One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sorularınız&Görüşleriniz

+3
Kyros
Clous Cracher
Roo
7 posters

1 sayfadaki 7 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Sorularınız&Görüşleriniz Empty Sorularınız&Görüşleriniz

Mesaj tarafından Roo Salı 09 Şub. 2016, 13:39

Sorularınızı ve görüşlerinizi bu başlık altında belirtebilirsiniz.
Roo
Roo
Admin

Sorularınız&Görüşleriniz Empty Geri: Sorularınız&Görüşleriniz

Mesaj tarafından Clous Cracher Çarş. 10 Şub. 2016, 01:47

Gölün içinde timsahlar olduğunu biliyor muyum?
Clous Cracher
Clous Cracher

Mesaj tarafından Kyros Çarş. 10 Şub. 2016, 02:00

Timsahlar oldukça sessiz hayvanlardır. Su içinde ve dışında aynı şekilde hareket ederler. Ancak şu an görüş açında değiller. Göle gelince vereceğin reaksiyona göre durumun arz edecek. Bu arada inerken çivilerinin 10/1'i düştü. Her bir kutuda 100 adet vardı.
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir Perş. 11 Şub. 2016, 22:31

Not: Herkese bu turda bir kez tempolu koşu ve dinlenme süresi veriyorum. Yani Karl ve John 6'şar dakika koşup dinlenmeyi tercih ederse, 6 dakika 30 saniyelik bir tur gerçekleşecek. Bu süreyi ister bu şekilde kullanabilirsiniz, isterseniz yaratıcılığınızı konuşturup değiştirebilirsiniz. Statlarınızı göz önünde bulundurarak tabî.
Bu durumda Cygr bir tur koşup dinlendiği göz önüne alınırsa, 1 dakika 45 saniye kullanması için gereken bir süresi oluyor. Bunu istediği gibi kullanabilir.

Her birininizin kullanması için 6 dakika 30 saniyesi var. Birbirinize oldukça uzak olduğunuz için gittiğiniz yerleri şehre uygun şekilde betimleyebilirsiniz. Bunu yaparken kendinize avantaj sağlamamaya çalışınız.

Bu turdan sonra işler ciddileşeceği için seçimlerinizi iyi yapın.

Ben neden bu kadar az koşabiliyorum anlamadım diğerlerinin dayanıklılığı 1.3 benimki 1.2 0.1 stattan neredeyse 4-5 katlık bir fark çıkmış. Üstelik farkındalığım yüksek olduğundan basacağım yerleri ve yönümü daha iyi seçmem gerekiyor.

statları aşağıda kopyaladım ben neden 1.45 dk koşabiliyormuşum anlamadım diğerleri 6 dakika koşup 30 saniye dinleniyor bende 4 dakika koşup 45 saniye dinlenmeyecek miyim ?

Koşu Süresi: Yüksek tempoda ne kadar uzun süre koşabileceğidir(bkz. koşu hızı.). Süre dolsa bile koşmaya devam edebilrsiniz ama performansınız düşer ve aşırı yorulursunuz.
1.1 olduğunda = 2 dak
1.2 olduğunda 2 dak => 4 dakika
1.3 olduğunda 4 dak => 6 dak.
1.4 olduğunda 6 dak => 8 dak.
1.5 olduğunda 8 dak => 10 dak.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Captain 'God' Usopp Perş. 11 Şub. 2016, 22:35

Cygr Mosvorsuld demiş ki:
Not: Herkese bu turda bir kez tempolu koşu ve dinlenme süresi veriyorum. Yani Karl ve John 6'şar dakika koşup dinlenmeyi tercih ederse, 6 dakika 30 saniyelik bir tur gerçekleşecek. Bu süreyi ister bu şekilde kullanabilirsiniz, isterseniz yaratıcılığınızı konuşturup değiştirebilirsiniz. Statlarınızı göz önünde bulundurarak tabî.
Bu durumda Cygr bir tur koşup dinlendiği göz önüne alınırsa, 1 dakika 45 saniye kullanması için gereken bir süresi oluyor. Bunu istediği gibi kullanabilir.

Her birininizin kullanması için 6 dakika 30 saniyesi var. Birbirinize oldukça uzak olduğunuz için gittiğiniz yerleri şehre uygun şekilde betimleyebilirsiniz. Bunu yaparken kendinize avantaj sağlamamaya çalışınız.

Ben neden bu kadar az koşabiliyorum anlamadım diğerlerinin dayanıklılığı 1.3 benimki 1.2 0.1 stattan neredeyse 4-5 katlık bir fark çıkmış. Üstelik farkındalığım yüksek olduğundan basacağım yerleri ve yönümü daha iyi seçmem gerekiyor.

statları aşağıda kopyaladım ben neden 1.45 dk koşabiliyormuşum anlamadım diğerleri 6 dakika koşup 30 saniye dinleniyor bende 4 dakika koşup 45 saniye dinlenmeyecek miyim ?

Koşu Süresi: Yüksek tempoda ne kadar uzun süre koşabileceğidir(bkz. koşu hızı.). Süre dolsa bile koşmaya devam edebilrsiniz ama performansınız düşer ve aşırı yorulursunuz.
1.1 olduğunda = 2 dak
1.5 olduğunda  8 dak => 10 dak.

Net olarak vakıf değilim, sadece gördüğüm üzerinden yazıyorum ki gayet açık bence;
Sana 1 dakika 45 saniye koşacağını değil, 1 dakika 45 saniye ekstra süre kullanacağını söylemiş gm. Atarlanmadan önce Gm ile konuşsaydın keşke, bir hata varsa zaten düzeltiriz.
Captain 'God' Usopp
Captain 'God' Usopp
Admin

https://oprpg.forumdizini.com

Mesaj tarafından Misafir Perş. 11 Şub. 2016, 22:50

Captain 'God' Usopp demiş ki:
Cygr Mosvorsuld demiş ki:

1.1 olduğunda = 2 dak
1.5 olduğunda  8 dak => 10 dak.

Net olarak vakıf değilim, sadece gördüğüm üzerinden yazıyorum ki gayet açık bence;
Sana 1 dakika 45 saniye koşacağını değil, 1 dakika 45 saniye ekstra süre kullanacağını söylemiş gm. Atarlanmadan önce Gm ile konuşsaydın keşke, bir hata varsa zaten düzeltiriz.

ne atarı yahu gmi tanımıyorumki rp yerine yazıp kirletmeyeyim dedim, sorular buradan yazılmıyor mu anlamadım ki. Şimdi okuyunca bir daha anladım cevaba gerek yok. onlar 6.30 koşuyo ben 4.45 koşunca 1.45 daha kalmış onu söylemek istemiş sanıyorum.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Captain 'God' Usopp Perş. 11 Şub. 2016, 22:55

Anladığım o. Kyros adlı kullanıcıya özel mesaj atarsan detaylı olarak cevaplandırır. Gm'yi tanımanıza gerek yok. Özel mesaj atarak kafanızda ki soruları cevaplandırabilirsiniz.
Captain 'God' Usopp
Captain 'God' Usopp
Admin

https://oprpg.forumdizini.com

Mesaj tarafından Kyros Perş. 11 Şub. 2016, 23:33

@cygr

Ekstra olarak kullanman için 1 dakika 45 saniyen var. Dayanıklılığın az olduğu için dinlenme süren de 15 saniye fazla.

1 dakika 45 saniyeyi istediğin gibi kullanabilirsin.

Edit: Ayrıca onlar 6.30 koşmuyor. 6 dakika koşuyor 30 saniye dinleniyorlar. Aynı tempoya çıkmaları için verdiğim süre bu.
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir C.tesi 20 Şub. 2016, 12:37

Sana göre, avcı olan adam sağ üst çapraza, kılıç taşıyan eleman sol alt çapraza doğru ilerliyor

Peki merkez hangi yönde kaldı? paintte adi bir çizim yaparak anlatırsanız çok memnun olurum.

Bir de İlk başta tüm avantaj bende kalmasın diye duman, merkezle benim aramda kaldı, buna itiraz etmedim. Ama şimdi adamlar dövüşmeden ayrıldı. Yürüyerek gelen adam, ben koşarak gelmeme rağmen önümde mi kalmış oldu?

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Shingen Cracher Paz 21 Şub. 2016, 10:02

Dövüş rplerinde sıra belirtirseniz iyi olur. Gerek olmasa da bildirmeniz daha iyi olur. Herkes diğerinin yazmasını bekliyor ve konu oldukça uzuyor.
Shingen Cracher
Shingen Cracher

1 sayfadaki 7 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki