Kurallar

Aşağa gitmek

Kurallar

Mesaj tarafından Franky Bir Paz 07 Şub. 2016, 22:31

1. Üç kişiden dört grup olacaktır.

2. Oyun iki aşamalıdır. İlk aşamada 2 madalyon toplayan bir sonraki tura geçme hakkı kazanır. Her gruptan en fazla bir kişi çıkar. 2. aşamaya geçen 4 kişi bir biri ile dövüşüp sonucu belirler.

3. Birinci aşamayı geçenlerin tüm yaraları iyileşmiş sayılır.

4. Herkes başta istediği malzeme yada silahı seçebilir. Ateşli silahlar kabul edilmez. Ayrıca çok karmaşık ve spesifik silahlarda alınamaz. Alınan silahlar orta kalite sayılacaktır. Bunun dışında kendi silahlarınızı istediğiniz gibi yanınızda taşıyabilirsiniz.

5. Madalyonundan 10 dakika uzak kalanlar kaybetmiş sayılır.

6. Bilinçli bir şekilde kaybeden, madalyonunu başkasına veren oyuncular ve onlarla işbirliği yapanlar direk diskalifiye edilir.

7. Trollük yapıp arenanın işleyişini bozmaya çalışanlar bir sonraki arenaya katılamadıkları gibi ciddi cezalar alırlar. Bu cezalar 3 konu boyunca 1/2 ödül almaktan başlayıp karakterin npc'ye dönüştürülmesine kadar gidebilir.

8.  Dövüşler sırasında çok fazla hamle yapamazsınız. Yani tek bir turda düşmanınıza 10 farklı hamle ile saldırmanız mümkün değildir.

9. Rp içinde diğer oyuncular size pusu kurabilir yada benzeri durumlar yaşanabilir. Örneğin bir oyuncu sessiz bir şekilde size arkadan saldırıyordur. Bu durumda siz ilahi bir uyarı gelmiş gibi arkanıza sebepsiz yere dönerseniz, gm müdahalede bulunup dönmemiş varsayabilir.

10. Abartmadığınız sürece karşınızdaki KARAKTERLERE küfür edebilirsiniz ama bu küfürlerin karaktere değilde oyuncuya olursa sonunuz kötü olur.

11. Dövüşler normal rp gibi işleyecektir. Herkesin tur sırası olacak. Aksi bir durum oluşmadığı sürece hızı yüksek olanlar önce, diğerleride hızlarına göre sırayla yazacaktır. Hızlar eşit olursa ilk kim yazarsa. Oyuncuların hepsi yazdığında gm'de durumu özetleyen bir mesaj atar. Yani hamleniz başarılı oldumu, rakibinizin saldırısından kaçabildiniz mi ..v.s

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Kurallar

Mesaj tarafından Kyros Bir Cuma 12 Şub. 2016, 19:01

Dövüşlerin nasıl kazanılacağı belirtilmemişiz. İki madalyon toplayanın ada'nın merkezindeki noktaya gitmesi gerekiyor. O noktaya gidip görevlilere madalyonları teslim ediyorlar.
avatar
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Kurallar

Mesaj tarafından Kyros Bir Cuma 12 Şub. 2016, 23:25

Başka bir oyuncu yazdıktan sonra mesaj editleyenler bundan sonra direk diskalifiye olacaktır.
avatar
Kyros

Mesaj Sayısı : 156
Kayıt tarihi : 08/02/16

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz