One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA)

2 posters

7 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA) - Sayfa 7 Empty Geri: B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA)

Mesaj tarafından Misafir C.tesi 18 Haz. 2016, 03:16

Sıkıldım beklemekten. Bir bitemedi savaşları. Yeter lan! 2-3 dakika sonra öleceğim zaten yemişim sözünü. Anladığım kadarıyla Wolkerin'in epey hasar almıştı. Diğer piçle savaşmaya kalkarsam kesin ölürdüm bu yüzden gardımı koruyarak, rakiplerimin birbirlerine saldırmalarını bekleyecek ve tam saldırdıkları anda Dev'e yönelerek bisentomu boynuna saplamaya çalışacaktım. O zaman kadar geçen süre Wolkerin'in son şansı olacaktı.

Misafir
Misafir

B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA) - Sayfa 7 Empty Geri: B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA)

Mesaj tarafından Misafir C.tesi 18 Haz. 2016, 14:22

Olduğum yerden dikkatlice kalkanımlada kendimi koruyarak geri geri uzaklaşıp atabileceğim büyüklükte kaya ve taş parçaları arayacaktım. Bulduğum da ise önce Mızraklıya sonrada Wolkerin'e atacaktım. Eğer uygun taşları bulamazsam diğerlerinin cesetlerini alıp fırlatacaktım. Sonuçta ikiside yerinden pek kıpırdayabilecek konumda değildi. İki rakibiminde hareketleri yaraları itibariyle kısıtlı olduğundan ne peşime düşebilirlerdi nede attıklarımı durdurabilirlerdi.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Paz 19 Haz. 2016, 00:48

John, Wolkerin ve Allahu birbirlerine saldırdıkları anda harekete geçmeyi planlıyordu; fakat Allahu Wolkerin'e saldırmak yerine uzaklaşmayı seçti. Bunun üzerine John biraz daha beklemeye karar verdi. Allahu'nun ilk cesedi fırlatmasının ardından John harekete geçti.

Allahu, planladığı şekilde uzaklaşmayı başardı. Allahu uzaklaştığı sırada, Wolkerin sağlam ayağı üzerinde zıplayarak Allahu'nun peşinden gitse de aralarındaki farkı kapatamadı. Fırlatmak için bir taş arayan Allahu, fırlatabileceği büyüklükte bir taş bulamadı. Bunun üzerine, ilk olarak kendisine en yakın ceset olan Cedric'in cesedini fırlattı Allahu; fakat Wolkerin pençeleri ile cesedin kalan kısmını ikiye böldü. Allahu, ikinci olarak Bacon'un cesedini fırlattı Wolkerin'e doğru. Wolkerin'e çarpan Bacon, Wolkerin'in dengesini bozdu ve Wolkerin yere düştü. Yine de yere düşeceği sırada üzerindeki Bacon'u başının üstünden arkasına doğru itmeyi başardı Wolkerin.

Son durum: Wolkerin dört metre önünde yerde. John on metre önünde, sana doğru geliyor. John'un artık pek fazla vakti kalmadı.
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir Paz 19 Haz. 2016, 04:32

Hissedebiliyordum. Hepsini hem de. Janette'yi, Hasame'yi, Cedric'i, gözümün önün de ölen herkesin bana bakarak sırıttığını görebiliyordum o an. Sanırım bir kaç dakika sonra ben de onların arasına katılacaktım. Ama şimdi yapmam gereken, sadece onların suratlarını gözümün önünden kaybetmekti. Yapabilirdim. Soldan Dev'e doğru ilerleyecek ve zırhının açık olduğu hayati bir noktaya Bisentomu saplamaya çalışacaktım. Bu süre de gelen taş veya cesetlerden zıplayarak veya keserek kurtulacaktım. Bunun yanında eğer rakibim gürzle veya kalkanla saldırımı durdurmak isterse sola dönecek ve zaten bir halta yaramayan kolumu siper edip eş zamanlı bir saldırı yapacaktım. Ve son olarak da bunların hiç birine şansım olmadığını anlarsam eğer, Mızrağımı deve doğru atacak ve sağ elimi yumruk yapıp havaya kaldırarak gülümseyecektim. Arena da ölen kişilere, Winter'da ki itlere, Tayfama ve ölmesini istediğim kaptanıma son bir mesaj, bir selam yollayacaktım böylece.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz 19 Haz. 2016, 14:09

Attığım cesetlerin hepsi Wolkerin tarafından parçalanmıştı. Doğru düzgün bir taşta bulamamıştım ki onu atayım. Wolkerin sekse oynar gibi bana yaklaşıyordu. Diğer adam ise yavaş yavaş geliyordu. Attığım cesetler yüzünden Wolkerin yerdeydi. Bunu fırsat bilip sırtımdaki devasa kalkanı elime alıp tüm gücümle frizbi gibi Wolkerin'in arkasındaki Mızraklıya fırltacaktım. Yaralı olduğundan kaçınması zordu ve kalkan devasa olduğundan bloklayamazdıda.

Fırlatma işini bitirdikte İkili ile aramdaki mesafeyi dahada açmak için dikkatli bir şekilde iyice geri gidecektim. Bu sırada kalkanımlada kendimi koruyacaktım. Yerde taş falan bulursam öncelikli olarak Mızraklıya eğer ona atacak pozisyonda değilsem Wolkerin'e atacaktım.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Paz 19 Haz. 2016, 15:54

Allahu, sırtındaki devasa kalkanı alıp John'a fırlatıyor. John, üzerine gelen kalkandan kaçamayacağını anlıyor ve planladığı gibi mızrağını Allahu'ya fırlatıp kolunu havaya kaldırıyor. Hemen ardından da kendisine çarpan büyük kalkandan dolayı yere yığılıyor. Bir süre sonra da son nefesini veriyor.
John'un iyice kötü bir haldeyken fırlattığı bisento, Allahu'nun sağ koluna çarpıyor; fakat bisento yeterince hızlı bir şekilde atılmadığından dolayı zırhı delemiyor.
Allahu geri gideceği sırada ayağa kalkan Wolkerin, pençelerini toprağa saplayarak üzerine doğru küçük taşlar ve kum taneleri fırlatıyor.Hemen ardından da ''penghancuran cakar!'' diye bağırıyor ve tek ayağı ile üzerine doğru zıplıyor. Havadayken, pençelerini arkasına doğru çekiyor Wolkerin.

Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir Paz 19 Haz. 2016, 16:10

Attığım kalkana karş mızraklı çocuk kendini savunmak yerine bisentosunu bana atmıştı. Koluma çarpan bisento herhangi birir hasar oluşturmadan yere düşmüştü. Benim attığım kalkan ise onu yere devirmişti. Öldüğünden emin olamasamda hareket etmiyordu. Bu yüzden etkisiz hale geldiğini varsayabilirdim.

Bu karmaşadan yararlanan Wolkerin ise üzerime doğru taş ve kum parçaları atmıştı. Benim taktiğimi bana kullanmıştı piç herif. Daha sonra ise tek ayağı ile pençeleri geride bana doğru atlamıştı. Tahminimce uygun mesafeye gelince pençelerine kullanacaktı.

Hızlıca olduğum yerden geriye doğru tüm gücümle sıçrayıp Wolkerin ile arama kalkanımı koyacaktım. Aynı anda ise gürzümü kuşanıp kalkanımın önüne doğru yukarıdan aşağı çapraz bir şekilde savurmayı deniyecektim. Böylelikle zıplamamla açılan aradaki mesafeyi kapatmaya çalışırsa gürzüm onu engelleyecekti. Rakibim tek ayak üstünde olduğu için hareketleri kısıtlıydı bunu en iyi şekilde değerlendirecektim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Ptsi 20 Haz. 2016, 23:18

Allahu geriye doğru zıplıyor ve rakibi ile arasına kalkanını koyuyor; fakat gürzünü yukarıdan aşağıya, çapraz bir şekilde kalkanının önüne indireceği sırada arka taraftaki rakibinin  pençelerinin bir an için yok olduğunu görüyor Allahu. Hemen ardından da Allahu'nun  kalkanı ve  Allahu'nun kalkanını tutan kolundaki zırh parçalanıyor.   Ayrıca Allahu'nun kalkanı tutan kolunda derin kesikler oluşuyor ve kalkanı tutan kol kullanılamaz hale geliyor.

Bunun hemen ardından,  Allahu'nun savurduğu gürz Wolkerin'in sol  omzuna vuruyor.  Tek  ayağını kullanabilen Wolkerin  omzunun ve boynunun bir kısmının parçalanmasının ardından  yere düşüyor ve bir daha ayağa kalkamıyor. Wolkerin,  yine de pes etmiyor ve sağ pençesini toprağa saplayıp sürünerek    sana doğru gelmeye başlıyor; fakat bir süre sonra bilincini kaybediyor Wolkerin.

Anlatıcı kazananın Allahu olduğunu haykırırken, arenada ''Dev adam! Dev Adam! Dev adam!'' sesleri yükseliyor.

B Grubunun kazananı: Allahu Akubaru

Out: Evet. İstersen son bir tur daha yazabilirsin.
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir Salı 21 Haz. 2016, 21:18

Hasar görmüş kalkanı çıkartıp önce birinin cesedinden kemer bulacak sonrada mızraklının yanına gidecektim. Kemeri bulursam onu kullanarak kolumu sıkıca sarıp kanamayı azaltacaktım. Eğer bulamaz isem aynı işlemi bir kıyafet parçası ile yapacaktım. Daha sonra Mızraklının üstünü arayıp ateş yapmak için kullandığı malzemeleri arayacaktım. Malzemeleri bulduktan sonra onun bisentosunu iyice silip keskin kısmını ateşe verecektim. Bir süre bisentoyu ısıttıktan sonra ateşi söndürüp iyice ısınmış bisento ile yavaş yavaş kolumdaki kesikleri dağlayacaktım. Bu işlemi bayılmadan tamamlayabilirsem dağlanmış kısımı kıyafet parçaları ile iyice saracaktım. Daha sonra ise arenadaki bütün cesetleri sağlam kolumu kullanarak diğer grubun olduğu yere atacak ve tüm ekipmanlarımı toplayıp diğer arenanın başlamasını bekleyecektim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Perş. 23 Haz. 2016, 01:40

Allahu, cesetlerin arasından almayı planladığı kemeri buluyor ve John'un yanına gidiyor. Daha sonra John'un üzerini arayıp yanıcı akışkanı bulan Allahu, kemeri ile kolunu sıkmasının ve bisentonun keskin kısmını ateşe vermesinin ardından dağlama işlemine başlıyor; fakat dağlamaya başlamasından kısa bir süre sonra bayılıyor. Baygın olduğu sırada, kemeri ile sıkıca sardığı kolunun durumu iyice kötüleşiyor ve kolu tamamen kullanılamaz hale geliyor.

Konu bitmiştir.
Kyros
Kyros

7 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

- Similar topics