One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Karne] Marius Alexsander Titus

Aşağa gitmek

[Karne]  Marius Alexsander Titus Empty [Karne] Marius Alexsander Titus

Mesaj tarafından Captain 'God' Usopp Bir Cuma 22 Ocak 2016, 15:54

Ad Soyad: Marius Alexsander Titus
Irk: İnsan
Yaş: 32
Boy: 190
Kilo: 90
Cinsiyet: Erkek
Meyve: -
Taraf: Korsan
Bulunduğu Deniz: North
Grup: Hep Yek korsanları
Kişilik + Geçmiş:

Kişilik:Zor şartlarda zorlu şeyler yaparak büyüdüğü için oldukça sert bir insandır.
Hataya tahammülü yoktur.
İnsanların salak olduğunu ve elindekilerin alınması gerektiğini düşünür.
Gerektiği zaman zalim olabilir.
Tabancalara ilgi duyar. Onların onca mesafeden öldürebilme kabiliyetini takdir eder. Tehdit etmek ve sindirmekten haz duyar.

Geçmiş:Marius Alexsander Titus  soğuk ve korkunç bir kış gecesinde dünyaya gelmiştir. Doğduğu gece dalgalar kıyıları dövüp tekneleri boğuyordu, fırtınalar ağaçlara düşüp onları yanmış kömürden farkı olmayana kadar çarpıyordu. Uğursuz bir gece olduğunu söylemişti ailenin büyükleri. Uğursuz bir gece uğursuz bir çocuk, ailemize şan katacak. Böyle de demişlerdi aynı aile büyükleri. Marius daha küçüklüğünde korkutma ve sindirme sanatı üzerinde çalışmaya başlamıştı. Ergenlik çağında her eşkıya gibi denize ilgi duymasıyla izlemeyi ve incelemeyi gerçek anlamda öğrenmeye başlamıştı. Denize açılmak istiyordu genç Marius. Gözlemlemeyi öğrendiğinde ise ailesinden olmayan kişilerle denize açılmıştı. Rotayı belirliyor ve geminin yol almasını sağlıyordu. Hayatı fena gitmiyordu. Geminin nereye gideceğini tayin ediyor, indikleri adalarda veya karşılaştıkları gemilerde kabadayılık taslayıp soygunculuk yapıyordu. Hayat Marius için güzeldi,o güne kadar.

O gün genç bir adam olan Marius'un hayatı bir daha eskisi gibi olmadı. Karanlık ve yağmurlu bir geceydi, Marius'un tayfası sığınacakları bir liman arıyordu. Gemiyi böyle bir havada ilerletmek tamamen saçmalıktı. Açık denizde de demir atamazlardı. Onlar ne kadar paraya düşkünse diğer korsanlar da öyleydi. Keşke o gün demir atsalardı. O zaman en azından çevreyi gözetleyip savunmak için bir şansın olurdu. Yağmurun bastırmasıyla birlikte görüş mesafesi azalmakla kalmamış üstüne bir de yavaşlamışlardı. O günlerde Marius tabanca veya kılıç kuşanan biri değildi. Oldukça savunmasız çırak bir rotacıydı ama yine de iş yapıyordu.

Sisin de yere inmesiyle körleşen tayfa şüphesiz saldırıyı beklemiyordu. Yaklaşık 5 metre kadar önlerini görebiliyorlarken birden yanlarına yanaşan bir gemi onlara bindirmişti.  Bindirme yapan gemi onların gemileri kadar olmasına rağmen kalitesini belli ediyordu. İyi bir sanatçının elinden çıkma olduğu belliydi. Hızlı bir biçimde tüm tayfa üyeleri esir alınmıştı daha kılıçlarını kınlarından çekmeye fırsat kalmadan.
Marius bir süre onlarla seyehat ettikten sonra köle olarak satılmıştı. Basit kürek köleliği. Onun gibi bir adam için ne kötü bir kariyer. Kölelik günlerinde gizlice kılıç kullanmayı öğrenmişti. Capualı Gaius adlı bir köleden roma lejyon usulüne göre olduğu anlatılan bir tekniği de kapmıştı. Köleler kendi aralarında yaptıkları bir örgütlenme ile baskın yapıp kontrolü ele geçirmişlerdi. Marius biraz onlarla takıldıktan sonra kendi adasında inerek köleliğini ve gemi hayatını terk etmişti. Hazırlıksız yakalanma korkusunda adasında rahat edemeyerek pistol kullanmayı da öğrenmişti. Uzak kuzenlerinin ailenin hırsızlık kolundan önemli bir kişiyi bulmaya çıkacağını duyunca eski deniz günlerine dönmeye karar vermiştir.
Statlar
Güç: 1.2
Dayanıklılık: 1.2
Hız: 1.2
Farkındalık:2.0
Meslek Statları
[Rotacılık]: 0.2
[Meslek 2]: -

Meyve Statları
Meyve İsmi: -
Türü: -
Saf Meyve Gücü: -
Kullanım Süresi: -
Ek Güçler: -
Mod/ Ek Dönüşüm: -
Kontrol: -
Dövüş Tekniği:
Tekniğin Adı: Legio/Dei
Tekniğin Stili: Kesici/ Menzilli
Teknikte Kullanılan Ekipman yada Ekipmanlar:Kılıç/tabanca
Tekniğin Açıklaması:
Spoiler:
Roma lejyon stili. Kesici ve delici saldırılara yatkın/ orta-yakın mesafe hasar verme biçimliTekniğin Altdalları:
Teknik: 1/1
Yetenek: 2/2
Yan Stil: -
Mod: -
Özel Stil: -

Değerler-Eşyalar
Eşyalar:
İyi kılıç
İyi Tabanca
Orta tabanca
80 Atımlık Mermi
Rotacılık Malzemeleri

Kafa Ödülü:-
Para: 30k
Dağıtılmamış Stat: -

_________________
[Karne]  Marius Alexsander Titus Images?q=tbn:ANd9GcSUDB-RcPRk3n1rKSM2uSIEwDqINhc7iZUXCCdqPyOUjz7GIazAIg
Captain 'God' Usopp
Captain 'God' Usopp
Admin

Mesaj Sayısı : 286
Kayıt tarihi : 18/12/15

https://oprpg.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz