One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kohitsuji Kohitsuji no mi: Model Argali

Kohitsuji Kohitsuji no mi: Model Argali Empty Kohitsuji Kohitsuji no mi: Model Argali

Mesaj tarafından Misafir Paz 13 Mart 2016, 17:56

Meyvenin Adı:Kohitsuji Kohitsuji no mi: Model Argali
Meyvenin Türü:Zoan
Meyvenin Özellikleri: Argali kuzusuna dönüşmeyi sağlar. Toynaklar olur, kürk olur bir de yaklaşık altı santim uzunluğunda boynuzlara sahip olunur. Koşu hızını ve koku duyusunu güçlendirir.
Meyvenin Dezavantajları:Lezzetli bir hale gelirsiniz.
Meyve Rp'si:
Ok ve yay ile dünyaya geldim, avlanarak beslenen bir toplumduk. Verimli ovalar ve insanların kendine yetebileceğini yediği koca adada ok atmayı bilmeyen yoktu ancak herkes kırkına geldiğinde elden ayaktan düşer ve yediği her lokmadan zehirlenirdi.
Ben de kuzuları izledim, onlar gibi çimen yedim çoğu insandan uzun yaşıyorlardı ya... Onlar gibi meyve bahçelerine girdim, hiç görülmemiş şekillere sahip meyve bile yedim. Sonrasında ben de kuzu oldum ne garip...

Misafir
Misafir

Kohitsuji Kohitsuji no mi: Model Argali Empty Geri: Kohitsuji Kohitsuji no mi: Model Argali

Mesaj tarafından Franky Ptsi 14 Mart 2016, 01:35

Ana statların güç ve dayanıklılıktır. Bu statlara x1.1 alıyorsun.

Fiyat: 300.000 beli

Franky

Kohitsuji Kohitsuji no mi: Model Argali Empty Geri: Kohitsuji Kohitsuji no mi: Model Argali

Mesaj tarafından Misafir Perş. 17 Mart 2016, 16:15

Kuzuyum diye kazıklıyorsunuz beni, almıyorum. Kurtların da yemeği olmuyorum.

Misafir
Misafir

- Similar topics