One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arena 2. Tur

4 posters

7 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Arena 2. Tur - Sayfa 7 Empty Geri: Arena 2. Tur

Mesaj tarafından Kiyora Victoria Çarş. 16 Mart 2016, 10:18

"Yine bir şeyleri koruyamadım. Daha önce olduğu gibi, yine bir şeyleri engelleyemedim. Hala güçsüzmüşüm demek ki. Bunu ölmeden önceki birkaç saniye içinde çok daha iyi anlıyor insan.

Ölümün kokusunu hissediyorum. Birazdan götürecek beni, diğerlerini yanına aldığı gibi. Ama sanki tüm yaralarım iyileşmiş, tüm acılarım yok olmuş. Akan kanımın sıcaklığını hissedemiyorum, sanki her şey soğumuş... Bir matlık var her şeyde. Sesler kesildi, kesik kesik duyduğum uğultular son buldu. Denizin derinlerinde kaybolmuş bir balık kadar yalnızım artık.

Gözkapaklarım itaatsizlik ediyorlar bana, göremiyorum etrafımı. Görebildiğim tek şey sonsuz bir karanlık. Sanırım ölüm böyle bir şey. Gittikçe hissizleşiyorum. Sanırım zamanı geldi. Yalnızlığa alışırım belki de.

Rayl, umarım iyi olursun. "

Kiyora hareketsizdi artık. Aldığı son kılıç darbesinden sonra daha fazla dayanamadı. Gerisi Rayl'e kalmıştı.
Kiyora Victoria
Kiyora Victoria
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj tarafından Misafir Çarş. 16 Mart 2016, 19:03

Rayl rakibinin üstüne tekrar hücum etmiş ve kendisine sallanan kılıcı başarılı şekilde kendinden uzaklaştırmış olsa bile denediği tekme hareketi dengesini bozmuş ve yere kapaklanmıştı.

Rayl yerde yüzükoyun yatarken yerden gelen soğukluğu bedeninde hissediyordu. Belki bir kaç dakika sonra bu soğukluk bütün vücudunu ele geçirecekti. Tamamen savunmasız durumdaydı. Düştüğü yerden Kiyoranın bedenini görebiliyordu. Kızıl kafaların sonu böyle mi olacaktı? Bu kadın ikisini birden ölüme mi sürükleyekcekti? Şimdiye kadar onlarca ruh sunduğu ölüm tanrısı bu sefer kendi ruhunu mu istiyordu?

Ölümün soğukluğunu ensesinde hissedebiliyordu Rayl. Hayatı boyunca ölüme en çok yaklaştığı an buydu.  Belkide hayatının son saniyelerini yaşıyordu. Ama Rayl burda bu şekilde ölemeyecek kadar hırslıydı. Kadın tam sağında duruyordu. Sağlam kolunun olduğu tarafta. Hala bir umut vardı...

Rayl bütün gücüyle kolunu yere paralel şekilde savuracak ve yanındaki kadının ayaklarına yandan bir darbe indirerek ayaklarını yerden kesmeyi hedefleyecekti. Eş zamanlı olarak zoan modundan çıkarak hedef alanı küçültmeyi deneyecekti. Eğer hamle başarılı olur ve kadın düşerse onun yerde olmasını fırsata çevirebilirdi belki.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Captain 'God' Usopp Perş. 17 Mart 2016, 23:11

Wiksax kolunu savurmayı deniyor ama ondan önce bir kılıç insan bedenini delip geçiyor. Akciğeri ile kalbin arasına giren kılıç bir süre yaşamasına izin verebilir ama hareket etmek imkansız gibi. Yere paralel ilerleyen kolu ise, hareketini kesip, hedefinin ayaklarının dibine düşüyor.

Arena'nın kazananı yoktur.
Captain 'God' Usopp
Captain 'God' Usopp
Admin

https://oprpg.forumdizini.com

7 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

- Similar topics