One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Karne] Airoe Quabriel

Aşağa gitmek

[Karne] Airoe Quabriel Empty [Karne] Airoe Quabriel

Mesaj tarafından Airoe Quabriel Bir Salı 05 Tem. 2016, 17:12

Ad Soyad: -
Irk:İnsan- Amazon Lilly
Yaş:19
Boy:1.81m
Kilo:63
Cinsiyet:Dişi
Meyve:Tenshon Tenshon no mi
Taraf:Denizci
Bulunduğu Deniz:GL
Grup:Ayberk Çırak
Kişilik + Geçmiş:

Kişilik:Airoe klasik bir Amazon kadını gibidir. Güce ve güzelliğe önem verir. Onun için güç ve güzellik eş anlamlıdır. Güçlü biri aynı zamanda güzeldir. Aldığı eğitimler doğrultusunda tüm ihtiyaçlarını kendi başına karşılayabilir. Bu yüzden başkasına yük olmaktan yada başkasının ona yük olmasından nefret eder. Bu onun adalet duygusunuda etkilemiştir. Zayıf insanları korumaktan pek hoşlanmaz.

Doğuştan soğuk kanlı biridir. Duygularını ve düşüncelerini asla dışarı belli etmez. Avcılık eğitimi bu özelliğini daha baskın hale getirmiştir ama Dış Dünya'ya açıldığından beri yaşadığı kültür şokları yüzünden arada bir soğuk kanlılığını kaybebilir. Yine Dış Dünya onun büyüdüğü yerden farklı olduğu için Amazon Lilly'de olmayan şeyler onun ilgisini ve merakanı çeker.

Normal Dünyada var olan para,savaş, korsanlar, Dünya Hükümeti, erkekler gibi bazı kavramlardan habersizdir. Bu yüzden kolaylıkla kandırılabilir.
Geçmiş: Hayatım bundan 19 yıl önce Amazon Lilly denen tamamen kadınlardan oluşan bir adada başladı. Annemde diğer kadınlar gibi bir süre için Dış Dünya'ya açılıp bana hamile olarak gelmiş. Annem ada içinde normal statüye sahip biriydi. Bu yüzden büyümem sırasında herhangi bir ayrıcalığa sahip değildim.

Avcılığa olan yeteneğim ben daha küçük yaşlardayken keşfedilmişti. Adamızda herkes savaşçılık eğitimi alırdı ama yeteneklerimize göre bazı alanlarda uzmanlaşırdık. Kimi tarımda çalışırken kimi çocuk bakıcılığı yapardı. Bu yüzden adanın deneyimli avcılarının gözetiminde bu konuda eğitim almıştım. Kendi yılanımıda bu eğitimlerden birinde yakalayıp evcilleştirmiştim. Bir kaç yıllık eğitimin ardından 14 yaşımda tam bir savaşçı olmuştum. Bundan sonra öğrenmem gereken tek şey adamızda haki adını verdiğimiz büyülü bir güçtü. Haki uzun yıllar süren antrenmanlar sonucunda öğrenilebiliyordu ve uzmanlaşmak içinse en az bir on yıl gerekiyordu. Bu yüzden bu alanda ilerlemek için önümde daha uzun bir yol vardı.

15 yaşına girdiğimde Deniz Canavarı avı için bir kaç arkadaşım ile beraber adanın açıklarına gitmiştik ama yanımızda tecrübeli bir rotacı olmadığından düşündüğümüzden fazla açılıp Calm Belt'in sınırlarının dışına çıkmıştık. Avın 2. gününde başlayan ve o zaman daha önce hiç görmediğim bir fırtına yüzünden gemimiz batmıştı.

Gemi battıktan sonra ki sabah kendimi bir sahilde bulmuştum. Ne kadar ararsam arayayım arkadaşlarımı bulamamıştım. Bir süre adayı araştırdıktan sonra bir kasaba bulmuştum. Kasaba halkı bizden çok farklıydı. Az kıllı maymunlar kadınlara eşlik ediyordu. Hatta beraber yaşıyorlardı. İlk başta bizim yılanlarımız gibi evcil hayvanları olduğunu düşünsemde aralarındaki ilişki bundan daha derin gibiydi ve bizim yılanlarımıza kıyasla bu maymunlar konuşabiliyorduda.

Kasaba da biraz dolaştıktan sonra yetkili birini bulmuştum. Kasabanın lideride yaşlı bir kılsız maymundu. Ondan öğrendiğim kadarıyla Grand Line denen garip bir yerdeydim. Yaşlı adam Amazon Lilly adını daha önce duymamış olsada çevresindeki denizlerin özelliğinden yüksek olasılıkla Calm Belt adı verilen bir yerde olduğunu söylemişti. Onun anlattığına göre bu bölgeye dışarıdan girmekte imkansızdı. Bu yüzden el mahkum bu adada kalmıştım.

Ada içinde avcılık rolünü üstlenmiştim. Ada halkı fazla zayıf ve eğitimsiz olduğundan av konusunda benim yanıma bile yaklaşamıyorlardı. Yine bu avlardan birinde şeytan meyvesi gücü denen garip bir şeyi elde etmiş ve yüzme yeteneğimi kaybetmiştim. Yüzme yeteneğimi kaybetmem kendi adama dönme ihtimalini imkansızın bile ötesine düşürmüştü.

Bir süre adada takıldıktan sonra kendilerini Denizciler olarak tanımlayan; insan avlamak üzerine uzmanlaşmış ve iyi para veren bir birliğe katılmıştım.
Statlar
Güç:2.0
Dayanıklılık:2.0
Hız:1.1
Farkındalık:2.0
Meslek Statları
[Avcılık]: 0.5
[Meslek 2]: -
Yan Meslek:

Meyve Statları
Meyve İsmi:Tenshon Tenshon no mi
Türü:Paramecia
Saf Meyve Gücü: 6
Kullanım Süresi: -
Ek Güçler: -
Mod/ Ek Dönüşüm: -
Kontrol: 6
Dövüş Tekniği:
Tekniğin Adı:Okçuluk
Tekniğin Stili:Uzun
Teknikte Kullanılan Ekipman yada Ekipmanlar:Ok ve Yay
Tekniğin Açıklaması:
Spoiler:
Ok ve yay ile uzaktan yapılan atışlardır. Güç ve farkındalığa bonus versin lütfen.Tekniğin Altdalları:
Teknik: 2
Yetenek: 1
Yan Stil: -
Mod: -
Özel Stil: -

Değerler-Eşyalar
Eşyalar: Oromë(Özel Yapım Yay), 100 Tane iyi kalite ok, 100 tane iyi kaltie mermi(Barutsuz), Chunyrus(Yılan)
Kafa Ödülü:-
Para: 400k
Dağıtılmamış Stat: -

Airoe Quabriel

Mesaj Sayısı : 18
Kayıt tarihi : 04/07/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz