One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Karne] Kyrien Jack

Aşağa gitmek

[Karne] Kyrien Jack Empty [Karne] Kyrien Jack

Mesaj tarafından Captain 'God' Usopp Bir Perş. 11 Şub. 2016, 22:32

Ad Soyad: Kyrien Jack
Irk: İnsan
Yaş: 25
Boy: 1.85
Kilo: 81
Cinsiyet: Erkek
Meyve: -
Taraf: Korsan
Bulunduğu Deniz: North Blue
Grup: Hep Yek Korsanları
Kişilik + Geçmiş:

Kişilik: Nereden başlasak yazmaya? Küçüklüğünde geçirdiği ağır travmanın ardından psikolojik olarak toparlanması çok uzun sürmüştür Kyrien'in. Sağ gözünü kaybetmesinin ardından ne kadar çaba gösterilse de geri getirilememiştir gözü. Tabi ki bu onun üzerinde ağır bir etki yarattı. Bu yüzden daha 10 yaşında olgunlaşmıştır. Olaylara karşı soğukkanlı bir tepki vermesiyle tanınır arkadaş çevresinde.

Bir noktada her zaman kendisiyle çelişmiştir. Doktorluğun insanların yararına bir şeyler yapan insan topluluğu gibi görse de insanları pek sevmez. Kendisinin üstün zekalı olduğunu düşünen Kyrien aslında kendisi gibi amacı olan insanların yararına işler yapabilmek için doktorluğu seçmiştir. Fazla gülmez, fazla konuşmaz fakat çok düşünür. Dışarıdan olayları sessizce izler ve beyninde mantık süzgecinden geçirir her şeyi. Güven konusunda biraz paranoyaklığı vardır. Kimseye kolay kolay güvenip peşinden gitmediği gibi; gerçekten güvenip saygı duyduğu insanlar içinde canını feda edebilir.

Dışarıdan arkadaş canlısı gibi görünmeyebilir fakat birde içine bakmak lazım tabi. Duygularını iyi yansıtamayan bir insan olduğu için diğer insanlara kendi içini açamamıştır çoğu zaman. Bakışları soğuktur fakat tanıdıkça konuşması insanın içini ısıtabilecek kadar samimi olabilir.
Geçmiş: North Blue'nun küçük adacıklarından birinde Dünya'ya gelen Kyrien, hayatında hiç ummadığı bir olayla karşı karşıya kalana kadar gayet normal bir çocuktu. 10 yaşına kadar hemen hemen tanıştığı her insanla kaynaşıp onlarla nasıl muhabbet edeceğini ve eğlenebileceğini çok iyi biliyordu. Babasının bir cerrah olması onun gururla sokaklarda yürüyebilmesini sağlamıştır her zaman. Her zaman babasının yolundan gitmeyi kendisine bir amaç bellemiştir. Ailesinin bu derece başarılı olmasından dolayı kendisininde üstün zekalı olduğuna inanmıştır ve kendisini ona göre yetiştirmeye çalışmıştır. Vakti geldiğinde ise babasından doktorluk ile ilgili en ince detayları öğrenecekti. Hatta babası ona ufak bir sürpriz yapmaya bile hazırdı.

Bir gün adada hiçte normal olmayan bir şekilde fırtına kopmuştur. Kyrien korkudan annesinin kucağında ağlamaktan başka bir şey yapamıyordu. Asıl korkusunun sebebi ise, babasının hala eve dönmemiş olmasıydı. Peki o sırada Kyrien'in babası ne yapıyordu? Diye sorarsanız, cevabı çok basit. Adada yaralanan kişilere yardım eli uzatıyordu. Kyrien babası hakkında endişelendiği vakit evden çıkmıştır ve adanın kıyı kesimlerine doğru koşmaya başlamıştır. Adada bulunan herkes evlerine girerken kendisi kıyı kesimlerine koşuyordu. Gitmek istediği yere geldiğinde ise kimseyi görememiştir. Tam o sırada büyük bir dalga Kyrien'in üstüne doğru gelmeye başlamıştı. Dalga, Kyrien'i yuttuğunda ise her şey için çok geçti. Ağır akıntılar sebebiyle sağ gözü açık iken bir kayaya çarpmıştır. Küçük çocuk kan revan içinde acıdan bayılmıştı olduğu yerde.

Gözlerini, daha doğrusu gözünü açtığında babasını ağlarken buluyordu yanı başında. Aynanın karşısına geçip kendisine baktığında ise sağ gözünün sargıda olduğunu görüyordu. Sargıyı açtığında ise gözü orada değildi. Ağır bir yara görüyordu sadece. Gözü için her şey bitmişti. Bu yaşadığı travmayı ise üzerinden atamamıştı.

11 yaşında babasından doktorluk eğitimi görmeye başlamıştı. Çok erken yaşta bu işe başladığı için olaylara karşı bakış açısı dahada genişlemişti. Yıllarca babasından eğitim görüp doktorluğun temel bilgilerini öğrenmişti. Üstüne birde, babasının ona öğrettiği bir dövüş stili vardı. Kaibō-gaku adlı dövüş tekniği. Sadece doktorların icra edebileceği nadir bir dövüş yeteneği. Artık hayata başlamaya hazırdı Kyrien.

22 yaşında adadan ayrılıyordu. Bir gece ansızın kendisini adanın dışında görecekti. Çünkü yeni bir korsan tayfasına ilk adımını atmıştı. Adadan ayrılırken şöyle bir evine dönüp baktı. Babasına son kez söylediği bir söz olacaktı, bir daha asla göremeyecek olan babasına. ''Sana minnettarım ihtiyar.''

Şuan 25 yaşında olan Kyrien; Hep Yek Korsanlarında doktorluk görevi üstlenmektedir..
Statlar
Güç: 1.2
Dayanıklılık: 2.1
Hız: 1.2
Farkındalık: 2.1
Meslek Statları
[Meslek 1]: Doktor 1.3(Acemi)
Yan Meslek: Haritacılık 0.2 (Acemi)

Meyve Statları
Meyve İsmi: -
Türü: -
Saf Meyve Gücü: -
Kullanım Süresi: -
Ek Güçler: -
Mod/ Ek Dönüşüm: -
Kontrol: -
Dövüş Tekniği:
Tekniğin Adı: Kaibō-gaku
Tekniğin Stili: Çıplak El
Teknikte Kullanılan Ekipman yada Ekipmanlar:-
Tekniğin Açıklaması:
Spoiler:
Yüzyıllardır doktorlar kendilerini savunmasız bir şekilde ön plana atmaktan yorulmuştur. Hepsi bir araya gelerek mi bunu oluşturdu, yoksa bir kişi mi oluşturdu? Gerçek cevap bilinmiyor. Bu dövüş stili sadece doktorların kullanabileceği bir stildir. Bir insan vücudunun anatomisine hakim olan doktorlar, dövüşlerinde rakibin vücudundaki hassas noktalara saldırmayı amaçlar.

Örneğin kulağa ağır bir darbe atıldığında rakibin başının dönmesi veya geçici baş ağrısına yakalanması gibi tıbbi bilgileri dövüşlerinde kullanırlar. Veya rakibin kalbine bir darbe atıldığında kalp krizi gibi ağır bir riske adım atması gibi. Tamamen anatomiye dayalı bir dövüş stilidir. Rakibin vücudunu, rakibe karşı kullanır doktorlar bu dövüş tekniğinde..Tekniğin Altdalları:
Teknik: 4
Yetenek: 17(2+15)
Yan Stil: -
Mod: -
Özel Stil: -

Değerler-Eşyalar
Eşyalar: Doktorluk Malzemeleri
Kafa Ödülü: -
Para: 2.600 mß
Dağıtılmamış Stat: -

_________________
[Karne] Kyrien Jack Images?q=tbn:ANd9GcSUDB-RcPRk3n1rKSM2uSIEwDqINhc7iZUXCCdqPyOUjz7GIazAIg
Captain 'God' Usopp
Captain 'God' Usopp
Admin

Mesaj Sayısı : 286
Kayıt tarihi : 18/12/15

https://oprpg.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

[Karne] Kyrien Jack Empty Geri: [Karne] Kyrien Jack

Mesaj tarafından Clous Cracher Bir Perş. 31 Mart 2016, 22:13

Clous Cracher
Clous Cracher

Mesaj Sayısı : 237
Kayıt tarihi : 17/01/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

[Karne] Kyrien Jack Empty Geri: [Karne] Kyrien Jack

Mesaj tarafından Franky Bir Cuma 01 Nis. 2016, 10:45

Onaylandı.

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

[Karne] Kyrien Jack Empty Geri: [Karne] Kyrien Jack

Mesaj tarafından Clous Cracher Bir Cuma 29 Nis. 2016, 16:18

Clous Cracher
Clous Cracher

Mesaj Sayısı : 237
Kayıt tarihi : 17/01/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

[Karne] Kyrien Jack Empty Geri: [Karne] Kyrien Jack

Mesaj tarafından Franky Bir Cuma 29 Nis. 2016, 18:29

Onaylandı.

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

[Karne] Kyrien Jack Empty Geri: [Karne] Kyrien Jack

Mesaj tarafından Clous Cracher Bir Perş. 26 Mayıs 2016, 15:57

yanlış yapmışım +5 Kaibō-gaku (+15 teknik)
Clous Cracher
Clous Cracher

Mesaj Sayısı : 237
Kayıt tarihi : 17/01/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

[Karne] Kyrien Jack Empty Geri: [Karne] Kyrien Jack

Mesaj tarafından Franky Bir Perş. 26 Mayıs 2016, 21:14

Tamam.

Franky

Mesaj Sayısı : 401
Kayıt tarihi : 08/01/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz