One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Leon Midnight/Kenchiro Seikatsu] Sızma?

2 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

[Leon Midnight/Kenchiro Seikatsu] Sızma? - Sayfa 2 Empty Geri: [Leon Midnight/Kenchiro Seikatsu] Sızma?

Mesaj tarafından Misafir Cuma 08 Nis. 2016, 18:18

Her zamanki gibi konuşma işini Kenchiro’ya bırakmıştım,  görevi sormasının ardından ayı maskeli adam konuşmaya başlamıştı. Bu sırada gözüne bakarmış gibi dursam da aslında maskesinin ayrıntılarını inceliyordum. Oldukça özenle hazırlanmış sağlam bir maske gibi duruyordu.

Görevimiz ise bir denizci üssüne sızmayı gerektiriyordu. Spesifik bir şey üzerine yoğunlaşmayacaktık. Daha çok genel olarak bilgi toplayacaktık ardından devrimcilere bunları anlatacaktık görev yaklaşık bir ay kadar sürecekti. Bu görevlerde kendime güvendiğimi söylemeliydim.

Sonuç olarak genel olarak sessiz biriyimdir, ne kadar az konuşma o kadar az bilgi demektir sonuçta. Her neyse gemi yarın kalkacağına göre bugün rutin işlerine devam edecekti. Yolculuk yapacağı gemide yeterince dinlenebilirdim. Bu yüzden şimdi eğitim alanına dönecek ve kendimi geliştirmeye devam edecektim.

Misafir
Misafir

[Leon Midnight/Kenchiro Seikatsu] Sızma? - Sayfa 2 Empty Geri: [Leon Midnight/Kenchiro Seikatsu] Sızma?

Mesaj tarafından North Blue Anlatıcı Ptsi 11 Nis. 2016, 15:09

Görevli ile olan konuşmanızı bitirdikten sonra odadan çıkıp antrenman alanına gidiyorsunuz. Anrenman alanına vardığınızda bu için izinli olduğunuzu öğrendiniz.
.
.
.
.
Sabah saat 5.30'da gemiye binmek için limana gidiyorsunuz. Çok erken olduğundan kahvaltı edecek vakti bulamadınız. Karanlıkta kestirmek güç olsa da limanda çok sayıda geminin demirli olduğunu görüyorsunuz. Tahminen en az on beş gemi var. Bunların kimisi savaş gemisi iken büyük bir çoğunluğu balıkçı teknesinden bozma eski püskü şeyler. Biraz dolandıktan sonra sizin binmeniz gereken gemi olan Anna'nın İntikamı'nı buluyorsunuz. Gemi ufak ve ince, Tahminen 4-5 kişilik bir gemi. Yelken sayısı ve büyüklüğünden hızlı bir gemi olduğu anlaşılıyor. Gemiye iyice yaklaştığınızda üç kişi görüyorsunuz. Kıyafet ve giyimlerinden birinin kaptan, diğer ikisinin ise güverte subayı olduğu anlaşılıyor. Üçü de sizin gibi maske takmakta. Sizi fark ettikleri gibi ipleri çözmeye başlıyorlar. Geminin önüne kadar geldiğinizde '' Bizimle beraber gelecek kişiler sizsiniz sanırım. Bir sorunuz falan yoksa gemiye bininde yola çıkalım. '' diyor kaptan kılıklı adam. Kaptana daha dikkatli baktığınızda oldukça iri biri olduğu anlaşılıyor. Boyu Leon'dan bir parmak daha fazla olduğu gibi en az 20 kiloda fazlası var.

Note: Anrenman alanından ayrıldığınız an ve gemiye gittiğiniz zaman arasındaki kısımda ne yaptığınızı yazabilirsiniz.

Broşür dediğim şey iş ilanı gibi bir şey. Üzerine bir şey yazmanıza gerek yok. Devrimcilerin size verdiği her şey sizde duruyor şuan için. Bilgileri nasıl paylaşacağınız da verdikleri dosyada yazılı.
North Blue Anlatıcı
North Blue Anlatıcı

Mesaj tarafından North Blue Anlatıcı Çarş. 13 Nis. 2016, 18:16

Bir pasiflik daha.
North Blue Anlatıcı
North Blue Anlatıcı

Mesaj tarafından North Blue Anlatıcı Perş. 14 Nis. 2016, 23:01

Bir tane daha.
North Blue Anlatıcı
North Blue Anlatıcı

Mesaj tarafından Franky Cuma 15 Nis. 2016, 15:10

Bir pasiflik daha.

Franky

Mesaj tarafından Misafir Cuma 15 Nis. 2016, 20:20

Biz çok istedik burada olmayı birlikte rp yazıp eğlenmeyi fakat siz zorla yazıyormuş gibi bir havada olduğunuz için hiç zevk alamadık. Bu yüzden bırakma kararı aldık. Sonuçta bir emek var yaptığınız herşey için teşekkürler.

Hatamız varsa affola, hakkımız varsa helal olsun...

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Franky Cuma 15 Nis. 2016, 20:22

Karakterini npc yapıyorum o zaman.

Franky

Mesaj tarafından Misafir Cuma 15 Nis. 2016, 20:23

Franky demiş ki:Karakterini npc yapıyorum o zaman.

Sen bilirsin usta ama Leon'da devam etmeyecekmiş. Birlikte aldık bu kararı. Herşey için sağolun.

Misafir
Misafir

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics