Selim Bradley

Aşağa gitmek

Selim Bradley

Mesaj tarafından Misafir Bir Salı 23 Ağus. 2016, 15:00

İsim:-Selim Bradley (fullmetal alchemist)
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 13
Irk: insan
Taraf: korsan
Boy: 155
Kilo: 40
Deniz: Grand Line'dan başlıyorsunuz artık

Görünüm: lacivert saçlı, kısa boylu çocuk, siyah gözlü. Sevimli bir görünüşü var ama sinirlenirse korkutucu olur. Ve hep giydiği takım elbise onun ayrı bir havasıdır. http://static.zerochan.net/Selim.Bradley.full.646095.jpg


Kişilik: İçinde iki tane kişilik vardır. Normalde sevimli, hayalleri olan tatlı bir çocuk gibi görünse de sinirlenirse ürkütücü korkunç sırıtmasıyla insanın içine korku salar. Karşısındaki ne kadar korkusuz olsa da en azından içine bir ürperti gelir. Arkadaşlarını ne kadar takmıyormuş gibi davransa da onlara zara gelmesini istemez.
Takım elbiseleri, korsanları, kuralsızlığı, korkunçluğu sever. Donanmayı, kuralcılığı, korkakları sevmez. Rakibinin korkusuz olması hoşuna gider.

Geçmiş: Annesini daha önce hiç görmemiştir çünkü o daha bebekken denizlere açılmıştır annesi. Babası ve dedesiyle yaşamaktadır.10 yaşına geldiğinde korsanlığa merak salmıştır eski korsan olan dedesinden sağlam genel kültür almıştır. Bu onun korsanlığa olan merakını daha çok arttırmıştır. Dedesi onun korsanlığa olan ilgisini göz önünde bulundurarak kılıç tutmayı. Gard almayı göstermiştir. Onun küçük ellerinin kılıç tuttuğunu görünce tatlı bir tebessüm tutuyordu.

13. yaş gününden 5 gün sonra. Bir gece yarısı… Aniden çıkan bir baskınla uyanmıştı. Etraf apaydınlıktı yanan binalardan çıkan ateş etrafı gökyüzünün dumanlarla kaplı olduğu bir sabahı andırıyordu. Odası duman dolmuştu nefes almakta zorlanıyordu. İçerden demir şakırdama sesleri geliyordu. Hemen koşarak aşağı kata indi. Aşağı katta babası bir yabancıyla kılıç kılıca vermiş dövüşüyordu dedesinin anlında bir ok vardı, ölmüştü. O heyecanla etraftaki bağırmaları daha yeni duymaya başlamıştı. Babasının kılıcı yere düştü ani bir hareketle adama sokulup yabancının boynunu kırklattı, babası kendisini görmüştü ve acele bir şekilde dış kapıya koştu kapatıp süngüledi ışıkları kapattı. Selim daha ayılamamıştı. Babası yanına geldi ve babası hemen bodruma inmeleri gerektiğini söyledi. Selim şoku atlatamamıştı daha. Babası bunu anlayınca kucağına aldığı gibi bodruma indirdi onu ve üstten kapağı kapattı etraf kapkaranlıktı. Cebinden çıkarttığı kibritle meşale yaktı. Ardından bodrumdaki tahta zemini iki eliyle tıklatmaya başladı, sanki bir şey arıyordu daha sonra tok bir ses çıkınca tekme vurup tahta zemini kırdı. Selim boş gözlerle babasına bakıyordu yüzü sararmıştı. Babası ona ‘’Selim bu sandık sana verebileceğim tek miras bunu zor durumlar için saklamıştım. Bana kullanmak nasip değilmiş. Etrafta sesler dinene kadar sakın buradan çıkma burada seni bulamazlar. Bu sandığı da asla kaybetme.’’ Babası kapağı açıp çıkmıştı. Kulakları sağır eden bir patlama sesi duydu etraf ısınmaya başladı havasızlıktan bayılmıştı.(sandığın içinde şeytan meyvesi var )

Kileri yiyecek deposu olarak kullanırlardı. Yani kendisine bir hafta yetecek kadar besin vardı. Uyandığında yalnızdı, etraf karanlıktı. En son ne yaşadığını hatırlamaya çalıştı. Sıcak hem de bunaltıcı… Ve havasızlık. Hala etraf havasızdı ama sıcak yoktu belki de o zaman heyecandan sıcak hissetmişti. A. evet birde patlama duymuştu... Babası! Babası çıktığı anda patlama olmuştu. Doğrulurken kolunun altındaki sandığı fark etti etraf karanlıktı. 3 basamaklı bodrumun merdivenini çıkıp 2 eliyle üst kapağa dayadı. Zorlanarak açtı kapağı yüzüne soğuk bir rüzgâr çarptı sanki kendine gelmişti ve kör edici bir ışık vardı. Etraf kapkara olmuştu. Her şey yanmış. Aman allahım dedesinin yanmış cesedi kanepenin erimiş kumaşıyla bütünleşmişti. Belki de korsanken işlediği günahların bedelini ödemişti. Kapıya yöneldiğinde kapının kırılmış olduğunu gördü. Tekrar bodruma indi ve sandığı aldı. Merdivenleri çıktı ve dışarı çıktı.

Acıkmıştı ama açlığını önemsemiyordu. Yüzünde korkunun her türlü tonu gözüküyordu. Sandığı evinin önüne koydu ve etrafı izlemeye başladı evlerin hemen hemen hepsi kül olmuştu. Yerlerde cesetler duruyordu. 1 tane bile canlı belirtisi gözükmüyordu. Diğer tarafa döndüğünde ise sahili küllerden griye dönmüş bir deniz duruyordu.

Fiziksel Statlar: Her biri 1.1 başlar. Toplam 15 puan ekstra dağıtma hakkınız var.

Güç: 1.1
Hız: 1.5
Dayanıklılık:2.3
Farkındalık:1.4
[i]
Dövüş Yeteneği: 5 puan başlar(Bu puanı ya meyveye yada dövüş yeteneğine verirsiniz.) 1 Puan = 3 alt dal puanı.

Tekniğin Adı:-
Tekniğin Stili: Kesici, Uzun, Özel, Ezici, Çıblak El, Özel.
Teknikte Kullanılan Ekipman yada Ekipmanlar: Genel bir şeyler söyleyin. Katana yerine kılıç gibi.
Tekniğin Açıklaması: Tekniğiniz ne açılardan üstün ne açılardan zayıf. Örneğin box yumruklara odaklanmış bir stilken teakwando tekmeler üzerine yoğunlaşan bir stildir. Bu durumda bir boxsör tekmelerine, bir teakwandocu ise yumruklarına bir özellik kazanmaz.[b]Meyve Statları
:5 puan başlar(Bu puanı ya meyveye yada dövüş yeteneğine verirsiniz.) 1 Puan = 3 alt dal puanı.
Meyvenin Adı: Kane Kane no mi?
Meyvenin Türü: Paramecia
Meyvenin özellikleri [b]:
# Bulunduğun ortamda kendi gölgenle başka bir canlının gölgeleri kesiştiğinde istersen onu kontrolün altına alabilirsin.
#İstediğim zaman eski bedenime geçebilirim.

Dezavantajları:
# Karşındakinin iradesi çok güçlüyse bunu yapmakta zorlanırsın. Aynı 60 kiloluk bir insanın 150 kiloyu kaldırmayı çalışması gibi.
#Eğer birinin vücudunu ele geçirebilirsem, etrafa o kişinin gözünden bakmaya başlarım, gerçek bedenim bayılır.
#Esas vücudum, birini kontrol altına aldığımda acı hissederse bende hissederim öldürülürse bende ölürüm.
#Ele geçirdiğim bedene zarar gelirse acıyı hissederim, öldürülürse esas bedenime geri dönerim.

[b]Meyvenin Puanı
:5
Alt Puanlar:
Saf Meyve Gücü:5
Kullanım Süresi:4
Ek Güçler:1
Mod/ Ek Dönüşümler:
Kontrol:5
Meslekler:
Meslekler: 5 puanla başlarsınız. Sadece meslek seçenler 6'la başlar.
Mesleğin Adı:-Kaptanlık
Mesleğin İşlevi: Mesleğim arkadaşlarıma sahip çıkar. Ve farklı çıkarlar için birbirlerine yardım eder. Ayrıca liderlik özelliğini 13 yaşında kazandırır.
Puan: 1
Yan Meslek: yok
Aşaması:-
Puan:-


meslekler yanlış olabilir sonradan da kaptan olabilirsem meslek yok olarak değerlendirebilirsiniz

Pasif başlangıç yeteneği:
Hayatta kalma becerisi
Cesur


En son Selim Bradley tarafından Cuma 02 Eyl. 2016, 22:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Selim Bradley

Mesaj tarafından Kawaii-sama Bir Perş. 01 Eyl. 2016, 13:04

Yeni sisteme göre tekrar karakter kağıdınızı düzenleyin.
avatar
Kawaii-sama
Admin

Mesaj Sayısı : 82
Kayıt tarihi : 12/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Selim Bradley

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma 02 Eyl. 2016, 21:39

Shocked ben bunun için iki günlerimi vermiştim
(düzenliycem)

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Selim Bradley

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma 02 Eyl. 2016, 22:04

düzenledim

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Selim Bradley

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma 02 Eyl. 2016, 22:05

meyve geçmişini de yazabilir miyim hikayemle bağlantılı da oradan devam etmek istiyorum

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Selim Bradley

Mesaj tarafından Kawaii-sama Bir C.tesi 03 Eyl. 2016, 05:59

1- Tek başına korsan olamazsın gezgin-ödül avcısı olabilirsin. Rehberde detaylı şekilde belirttim bunu.
2- Pasifler meslek-meyve-dövüş stilinden 1 puan götürür.
3- Kaptanlık sonradan rp içerisinde öğretecek birini bulursan alabilirsin.
4- Meyve tanımı çok kısa ve güçlü kırpmalar-eklemeler isteyecceğim.
5- İmla kurallarını daha dikkatli kullanın.
6- Kaptanlığın içeriği değiştirilip özel rehber yazıldı şu anki karakter kurgusu içerisinde sadece genel kültür bölümü uymakta bu nedenle tekrar okuduktan sonra meslek kısmına bir daha el atın.

Not:Meyve geçmişini ister geçmişe ekleyin isterseniz free rp olarak onay sonunda bir konu açıp yazın bana her türlüsü uyar.
avatar
Kawaii-sama
Admin

Mesaj Sayısı : 82
Kayıt tarihi : 12/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz