One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Karne] Belle Valaine

Aşağa gitmek

[Karne] Belle Valaine Empty [Karne] Belle Valaine

Mesaj tarafından Captain 'God' Usopp Bir Ptsi 07 Mart 2016, 19:35

Ad Soyad:Belle Valaine
Irk: İnsan
Yaş: 23
Boy: 1.72
Kilo: 54
Cinsiyet: Kadın
Meyve: -
Taraf: Zebani Korsanları
Bulunduğu Deniz:North Blue
Grup: Zebani Korsanları
Kişilik + Geçmiş:

Kişilik:Fazlasıyla sapkın ve coşkulu bir kişiliğe sahiptir kendisi. Aşırı heyecanlıdır. Duyguları en uçta yaşar. Davranış olarak cıvık bir tiptir. Kendi cinsine ve karşı cinse karşı olan cinsel arzularını ve diğer insanlara canice gelecek fantezilerini gerçekleştirmek için yaşar. Geçmişte yaşadığı bir takım olay yüzünden böyle bir bilinçaltına sahiptir. Kendi cinsini ve karşı cinsi zorla elde etmekten zevk alır ve onların bunu hakettiğine inanır. Bütün bu korkunç özelliklerin yanında tek başına kalmayı sevmez. Nadiren de olsa bazı insanlara güvenmek ister...hala içinde az da olsa bir insanlık kalmıştır belki.
Geçmiş: ''Nee-san..canım yanıyor.'' diyebildi sadece Belle. Abisinin gözlerine bakamıyordu utancından. Yardımına sığınacak bir annesi ya da bir babası yoktu. Babasını hiç tanımamıştı. Annesi de Belle doğarken ölmüştü. Bir nevi lanetli çocuktu Belle. Annesinin katili. Abisinin başına kalan bir fazlalıktan farklı bir şey değildi ne yazık ki. Belki de 10 yıldır bu yüzden abisi kendisine bunları yapıyordu. Belki de bu yüzden cinsel arzularını bu masum kızın üzerinde gerçekleştiriyordu abisi. Annelerinin katili daha iyi bir tutumu hak etmiyordu ne de olsa. ''Nee-san...Mormo...dur artık.'' Mormo kız kardeşinin kendisine durmasını söylediğini duyduğu gibi daha da çok sinirlendi ve zavallı kızın saçından tuttuğu gibi sertçe çekiştirmeye başladı. Konuşmuyordu. Kız kardeşi ile konuşmak gereksizdi ona göre. Ne de olsa onu sadece bir oyuncak olarak görüyordu. Mormo sıkılmıştı bir süre sonra. Kız kardeşinin saatlerce bakmadığı yüzünü kendisine çevirdi. Belle göz yaşlarını zor tutuyordu. Böyle bir durumda ağlamamak, sızlamamak için fazlasıyla güçlü bir kişiliğe ihtiyaç vardı. Belki de alışmış olmak gerekiyordu. Ya da sağlam bir psikoloji. Bunların hiçbirine sahip değildi Belle. Neydi ya o zaman ? Göz yaşlarını nasıl oluyor da tutmayı başarıyordu ? Gerçi yüzünden akan tere bakılacak olursa ağlamadığını anlayabilmek kolay değildi. Sertçe bir şamar vurdu kardeşinin yüzüne ve onu düşürdü Mormo. ''Bana emir verme. İşeyip geliyorum. Henüz bırakmayacağım.'' Abisi odadan çıkınca Belle yataktan doğruldu ve abisi eve gelmeden önce yatağın altına sakladığı halatı aldı. Yastığın altına koydu ve beklemeye başladı. Bu gece her şeyi bitirecekti. Bu gece kendini azat edecekti. Özgürlüğüne kavuşacaktı. Özgür bir kadın olacaktı. Peki nasıl başlamıştı bunların hepsi ? Hayır hayır abisinin tecavüzlerinden bahsetmiyorum. Belle fiziksel olarak diğer kızlara göre güçlüydü ama ezilmişti küçüklüğünden beri. Nasıl olmuştu da özgürlüğünü eline alabileceğini farketmişti ? 15 yaşındaydı Belle. 10 yıldır tecavüze uğruyordu. Özgürlüğünü kazanması dakikalar alacaktı.
Sadece birkaç ay önce. Evet pek uzak bir zaman dilimi değil. Birkaç ay önce Belle 15 yaşına girmişti. Doğal olarak beyni daha iyi çalışmaya başlamıştı. Ölesiye korktuğu abisi sadece geceleri eve gelirdi. Belle ile işini halledip uyur, sabah yine dışarıya çıkardı. Belle riski göze alarak abisi gelene kadar dışarı çıkmaya başlamıştı. Dış dünya ile yeni yeni tanışıyordu. O zamana kadar evden pek çıkmamıştı doğrusu. Çıktıysa da özgür olarak değildi. Abisinin yanında çıkardı. İlk defa özgür bir kız olarak dış dünya ile etkileşime geçiyordu. Hukuğun pek uğramadığı küçük bir liman kentinde yaşamaktaydı Mormo ile Belle. Korsanlar rahatlıkla limana demir atıyor, birkaç gün kalıp işlerini hallediyor ve gidiyorlardı. Belle zamanla bu tayfalar ile zaman geçirmeye başlamıştı. İlk defa aşık olmuştu. Bir kez değil, bir sürü kez. Aşkı ve şehveti tam anlamıyla yaşamıştı belki de bir iki ayda. Bir sürü yakışıklı, güçlü ve cesur korsanla tanışmıştı. Gönül eğlendirmişti. Limana demir atan gemilerde dans etmişti tayfalarla. Eğlenmişti ve emin olduğu bir şey vardı. Özgürlüğün tadına doyamamıştı. Daha fazlasını istiyordu. Her istediğini yapabilmek istiyordu. Yoluna kimsenin çıkmasını istemiyordu ve yıllardır yaşadığı tecavüzler sonucu gelişen psikolojisi sayesinde, özgürlüğüne engel olan herkesi öldürmek istiyordu.
Zaman gelmişti. Dakikalar sonra özgürlüğünü ellerinin arasına alacaktı Belle ve ölene kadar onu bırakmayacaktı. Mormo odaya geldi ve yavaş adımlarla yatağa yürüdü. Yatağın bir köşesine oturdu. Şans genç kızın yüzüne gülmüş gibiydi bu sefer. Mormo onu göremiyordu oturduğu yerde. Mormo tam konuşmaya başlayacaktı ki Belle yastığın altından halatı aldığı gibi yorgun abisinin boynuna doladı ve onu boğmaya başladı. Mormo olayın şokunu atlatmaya çalışıyordu. O yorgunlukla direnecek hali de pek yoktu ama elinden geldiğince çırpınıyordu. Mormo etkisiz hale gelmişti. Gözleri kapanmaya başlamıştı ki Belle onu bıraktı. ''Bana çektirdiğin acıyı tattıracağım.'' Evet...beklediğiniz şey olmuştu sonrasında. Belle abisini zorla elde etmişti. Ardından onu boğarak öldürmüştü. Artık özgürdü Belle. Özgür bir kızdı. Sırada bir tayfayla denize açılıp özgürlüğün son kademesine ulaşmak vardı. Artık bir korsan olacaktı.
Statlar
Güç: 1.2
Dayanıklılık: 1.5
Hız: 1.3
Farkındalık:1.2
Meslek Statları
[Meslek 1]: Rotacı
[Meslek 2]: -
Yan Meslek:

Meyve Statları
Meyve İsmi: -
Türü: -
Saf Meyve Gücü: -
Kullanım Süresi: -
Ek Güçler: -
Mod/ Ek Dönüşüm: -
Kontrol: -
Dövüş Tekniği:
Tekniğin Adı: Capoeira
Tekniğin Stili:Ezici
Teknikte Kullanılan Ekipman yada Ekipmanlar:-
Tekniğin Açıklaması:
Spoiler:
Yüzlerce yıl önce köleler tarafından ortaya çıkarılmış bir dövüş sporudur. Akrobasi, dans ve dövüş hareketlerinin ortak noktası demek mümkündür Capoeira için. Capoeira sanatını gerçekleştirebilen bir insan dans ediyorcasına dövüşür. Bu sayede rakibin saldırılarını karşılamak kolaylaşır. Bu teknik tekme ağırlıklı saldırılara sahiptir. Rakip bu tekniğin kullanıcısına küçümsememelidir. Akrobatik hareketlerden sonra bir anda gelecek sert bir tekme büyük hasarlar bırakabilir. Tekniğin bir zayıflığı ise yoğun akrobatik hareketler ve üst üste gelecek tekmeler içerdiği için kullanıcıyı diğer tekniklere göre daha fazla yorabilir.Tekniğin Altdalları:
Teknik: 3
Yetenek: 3
Yan Stil: -
Mod: -
Özel Stil: -

Değerler-Eşyalar
Eşyalar:Rotacılık malzemeleri, 1 adet iyi kalite kırbaç, 2 adet iyi kalite kelepçe, 1 adet iyi kalite fetiş maskesi, 1 adet iyi kalite dikenli demir dildo
Kafa Ödülü:-
Para: 5.452 mß
Dağıtılmamış Stat: -

_________________
[Karne] Belle Valaine Images?q=tbn:ANd9GcSUDB-RcPRk3n1rKSM2uSIEwDqINhc7iZUXCCdqPyOUjz7GIazAIg
Captain 'God' Usopp
Captain 'God' Usopp
Admin

Mesaj Sayısı : 286
Kayıt tarihi : 18/12/15

https://oprpg.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz