Pet Yaratımı

Aşağa gitmek

Pet Yaratımı Empty Pet Yaratımı

Mesaj tarafından Franky Bir Perş. 14 Ocak 2016, 23:20

Pet Yaratım Formu:
İsmi:-
Türü:-
Geçmiş: Hayvanınızla nasıl tanıştığınız, nasıl aldığınız, nereden aldığınız ve neler yaşadığınız'ı anlatıtğınız kısım.  Hayvanın size olan bağı rp kalitenizle orantılırdır. Diğer bir değişle bu formu ne kadar iyi doldurursanız hayvanınız sizi o kadar çok sever. Bu durum rp içinde artıp-azalabilir. Geçmişi yazarken aşırı uzatmayın. En fazla 2-3 paragraf olsun. Ayrıca geçmişi rp yapar gibi değil biyografi/otobiyografi tarzında yazın.
Kişilik: Hayvanınızın nasıl davranışları olduğunu anlattığınız kısımdır ama bu kısımı yaparken abartmayıp hayvanın türünün sahip olduğu özelliklere sadık kalmalısınız. Başka bir değişle benim için hayatını tehlikeye atacak, çok sıcak kanlı bir yılan onaylanmayacaktır. Elbette ileride rp içinde yaşamış olduklarına göre hayvanınız böyle bir kişiliğe sahip olabilir.
Yaş: Aldığınız türe dikkat etmek kaydıyla seçin.
Tutar Hayvanın ne kadar tuttuğu. Bu kısımı biz belirleyeceğiz.


Bir kaç örnek hayvan:

İsim: Akainu
Türü: Düz köpek.
Geçmiş:-
Kişilik: Sahibini çok seven ve onu koruyan dost canlısı bir köpektir. Yabancıları pek sevmez ve birine ısınması çok uzun sürebilir.
Yaş: 1
Tutar: 240000 beli


İsim: Akainu
Türü: Köpek-Kangal
Geçmiş:-
Kişilik: Köpekten çok kedi özelliği gösterir. Kalleştir, piçtir. İnsanları arkadan ıssırır. Kaba etleri sıkışınca tüyer, birebir dövüşe cesaret edemez.
Yaş:2
Tutar: 2.000.000 beli


İsim: Tom
Türü: Afrika Fili
Geçmiş:-
Kişilik: Dostcanlısı ve sakin bir hayvandır. Denizden hoşlanmaz. Bu yüzden gemi yolculuklarında çok büyük sorunlar çıkartır. En sevdiği yemek fıstıktır.
Yaş: 10
Tutar: 10.000.000 beli


İsim: Mao
Türü: Anakonda
Geçmiş:-
Kişilik: Soğuk kanlı bir hayvandır. Yanına sahibi dışında kimseyi yaklaştırmaz. Açken sahibini bile tanımaz. En sevdiği yemek canlı tavşandır.
Yaş: 5
Tutar: 6.000.000 beli


En son Franky tarafından C.tesi 05 Mart 2016, 14:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Pet Yaratımı Empty Geri: Pet Yaratımı

Mesaj tarafından Captain 'God' Usopp Bir Salı 19 Ocak 2016, 19:23

Kod:
[b]Pet Yaratım Formu:[/b]
[b]İsmi:[/b]-
[b]Türü:[/b]-
[b]Geçmiş:[/b] Hayvanınızla nasıl tanıştığınız, nasıl aldığınız, nereden aldığınız ve neler yaşadığınız'ı anlatıtğınız kısım.  Hayvanın size olan bağı rp kalitenizle orantılırdır. Diğer bir değişle bu formu ne kadar iyi doldurursanız hayvanınız sizi o kadar çok sever. Bu durum rp içinde artıp-azalabilir. Geçmişi yazarken aşırı uzatmayın. En fazla 2-3 paragraf olsun. Ayrıca geçmişi rp yapar gibi değil biyografi/otobiyografi tarzında yazın.
[b]Kişilik:[/b] Hayvanınızın nasıl davranışları olduğunu anlattığınız kısımdır ama bu kısımı yaparken abartmayıp hayvanın türünün sahip olduğu özelliklere sadık kalmalısınız. Başka bir değişle benim için hayatını tehlikeye atacak, çok sıcak kanlı bir yılan onaylanmayacaktır. Elbette ileride rp içinde yaşamış olduklarına göre hayvanınız böyle bir kişiliğe sahip olabilir.
[b]Yaş:[/b] Aldığınız türe dikkat etmek kaydıyla seçin.
[b]Tutar[/b] Hayvanın ne kadar tuttuğu. Bu kısımı biz belirleyeceğiz.

_________________
Pet Yaratımı Images?q=tbn:ANd9GcSUDB-RcPRk3n1rKSM2uSIEwDqINhc7iZUXCCdqPyOUjz7GIazAIg
Captain 'God' Usopp
Captain 'God' Usopp
Admin

Mesaj Sayısı : 286
Kayıt tarihi : 18/12/15

http://oprpg.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz