Toplam: 302 + 10 + 20 + ? + 0.2 = +322.2m

Airoe Quabriel

Mesaj Sayısı : 18
Kayıt tarihi : 04/07/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: [Envanter] Airoe Quabriel

Mesaj tarafından Franky Bir Salı 05 Tem. 2016, 17:02

Mermiler 400k, tutar. Toplamda: 322.6m olur. Geriye 400k kalmıştır.

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz