One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hermes[Vince Grey]

2 posters

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Hermes[Vince Grey] - Sayfa 6 Empty Geri: Hermes[Vince Grey]

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Çarş. 08 Haz. 2016, 15:53

Gemiden inen korsanlar kısa bir süre içinde etrafınızı sarıyor. Size saldıracakları sırada: ''Durun'' diye bağırıyor,korsanlardan birinin üzerine doğru yürüyen  Perttu. Perttu, yürüdüğü sırada konuşmasına devam ediyor: ''Yağmalamak, acı çektirmek, can almak... Bunlar siz korsanların her gün yaptığı sıradan şeyler; fakat bugün bunları yapamayacaksınız. Burası sahipsiz değil çünkü. Yine de, her şeyden önce cevap vermeniz gereken bir soru var. Elinizi vicdanınıza götürüp açık yüreklilikle cevaplamanız gereken bir soru. Cevabının verilmesiyle tüm acılarınızın yok olacağı, kara bulutlarla kapanmış karanlık geleceğinize ümitle bakmanıza yardımcı olacak bir soru. Krallıklar kurdurup krallıkları yıkacak, tüm dünyayı değişirebilecek bir soru!''diyen Perttu, cebinden daha önce hepinize gösterdiği fotoğrafı çıkarıyor ve  fotoğrafı, elinde gri renkli bir sopa tutan korsana gösterip: ''Fotoğraftaki kızı  tanıyor musun?'' diyor.

Elinde gri renkli  bir sopa tutan, kırmızı bir gömlek ve kısa kahverengi bir pantolon giymiş, kısa boylu ve kel kafalı korsansa  Perttu'nun elindeki  fotoğrafı alıp yırtıyor ve:  ''Ne diyorsun lan değişik?'' deyip Perttu'ya sopasını savuruyor. Bunun üzerine, önceden planladığın gibi  tabancanın tetiğine basıp adama ateş etmeye karar veriyorsun; fakat sen daha parmağını oynatamadan, Perttu kılıcını çekip kendisinin üzerine gelen adamın kafasını kopartıyor.

Korsanın kopmuş kafası, kafasız kalmış vücudundan fışkıran kanlar eşliğinde yere düşerken, etrafınızı sarmış olan tüm korsanlar üzerinize doğru koşmaya başlıyor. Arkandan sana doğru gelen iki korsan var. Korsanların ellerinde kılıçlar var. Ayrıca sol tarafından da sana doğru hareketlenmiş  bir korsan var.

East Blue Anlatıcı

Mesaj tarafından Vince Grey Perş. 09 Haz. 2016, 13:50

Gemiden inen korsanlar kısa bir süre içinde etrafımızı sarmıştı.Bize saldıracakları sırada Perttu durmalarını söylemişti.Bu sıradada korsanlaradan birine doğru yürüyor ve konuşmaya devam ediyordu.İyi bir konuşma yaparken sonlara doğru yine bay takıntı şekline bürünüp şu kızı sormuştu.Ben bu sırada Perttu'nun ağzını burnunu dağıtmamak için kendimi zor tutuyordum.

Kırmızı gömlek ve kahverengi pantolon giymiş.Kısa,kel korsana kızı sormuştu.Adam haklı bir şekilde Perttu'nun elindeki fotoğrafı yırttıktan sonra posta koymuş ve sopasını ona doğru salamıştı.Ben önceden planladığım gibi adamı vurucaken Perttu benim yerime adamın kafasını kopartmıştı.

Korsanın kafasının kesilmesinin ardından etrafımız sarmış olan bütün korsanlar bize saldırmaya başlamışlardı.Arkadan gelen korsanlara dönüp."Wrath of Bullets"deyip.Üzerlerine mermi yağdıracaktım.Adamlarla işim bitikten sonra tabancalarımdan birini paltoma koyup orağımı çıkaracak ve yandan gelen adamdan gelecek bir saldırı olursa engelemeye çalışacaktım.
Vince Grey
Vince Grey

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Cuma 10 Haz. 2016, 03:22

Mermilerinden biri, arkadaki adamlardan sağdakinin alnının tam ortasına isabet ediyor. Öbürü ise arkadaki adamlardan soldakinin midesine geliyor. Saldırının ardından orağını çıkarıyor ve yan taraftan üzerine doğru gelen adamın sana sağ tarafından savurduğu kılıcı durduruyorsun. Kılıcı durdurduğun sırada, topuğunda bir acı hissediyorsun. Güvertedeki kadın, elindeki tabanca ile seni sağ topuğundan vuruyor. Başını çevirip kadına bakacak olursan kadının ikinci kez ateş etmeye hazırlandığını göreceksin.

Son Durum: Kılıçlı adam dibinde. Onun kılıcı ile senin orağın şu an birbirlerine değiyor. Kadın ise geminin üzerinde. Yaklaşık 10 metre solunda ve birkaç metre de yukarında duruyor.Tabancalarında kurşun yok.

Out: Orta kalite bir tabancada sadece tek kurşun oluyormuş ve bir seferde en fazla tek kurşun atabiliyormuşsun. İki tabancan olduğundan dolayı iki kurşunun vardı ve ikisi de az önceki adamlara gitti.

East Blue Anlatıcı

Mesaj tarafından Vince Grey C.tesi 11 Haz. 2016, 13:28

Mermilerimden biri arkadaki adamlardan birisinin kafasına diğeri ise ikinci adamın karnına isabet etmişti.Bu sırada bana doğru gelen üçüncü kılıçlı adamın kılıcını orağımla durdurmuştum.Kılıcı durdurduğum sırada,topuğumda bir acı hisetmiştim.Etrafıma bir süre baktığımda güvertedeki kadının beni vurduğunu görmüştüm.Ayrıca ikinci vuruşa hazırlanıyordu.

Kılıçlı adamın kılıcını orağımın şeklini kullanarak sağa doğru boşa çıkaracak ve adamın o anlık afalamasından yararlanarak arkasına geçerek adamın sırtına orağımı sokacaktım.Ardından adamı kadına karşı bir kalkan olarak kullanacaktım.Kadının tabancasını ateş etme sesini duyduğumda kadına doğru adamı itekleyip yerde takla atarak kurşundan sıyrılmaya çalışacaktım.Eğer işler istediğim gibi gitmezse hemen kılıçlı adamdan arkaya doğru kaçarak kalabalığın içine karışacaktım.
Vince Grey
Vince Grey

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Ptsi 13 Haz. 2016, 05:05

Planın işe yarıyor ve hamlen sayesinde adam afallıyor. Adam afalladığı sırada adamın arkasına geçiyor ve orağın ile rakibini öldürüyorsun.Hemen ardından, iki el ateş sesi duyuyorsun.Sesleri duymanın hemen ardından önündeki adamın vücuduna iki kurşun saplanıyor. Bunun ardından bir süre ateş sesi duymuyorsun. Başını kaldırıp geminin üzerindeki kadına baktığında kadının az önceki yerinde olmadığını görüyorsun. Kadın ortalıkta gözükmüyor.

Bu sırada diğerlerine bakacak olursan Perttu'nun sol tarafındaki korsanların pek çoğunu öldürdüğünü göreceksin. Sol tarafında sadece 4-5 korsan kalmış ve kalan korsanların hepsi aynı anda Perttu'ya doğru koşuyor. Sağ tarafına bakarsan Julia'nın aynı anda iki kişiyle savaşmaya çalıştığını görüyorsun. Akane ise yerde yatıyor. Akane'nin başında üç korsan var ve kulaklarını tıkamış bir şekilde yerde yatmakta olan Akane'yi tekmeliyorlar.
Akane 5 metre doğunda. Julia ise 5 metre kuzeydoğunda.

East Blue Anlatıcı

Mesaj tarafından Vince Grey Ptsi 13 Haz. 2016, 17:25

Planım işe yaramış ve adamı bir kalkan gibi kullanmıştım.Ne kadar planım işe yarasada kadına baktığımda kadının eski yerinde olmadığını görmüştüm.Şimdilik biraz vaktim vardı ama kadın yine bir yerlerden çıkacaktı.

Bu sırada diğerlerine bakmıştım.Perttu sol tarafındaki bir çok korsanı öldürmüş durumdaydı.Sol tarafıma baktığımda ise Julia'nın iki kişiyle muhteşem bir şekilde dövüşmesini görmüştüm.Akane'ya baktığımda ise kulaklarını tıkamış bir şekilde yerde yatarken üç korsan tarafından dayak yediğini görmüştüm.Hemen elimdeki tabancayı paltoma koyup iki elimle orağımı sıkıca kavradıktan sonra abisine söz verdiğim gibi Akane'yi korumaya gidecektim.Bunu yaparken topuğumdaki yaraya ve tabancalı kadına dikkat etmeye çalışacaktım.
Vince Grey
Vince Grey

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Salı 14 Haz. 2016, 04:40

Akane'nin yanına doğru koşuyorsun. Kendilerine doğru yaklaştığını gören üç adamdan ilki sol tarafından, ikincisi ise sağ tarafından sana doğru hareket ediyorlar. Sol tarafından gelen adam, kılıcını sol omzuna doğru savuracağı sırada, omzunun üstünden rüzgar gibi geçen bir kılıç adamın alnına saplanıyor. Bu sırada sağdaki adam, kılıcını dikey olarak göğsüne doğru savuruyor.

East Blue Anlatıcı

Mesaj tarafından Vince Grey Çarş. 15 Haz. 2016, 01:01

Akane'nin yanına nerdeyse gelmiştim.Kendilerine doğru geldiğimi gören adamlardan ikisi sağ ve sol olarak ayrılarak bana doğru geliyorlardı.Yaralı bir topukla iki hergeleyi indirebilirim diye düşünüyordum.Sağ tarafımdan gelen herif kılıcını bana savuracağı sırada,omzumun üstünden bir klıç geçmiş ve adamın anlına saplanmıştı.Bunu yapabilecek iki kişi vardı.Biri Perttu diğeri ise Akane'ydi umarım Akane'dir.Küçük kızın kendini korumayı öğrenmesini çok isterim ama sanırım Perttu kılıcı atmış olmalı her neyse bunları bana saldıran hergeleyi harcadıktan sonra düşünürüm.Kalan diğer hergele demişken o herifte göğsüme doğru kılıcını saplamaya çalışıyordu.Hızlı bir şekilde kılıcıyla ulaşamayacağı uzaklığı hesaplayarak arkaya zıplayacaktım.Hareketimden sonra adamın boşa çıkan kılıcına orağımla sert bir darbe vurarak adamın elindeki kılıcını düşürmesini veya kontrol edememesini sağlayıp.Adamın dibine girecek ve boğazına orağımı sokacaktım.Eğer hareketim başarısız olursa kendimi orağımla savunabileceğim kadar savunacaktım.
Vince Grey
Vince Grey

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Çarş. 15 Haz. 2016, 05:19

Hamlende başarılı oluyor ve kılıcını düşürttüğün rakibinin boğazına orağını sokuyorsun. Bunun ardından, Akane'nin dibindeki üçüncü kişi üzerine doğru koşmaya başlıyor. Sana doğru gelen  beyaz saçlara ve sivri bir buruna sahip rakibinin üzerinde mavi bir ceket var.  Rakibinin elinde bir silah göremiyorsun.

Spoiler:

East Blue Anlatıcı

Mesaj tarafından Vince Grey Perş. 16 Haz. 2016, 01:06

Hamlem başarılı olmuş ve rakibimin kılıcını düşürdükten sonra boğazına orağımı sokmuştum.Üstüm başım kan olsada hissetiğim haz duygusu vazgeçilmezdi.İkinci hergeleyi öldürmemin ardından Akaneye saldıran üçüncü kişi üzerime doğru koşmaya başlamıştı.Rakibim diğerlerinden farklı olarak sivri burunlu ve beyaz saçlı bir adamdı.Üzerine mavi ceket giymiş bu adam tehlikeli bir adama benziyordu.Orağımı bir elime tabancamı bir elime alacak ve tabancamın kabzasını düşmanı vurabileceğim şekilde tutacak ve rakibimin yapacağı bir hamle karşısında savunma yapmaya çalışacaktım.
Vince Grey
Vince Grey

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics