Şeytan Meyvesi

Aşağa gitmek

Şeytan Meyvesi Empty Şeytan Meyvesi

Mesaj tarafından Franky Bir Cuma 15 Ocak 2016, 21:54

Şeytan meyveleri için meyveleri  6 alt başlığa bölelim. Bu alt başlıklar: Saf Meyve Gücü, Kullanım Süresi, Ek Güçler, Mod/ Ek Dönüşüm ve Kontrol. Kullanıcı şeytan meyvesine verdiği her puan için 3 alt puan kazansın ve bu alt puanları istediği alanlara dağıtsın. Alanların açıklaması şöyledir:

Saf Meyve Gücü: Meyveyi yiyen kişinin meyveden kazandığı saf güçtür. Luffy için bu ne kadar esneyebileceği, bir zoan için ne kadar fiziksel güç kazandığı veya bir logia elementinin kazandırdığı gücün ne kadar fazla olduğu(Örneğin Enel için daha fazla Volt demek.).


Kullanım Süresi:
Bu meyveleri ne kadar uzun süre kullanabileceklerini gösterir. Zoanlarda ne kadar süre tam yada yarım formda kalabilecekleridir. Paramecia ve Logia'lar da ise belirli meyvelerde sadece vardır (Meyve onaylanırken belirtilir). Kabaca her puan için 10 dakika.

Ek Güçler: Bazen bazı meyveler kullanıcılarına ek güçler kazandırabiliyor. Yada kullanıcılar güçlerini kullanarak kendileri bazı yeni yetenekler açabiliyorlar. Örneğin Law'ın milletin kalbini çıkarması, Dof'un kuklacılık yapması...v.s Ek güç almak 5 alt alan puanı gerekir. Bir sonraki ek güç için 10. Üçüncüsü için 15...v.s Ayrıca kullanıcının ek güç alması için meyvesinin diğer özelliklerininde bir miktar gelişmiş olması gerekir. En azından alacağı gücü desteklemeli.

Mod ve Ek Dönüşümler: Meyveye alınacak mod ve ek dönüşümlerdir. Paremeacia ve Logialar için bu mod iken(Örneğin g2.) Zoanlar için ek dönüşüm olur(Chopper'ın pointleri.). Birinci mod 5 puan, ikincisi 10, üçüncüsü 15 alt dal puanı harcar.

Kontrol: Kişinin meyvesine ne derece hakim olduğudur. Luffy'yi hatırlarsanız ilk günlerinde yumrukları kendi kendine vuruyordu. Yada Tashigi Smokerlar beden değiştiridğinde elini kolunu düşürüyordu.


Limitler: Kontrol, Süre ve Saf Güç statları bir birinden en fazla 5 puan uzak olabilir. Yani kontrol 1, Saf güç 25 bir meyve oluşturulamaz.
Meyve Statları:
Saf Meyve Gücü:
Kullanım Süresi:
Ek Güçler:
Mod/ Ek Dönüşüm:
Kontrol:

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Şeytan Meyvesi Empty Geri: Şeytan Meyvesi

Mesaj tarafından Franky Bir Paz 17 Ocak 2016, 18:35

Mod/Ek Dönüşüm Almak İÇin: İlk MOD 5, ikinci MOD için 10, üçüncü MOD için 15 alt dal puanı ister.

Ek Güç Almak İçin: İlk EK GÜÇ 5, ikinci EK GÜÇ 10, üçüncü EK GÜÇ 15 alt dal puanı ister.

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz