Eiji Kisaragi [North Blue]

Aşağa gitmek

Eiji Kisaragi [North Blue]

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz 06 Mart 2016, 00:12

İsim:  Eiji Kisaragi
Takma İsim/Ünvan: Mor Baykuş.
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 30
Irk: İnsan
Taraf: Ödül avcısı
Boy:1.79m
Kilo: 70kg
Gülüş: -
Geçmiş:  North Blue - Terma
Deniz: North Blue


Görünüm:
Orta boylu ve orta kilolu biridir. Kızıl saçları, siyah gözleri ve uzun bir burnu vardır. Kıyafet olarak mor renkli ninja kıyafetklerini tercih eder. Bunun yanında sağ olmuzunda üzerine çarpı atılmış bir denizci amblemi dövmesi vardır.
Spoiler:


Kişilik:  Az konuşan korkak biridir. Karşısında ki kişiden ne kadar güçlü olursa olsun yakın dövüşlere girmek istemez. Korsan avlamayı çok sever. Işıktan da nefret eder ve bu yüzden sadece geceleri korsan avlar. Takıntılı biri olmamasına rağmen şu sıralar  Bil lour adında ki bir korsana takmıştır. Onu yakalamak için korsanlarla bile iş birliği yapacağını söylemektedir.

Hoşlandıkları:  Korsan avlamak ve seyahat etmek.

Hedef:    İlk olarak Kuzey korsan adasını yok etmek, daha sonra da Grand Line’a girip daha büyük korsanları avlamak.

Geçmiş:  Terma’da normal bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Çocukken her zaman bir denizci olmak istemiş ve 21 yaşına gelince de denizcilere katılmıştır. Ancak denizcileri hayal ettiği gibi bulamayınca, onların sadece hükümetin piyonları olduğunu düşünmüş ve denizcilere katılırken yaptırdığı dövmenin üzerini çizdirerek, Ödül avcısı olmaya karar vermiştir. 9  yıldır korsanlar ve denizciler için ödül avcılığı yapmaktadır. Bu süreçte Hükümetle çalıştığı gibi, bir çok korsan, mafya grubu ve North Blue’ da ki bazı zengin kişiler ile de çalışmıştır. Şu sıralar  Terma’ da yasal bir lonca kurmuştur ve Bil lour adında ki bir korsanın peşine düşmüştür. Söylentilere göre  bu aralar  Bil lour’u yenmek için bir ittifak aramaktadır ve bunun  hangi taraftan olduğu umurunda değildir.

Fiziksel Statlar:

Güç:-
Dayanıklılık:
-
Hız:-
Farkındalık:-

Dövüş Tekniği:

Tekniğin Adı:  %100 isabet
Tekniğin Puanı: -
Tekniğin açıklaması: Çok hızlı ve isabetli ok atmaya dayalı bir tekniktir. Yakın mesafede ise karakter  aynı anda kısa mesafeli çok ok atar. Genelde kısa mesafede ki ok sayısı  beştir.

Alt Dallar:

Teknik:-
Yetenek:-
Yan Still:-
Mod: -
Özel Stil: -

Meslekler:

Meslek Adı: Suikastçilik
Mesleğin aşaması:-
mesleğin puanı:-

Envanter:  Ok, yay, ninja yıldızları  ve  kısa bir kılıç

Lonca Ekibi:

Gemi ismi:  Çekingen Martin
Gemi Tipi:   Muhrip
Üye Sayısı:  14

Öne çıkan üyeler:

Kılıç ustası ve rotacı Squalo:  Lonca’da ki ikinci yetkilidir. Beyaz saçlara ve giri tonlarında bir göz rengine sahiptir. Kıyafet olarak  ise siyah renkli kıyafetleri seçer. Dövüşte ise bir katana kullanır ve kenjutsu kılıç stilini benimsemiştir.
Spoiler:

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz