One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A GRUBU(VINCE-MEIRIN-CLOUS-AYBERK-NIENDA)

3 posters

3 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

A GRUBU(VINCE-MEIRIN-CLOUS-AYBERK-NIENDA) - Sayfa 3 Empty Geri: A GRUBU(VINCE-MEIRIN-CLOUS-AYBERK-NIENDA)

Mesaj tarafından Clous Cracher C.tesi 04 Haz. 2016, 19:07

Clous arenaya çıkıyordu nihayet. Orda tek başına olacaktı. Birlikte dövüşecek kimseyi bulamamıştı ama buna gerek de yoktu. O kendi gücüne güveniyordu. Ki zaten anlatıcının dediğine göre sadece tek bir birinci olacaktı. Bu da gruplar içinde güvensizlik demekti. Yani aslında tek olması onun işine gelmişti.

Arenaya çıktığında Clous duvarın tam ortasında önünde olğunu görmüştü. Dev kayalarla dolu bir arenadaydı. Kayalar saklanacak yerler oluşturmuştu bu da onun işine geliyordu. Tabi diğer yarışmacıların da işine gelebilirdi okçu kadın gibi. Sağ ve sol tarafına baktığında uzaklardan dövüşçüleri görebiliyordu. Gözlüklü adam ve kaslı adam vardı sağ ve solunda. Gözlüklü adam harekete geçmişti bile. O da onu takip decekti kayalardan saklana saklana. onlar kalabalık gruptu ve eğer birini bile öldürürse grup içi uyum bozulurdu. Saklanarak onun paşinden gidecek uygun açı ve mesafeyi yakaladığında DoğaçLama yapacaktı.
Clous Cracher
Clous Cracher

A GRUBU(VINCE-MEIRIN-CLOUS-AYBERK-NIENDA) - Sayfa 3 Empty Geri: A GRUBU(VINCE-MEIRIN-CLOUS-AYBERK-NIENDA)

Mesaj tarafından Misafir Paz 05 Haz. 2016, 00:29

Arenaya adımımı attığım anda tribünlerdeki insanlar çığlık atmaya başladı. Beni görmek için onlarca kilometre uzaklardan gelen insanlar bile vardı. Geleceğin Amirali'nin dövüşlerini her zaman izleyemezsin sonuçta şimdi izleyenler 30 yıl sonra torunlarına anlatacak birkaç hikayeye sahip olacaktır buna eminim.

Hemen sağ tarafımda kılıç kullanan genç orospu çocuğu vardı. Kılıçlardan nefret ediyorum! Bir insan neden kılıç kullanır ki? Karşısındakine değince acıyacağını bilmiyor mu yoksa? Neyse, bu veledi geçmek kolay olacağa benziyor. Benim gibi harika bir denizci için çocuk oyuncağı gibi görünüyor... Size söylemeyi az kalsın unutuyordum. Kapüşonlu kız bu orospu çocuğunun arka tarafındaydı. Yani oraya gitmek için yanımdaki orospu çocuğunu halletmem gerekiyor.

Spikerin anonsuyla beraber kılıçlı çocuğa doğru koşmaya başladım. Yaklaştığım anda kılıcı tuttuğu eline doğru var gücümle sopamı savuracağım. Eğer olur da kılıcını düşürebilirsem hiç zaman kaybetmeden kafasına geçireceğim sopamı. Adamı birkaç saniyede halledeceğimi düşünüyorum, o kadar güçlü birine benzemiyor. Adamı hallettikten sonra Kapüşonlu kıza doğru gitmeye başlarım artık.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Paz 05 Haz. 2016, 17:57

Vince Kapşonlu kız ve William'a doğru temkinli yaklaştığında Kapşonlu kızın havaya bir ok attığını görüyorsun. William ise yere yarım metrelik bir daire çizip eli kılıcında içinde beklemeye başlıyor. Dişi kartal ise bir kayanın arkasına geçip gözden kayboluyor. O sırada arkandan gelen çivileri fark ediyorsun biri sağ bacağını sıyırıyor.

Meirin arenanın ortasına doğru ilerliyorsun. Şansına ortağın Nienda hiç bir şey yapmadan bekliyor.

Clous Vince'i takip ediyorsun ama henüz grubu ile buluşmadı. Vince'in ilerisinde eli kılıcında William'ı ayakta beklerken görüyorsun. Açı ve mesafeye gelince saldırını yapıyorsun. Saldırın Vince'in bacağını sıyırıyor, başka saldırı almadan bir kayanın arkasına geçip saklanıyor.
Out:Uygun açı ve mesafe demişsin, ama diğerleri ile buluşmasını bekleyeceğini söylememişsin. Saldırı gerçekleşti.
2. olarak normalde Vince'i kayanın arkasına gönderemem ama 1 tur kurtarmak için yapıyorum, sonuç olarak Vince bir sonraki turda yazsa yine aynı oranda çivi isabet edecekti.

Ayberk oka doğru ilerlediğinde az ilerinde eli kılıcında William'ı görüyorsun. Ayakta öylece dikiliyor. Sol tarafında Gözlüklü bir adam var, arkası sana dönük. Sağ bacağından biraz kan sızıyor.
Out: William'ı durduğun yerden göremiyordun. O yüzden saldırın geçersiz. Daha dikkatli ol.
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir Paz 05 Haz. 2016, 18:14

Temkinli bir şekilde arenanın ortasına doğru ilerliyordum. Derken Nienda-chan'ı gördüm. Düzlük kardeşim,arenanın ortasında hiçbir şey yapmadan bekliyordu. Bulunduğu konumda beklemesi garibime gitmişti. Acaba bir planı falan mı vardı? Yoksa insanların birbirini öldürmesini zevkle izleyen bir topluluğun yakınında olmak ona, ne kadar iğrenç bir ortamın içinde bulunduğunu hatırlatmıştı da böyle bir karar vermenin getirdiği pişmanlık hissinden dolayı mı hareket etmiyordu? Neyse, neden hareket etmediği önemli değil. Ne olursa olsun grubumla birlikte hareket edeceğim.

Hızlıca Nienda-chan'ın yanına gidecek ve ona burada beklemenin tehlikeli olduğunu söyleyeceğim. Ardından da geldiğim yere birlikte dönmeyi teklif edeceğim. Teklifimi kabul eder ve birlikte kayaların oraya geri dönersek de kayaların arasında gizlenerek duvara doğru hareket etmeyi teklif edecektim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi 06 Haz. 2016, 03:00

Oka doğru usulca ilerlerken birden ne göreyim! İki herif biricik partnerimle benim aramda yolumuzu engelliyor! Tabii ki bu herifleri geçmek kolay. Bir adet gözlüklü, bir adet de kılıçlı herifle karşı karşıyayım. Gözlüklü herif şimdiden yarrağı yemişe benziyor. Bir kayanın arkasında saklanıyor. O herife dalarsam büyük ihtimalle işini bitirebilirim fakat bana ne? Niye uğraşayım ki? Zaten peşinde birileri var. İkisi birbirini yıpratsın, sonrasında ben gelip ikisini birden halledeyim. Harika bir plan değil mi?

Gözlüklü herif o kadar sıkıntı değil, asıl sıkıntı kılıçlı orospu çocuğu. Onunla dövüşmek istemiyorum. İçimden bir his ona karışmamam gerektiğini söylüyor, en azından şimdilik. Birileri onu yorduktan sonra rahatça yenebilirim. Fakat bu herifi geçmem gerekiyor ve öylece yürüyüp gitmemi izleyecek birisine benzemiyor. O zaman ben de çaktırmadan geçerim...

Kılıçlı herifin odada çizdiği çizgi aklıma geldi bir an. Ufak bir ihtimal de olsa adamın menzili o kadar olabilir. Yine de geniş almaktan zarar gelmez. Hızlı ve adamdan uzak bir şekilde okun atıldığı bölgeye doğru ilerleyeceğim. Bu sırada oldukça dikkatli bir şekilde etrafıma bakınacağım ki kaza kurşununa gitmeyelim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Clous Cracher Salı 07 Haz. 2016, 02:47

Attığı çiviler hedefinin bacağını sıyırmıştı Clous'un. Bunun üzerine de kaçmıştı gözlüklü. Clous'da saklandığı kayanın (hedefinin değil kendi saklandığı kayanın) arkasında bekleyecekti. Uygun bir yer bulursa TaşLama ile hedefinin saklandığı kayanın arkasına vurmayı deneyecekti.
not: rp bile sayılmaz sadece pasiflik yememek için yazdım
Clous Cracher
Clous Cracher

Mesaj tarafından Vince Grey Salı 07 Haz. 2016, 11:46

Kapşonlu kız ve artist kılıç ustasına doğru yaklaştığımda kapşonlu kız havaya bir ok atmıştı.Sanırım bir müttefiğini buraya çağırmak için yaptığı bir şeydi yoksa neden bir yarışmacı yerini belli etmeye çalışsınki.Ardından artist kılıç ustasının önceki gibi yere vir daire çizdiğini görmüştüm.Ben rekiplerimi incelereken şerefsizin biri bana arkadan saldırmıştı.Ama neyseki atığı şeyler bacağımı sıyırmışta olsa beni vuramamıştı.Bende hemen bir kayaya doğru gidip saklanmıştım.Hemen paltomun altından oraklarımdan birini ve bıçaklarımdan birini çıkartacaktım.Ayrıca paltomun en arkasında sakladığım tabancalarımı da biraz daha kolay ulaşabileceğim bir yere yerleştirecektim.Etrafı biraz inceledikten sonra bana karşı bir tehdit varsa ona bıçağımı fırlatıcaktım ve bıçağımın yerine diğer bıçağımı çıkarıcaktım.
Vince Grey
Vince Grey

Mesaj tarafından Kyros Salı 07 Haz. 2016, 21:23

Meirin Nienda'nın yanına gidiyorsun ama öylece beklemeye devam ediyor. Bir süre sonra solundan koşarak Kaslı Joni'nin geldiğini görüyorsun.
"Asia sen kızıl kafayı al." diye bağırıyor yumruğu havada sana doğru koşuyor. Asia ise sağ tarafından geliyor, Nienda'ya saldırmak için.
O sırada tam karşından bir yerden patlama sesi geliyor.

Ayberk kılıçlı adamın etrafından ilerlerken odada aldığın bir kokuyu tanıyorsun kayaların arkasından. Koku Dişi Kartal'ındı. Gidip kayaların arkasına baktığında oturmuş okuna bir şeyler bağladığını görüyorsun. Bir süre sonra sana izlemeni söyleyip normal okunu Willam'a atıyor. Ok William'ın dairesine hızla girse de girdiği gibi iki parça oluyor ve iki tarafına düşüyor parçalar William'n. Kılıcını çekişini zor görüyorsun. Sonrasında Dişi Kartal bir şey bağladığı oku William'a atıyor ve William kesmek yerine kaçınıyor oktan ustalıkla. Ok arkasında ki duvara çarpıp patlıyor.
"Ondan şimdilik uzak duralım." diyor Dişi Kartal...

Clous Kayaların arkasında bekliyorsun. Bir süre sonra izlediğin yerden bir patlama sesi geliyor.

Vince saklandığın taşın arkasından kırmızı saçlı bir adamın az ilerinde bir kayanın önüne geldiğini görüyorsun ama geri çıkmıyor. Sol tarafındaki adama bir ok gidiyor önce. William oku ikiye bölüyor, sonrasında atılan oktan kaçınınca okun patladığını görüyorsun. İki okta kırmızı saçlı adamın saklandığı kayanın arkasından geliyor.

Bu sırada oturmakta olan Lukas sıkılmış olacak ki merkeze doğru düz bir şekilde ilerliyor. Bir süre sonra Meirin, Nienda, Kaslı Joni ve Asia ile karşılaşacak.
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir Salı 07 Haz. 2016, 22:07

Nienda-chan ben yokmuşum gibi davranmaya devam ediyordu. Lanet olsun! Ben sana yardım etmeye geleyim, sen düzlük kardeşin yokmuş gibi davran! Onu nasıl harekete geçirebileceğimi düşündüğüm sırada ismi Joni olan-ki bence ''bir kapıdan bile geçmeyi beceremeyen şapşal kas yığını'' ismi kendisine daha uygun- adam sol tarafımdan bana yaklaşıyordu. Bana yaklaşmakla da kalmayan bu kas yığını adam, bana yaklaştığı sırada sağ taraftan üzerime gelen zırhlı kadına da Nienda-chan'a saldırmasını söylüyordu!

İki kişiyi aynı anda durduracak kadar güçlü olduğumu düşünmüyorum; fakat Nienda-chan'a bir zarar gelmesini de istemiyorum. Bu zor durumu atlatmamızın tek yolu Nienda-chan'ın kendine gelmesi. Bu yüzden de ona bir şok yaşatacağım. Evet, bir şok yaşatacağım! Donup kalmış insanlara şok yaşattığımızda kendilerine geldiklerini duymuştum. Bu yüzden hem savaşa hazırlanacak hem de düzlük kardeşimi kendisine getireceğim!

Kayayı kopyalamada başarısız olmamın ardından sol elimle kaliteli kılıcıma dokunmuştum. Bu yüzden direkt kılıcımın kopyasını oluşturacağım. Kopyayı oluşturduğum sırada da Nienda-chan'ın poposuna sert bir tekme atacaktım. Umarım bu onu kendine getirir. Çünkü bu da onu kendine getirmezse muhtemelen onu korumakta başarısız olacağım.
Kopya oluştuğu gibi kopya kılıcı, kas yığınının göğsüne doğru Aerocab Gun saldırım ile fırlatacağım. Eğer kas yığını saldırımı atlatıp üzerime doğru bir hamle yağmaya kalkarsa da kılıçlarımı çekip kendimi savunacağım. Sırtımdaki güzeller güzeli kalkanımı ise şimdilik kullanmayacağım. Bu kas yığınının kanının mükemmel kalkanıma bulaşmasını istemiyorum.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Vince Grey Çarş. 08 Haz. 2016, 14:53

Saklandığım taşın karşısındaki taşa kırmızı saçlı tipsiz çocuğun girdiğini görmüştüm.Garip bir şekilde geri çıkmamıştı.Ardından bizim artist kılıç ustasına iki ok gitmişti birinci oku ikiye ayırmıştı ikinci oktan ise kaçmıştı ardından ise ok patlamıştı.Oktan kaçabilir bellki ama bir mermiden kaçabilir mi görüceğiz.İki okta kırmızı saçlı tipsizin saklandığı yerden gelmişti.Belliki bu kırmızı saçlıyla okçu kız müttefik olmışlardı daha kötüsü ise birbirlerini bulmuşlardı.

Her neyse benim halletmem gereken bir herif vardı.Bana arkadan saldıran şu herife kafamı kayadan temkinli bir şekilde çıkarıp bakacaktım ve adamın yerini öğrenmeye çalışacaktım.Adamı bulamaz isem şu müttefiklik konusunda bir şeyler düşünmem gerekecekti.
Vince Grey
Vince Grey

3 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki