One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B Grubu : Cygr-Karl-John

5 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5

B Grubu : Cygr-Karl-John - Sayfa 5 Empty Geri: B Grubu : Cygr-Karl-John

Mesaj tarafından Misafir Perş. 03 Mart 2016, 23:24

Çekiliyorum.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma 04 Mart 2016, 00:18

Rakibimin konumuna 100 metre kala yavaşlayacaktım. Bunun nedeni, eğer başka yöne doğru hareket ederse beni duyma olasılığıydı. Çünkü çizmelerimi de çıkardıktan sonra beni taş çatlasa 15-25 metreden duyabilirdi. Oysa ben 100 metre kala ses kasmaya başlayacaktım. Bu şekilde rakibin ezberlediğim konumuna doğru yaklaşırken, rakiplerimden birisinin sesini duydum. Bağırıyordu, “Tuzak kurdum, gelip düşecek kadar geri zekalı olan birisi var mı?” diyordu. Çünkü bu adamlar, korkak kişiliğe sahipti. Birbiriyle karşılaşıp dövüşmeyen insan şimdi neden yerini durduk yere belli etsindi ki ?

Ses homonun ezberlediğim konumunun oralardan geliyordu sanki. Demek ki tuzağı bu homo kurmuştu. Zaten avcı kıyafetleri vardı. Muhtemelen bu herif bir avcıydı. Bizi avlamak için tuzak kurmuştu. Tuzağa doğrudan gidecek kadar salak değilim tabii ki. Etraftaki sesin geldiği yeri görebileceğim, önü açık, müsait olan uzun binalardan birisini seçip tepesine ters taraftan çıkıp, sürünerek bakacağım. Bakalım ne tuzak kurmuş bu homo, tespit etmeye çalışacağım. Homonun konumunu tespit ettikten sonra, açıktan merkezin ters tarafından dolanarak bir çember çizecek, arkama güneşi alarak, yaklaşabildiğim kadar yaklaşarak başka bir çatıya çıkacağım. Böylece normalden daha çok yaklaşabilirim. Ayrıca arkamda güneş olduğu için beni göremez. Merkezin ters tarafından dolanıyorum, çünkü diğer amele merkez tarafında ve sesi duyunca direk gelip tuzağa atlayabilir. Yolda onunla karşılaşmak istemem. Yoksa bu avcı olacak homo, daha onu öldürmeden beni sırtımdan vurabilir. Ancak dikkat etmem gereken çok önemli bir husus daha var. O da rüzgar. Avcı olacak homo, eğer bu işlerde tecrübeliyse rüzgar arkamdan ona doğru estiği takdirde kokumu alabilir. Avcıların burnu keskin olur. Bu hiç istemediğim bir durum, kendimi şuan açığa çıkarmak istemiyorum. Çatının tepesine çıktığımda onun net konumunu tespit ettikten sonra etraftan çember çizerken bu hususa dikkat edeceğim.

Planı yaparken çok uzun süre düşündüm herhalde, yerimde çok fazla sabit kaldım. Buna bir tepki olsa gerek, tepeme bir meteor düştü alev aldım... Sikeyim böyle işi. Benim bunu önceden fark etmem lazımdı, ne de olsa asıl işim farkındalık...

Üzerime gelen meteor epey canımı yaktı... Alev aldım. Yerde yuvarlanarak alevleri söndürdükten sonra, hançerlerimi uygun bir duvar bulup üstüne sabitledikten sonra geriye açılıp hançerlerime doğru depar atacaktım... Bir yandan da bu iş başıma geldiği için ana avrat sövecektim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Cuma 04 Mart 2016, 00:27

Jonh bir anda başka bir noktaya ışınlanmıştır.
Kyros
Kyros

5 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5

- Similar topics