Kane Kane no mi

Aşağa gitmek

Kane Kane no mi Empty Kane Kane no mi

Mesaj tarafından Misafir Bir Perş. 21 Tem. 2016, 11:33

Adı: Kane Kane no mi

Türü: Paramecia

Avantajları:
# Bulunduğun ortamda kendi gölgenle başka bir canlının gölgeleri kesiştiğinde istersen onu kontrolün altına alabilirsin.

#İstediğim zaman eski bedenime geçebilirim.

Dezavantajları:
# Karşındakinin iradesi çok güçlüyse bunu yapmakta zorlanırsın. Aynı 60 kiloluk bir insanın 150 kiloyu kaldırmayı çalışması gibi.

#Eğer birinin vücudunu ele geçirebilirsem, etrafa o kişinin gözünden bakmaya başlarım, gerçek bedenim bayılır.

#Esas vücudum, birini kontrol altına aldığımda acı hissederse bende hissederim öldürülürse bende ölürüm.

#Ele geçirdiğim bedene zarar gelirse acıyı hissederim, öldürülürse esas bedenime geri dönerim.Meyvenin RP’si:
… Diğer tarafa döndüğünde ise sahili küllerden griye dönmüş bir deniz duruyordu.
Burnu sızlamaya başlamıştı. Gökyüzü… Kimi yerde dumanlar kimi yerde mavilikler görülüyordu. Gözlerinden iki damla yaş süzülmüştü. Nefes almakta zorlanıyordu ama bu havadan dolayı değil. Hıçkırdığından dolayıydı. Sanki nefes almak istercesine ağızını açtı; tüm gücüyle, avazı çıktığı kadar, belki de sonsuza kadar bağırmaya başladı. ‘’AAAAAAĞĞĞĞĞAAAAA!!!!!!!!’’ Hıçkırıyordu. Dizlerinin bağı çözüldü, yere çöktü.

Yaklaşık birkaç saat ağladıktan sonra tekrar kül olmuş evine doğru yürümeye başladı. Gözleri kan çanağı gibi olmuştu. Eve gitti kapının eşiğindeki sandığı aldı. Evin içine şöyle bir göz gezdirdi. Burada daha fazla duramazdı. Bir bohça buldu. Kilerden yiyecekleri doldurdu. Kapının yanında yatan yabancı cesedin kılıcı ve kınını aldı. Ve en yakın kasabaya kadar yola koyuldu.

Yol yaklaşık 20 dk sürdü. Uzaktan evler gözüküyordu. Kahretsin!! Oradan da dumanlar yükseliyordu acaba kim yapmıştı bunu bu alçaklığı. İşte orada kendine yemin etti bunun öcünü alacaktı. Ama öncelikle onların kim olduğunu bulmalıydı vermeliydi. Basit birileri olamazdı. Bunları düşünürken kasabaya girmişti gene cesetler gene yanmış binalar, manzara hep aynıydı. Biraz mola verip tekrar yola çıkmalıydı. Ama nereye. Kasabanın ilerisinde tepe gözüküyordu oraya gidip bir şeyler atıştırabilirdi.

Bohçayı yere serince ne kadar ağır olduğunun farkına vardı. İçinden bezelye konservesi, babasının kutusunu ve bir şişe su çıkarttı. Artık mantıklı düşünmeliydi. Elinde olan bilgileri göz önünde bulundurması gerekiyordu. Elimdeki bilgilere bakacak olursam bir grup canavar kasabaları yağmalayıp ilerliyor. Ben ise bir çocuğum. Elimde bir kutu… Kutu! Hakikaten kutunun içinde ne olduğunu bilmiyordum.

Kutu mu desem sandık mı bilemiyorum ama sandığı andıran bir, kutu. Üstünde spiral işlemeler vardı. Kahverengi olan bu kutu yuvarlak küçük bir topu içine alabilecek hacimce sahipti. Kutuyu 2 eliyle kavradı ve başparmaklarıyla yavaşça kapağı açtı. Kutunun içinde gri tonlu spiral şekilli ananasımsı bir cisim duruyordu. Eline aldığında meyve olduğunu anladı. Dur! Yoksa bu dedesinin anlattığı şeytan meyvesi efsanesi miydi?!

Kılıcı kınından çıkarttı, yolda bir güzel silmişti. Ve meyveyi ortadan ikiye böldü . Duyduğuna göre bu meyve insana mistik güçler kazandırıyormuş. Yese miydi ki acaba. Görünmezlik gücünü umarak meyveyi ağzına attı. Atmasıyla zehir gibi bir acıya maruz kaldı. Dili acıyordu. Midesi de bulanıyordu. Belki de meyve bozuktu.


En son Korsan Özentisi tarafından Salı 23 Ağus. 2016, 10:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Kane Kane no mi Empty Geri: Kane Kane no mi

Mesaj tarafından Franky Bir Salı 23 Ağus. 2016, 22:48

* Onaylanmıştır.

* Dayanıklılık statı seninkinden yüksek birinin bedenini ele geçiremezsin.

* Herhangi bir şekilde haki açmış birinin bedenini ele geçiremezsin. Hiç bir zaman.

* Puan olarak fiziksel statları toplamı(1.1'den sonraki her puan) seninkinin yarısından fazla olanları ele geçiremezsin.

* Tek seferde tek kişiyi kontrol edebilirsin.

* Kontrol ettiğin beden ölürse sende ölürsün. Ayrıca onun aldığı tüm yaralar senin bedeninede geçer.

* O kişinin yapmak istemediği bir şeyi yaptırmaya zorlanırsan sana direnir. Aranızdaki güç farkına göre seni kendi bedenine dönmeye zorlayabilir. Saf meyve gücüne vereceğin her puan sana bu konuda biraz daha avantaj verir.

* Süre statına verdiğin her puan için 10 snye ele geçirdiğin bedende kalablirsin.

* Birinin bedenini ele gerçirmek fiziksel ve zihinsel olarak seni aşırı yorar. Ne kadar uzun süre o bedende kalır veya o bedende ne kadar fazla şey yaparsan bu stres artar. Kontrol statına verdiğin her puan için bu konuda daha dayanıklı olursun.

Meyve Fiyat: 10m.

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz