One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA)

2 posters

3 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA) - Sayfa 3 Empty Geri: B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA)

Mesaj tarafından Kyros Salı 07 Haz. 2016, 15:40

Bacon, ileri doğru depar attığı sırada arkasından Wolkerin'in geldiğini fark ediyor. Ne Wolkerin aradaki mesafeyi kapatabiliyor ne de Bacon aralarındaki mesafeyi açabiliyor. Bir süre sonra merkeze ulaşıyor ve sol elindeki silahı kendisine doğrultan Yasmin'i görüyor.  Bacon'un hemen solunda büyük bir kaya parçası var. Bacon ile Yasmin arasında 10 metre, Bacon ile Wolkerin arasında 9 metre var

Kiyora, temkinli bir şekilde merkeze doğru ilerliyor ve sağ elindeki silahı kendisine doğrultan Yasmin'i görüyor. Bu sırada kendisine arkadan yaklaşan Cedric'i fark ediyor. Kiyora'nın hemen sağında bir kaya parçası var. Kiyora ile Cedric arasında 9 metre, Kiyora ile Yasmin arasında 8 metre var.

John, arenanın kuzeyine doğru ilerlediği sırada, kayalara vurmakta olan Jeanette ile karşılaşıyor. Jeanette yukarı zıplayıp kayaya dönen bir tekme atıyor ve tam da bu sırada topuklu ayakkabısından sivri metal bir cisim çıkıyor. Bunun ardından ayağı ile kayaya vurup kayadan ufak bir parça kopartıyor Jeanette. Yere indiği sırada ise senle göz göze geliyor ve: ''Ups'' diyor.
Hareket (temsili):
Aranızda 10 metre var.

Allahu, gürzünü yatay olarak rakibinin kaburgalarına doğru savuruyor. Sorami gürzü kılıcı ile karşılıyor; fakat 1-2 metre kadar geri sürükleniyor. Allahu, daha sonra ikinci saldırısını yapıp Sorami'nin bacaklarına doğru savuruyor gürzünü; fakat Sorami bir anda arkaya zıplıyor ve geri gidiyor. Aradaki mesafeyi korumak istermiş gibi bir hali var.
Bu sırada ''Yakınımda kimse yok . Yardıma geliyorum. diye bağıran Hasame yanınıza doğru koşmaya başlıyor.
Sorami ile aranda 4-5 metre var. Hasame ise birkaç saniye sonra yanınıza varacak.

Son durum(Paint terk görünüş): http://i.hizliresim.com/7vMzNP.png

Out: Kiyora, Bacon ve Wolkerin'i görebiliyor. Bacon da Kiyora ve Cedric'i görebiliyor. Saha kenarındakiler ise sadece kendi muhattaplarını görebiliyorlar.
Kyros
Kyros

B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA) - Sayfa 3 Empty Geri: B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA)

Mesaj tarafından Misafir Salı 07 Haz. 2016, 17:26

Sonun da ilk rakibimle karşılaşmıştım. Kalkana tekme atan kızdı bu. Ancak topuğunda ki bıçağı ilk defa görüyordum. Sıradan tekmeleri bile kemiklerimi rahatlıkla kırabilecek güçte iken kesici hamleler yapması benim için oldukça sorundu. Şimdi düşünecek zamanım yoktu. Rakibime doğru depar atacak ve yanan bisentomla sağ taraftan boynuna doğru dikey bir savurma saldırısı yapacaktım. Bisentodan kaçıp yakınıma gelirse de önce davranacak ve karnına veya suratına yumruk atacaktım.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. 08 Haz. 2016, 20:53

Rakibim ona karşı yaptığım hamleyi kılıcı ile durdurmuş bunu yaparkende bir kaç metre sürüklenmişti. Sorami bana kıyasla ufak tefek olsada gücü benim gücüme çok yakındı. Bu beni epey şaşırtıp, Soramiyi küçümsememem gerektiğini hatırlatmıştı.

İlk hamlemden sonra Soraminin bacaklarına doğru yaptığım ikinci hamlemde boşa gitmişti. Geriye doğru yaptığı kısa bir atlayışla aramızdaki mesafeyi açıp saldırımdan kurtulmuştu. Bu sırada Hasamede yardıma geleceğini söylemişti. '' Benim için fark etmez. '' diyecektim. Hasamenin karışmasını istemiyordum ama onu durdurmayacaktımda.

Gürzümü aşağıdan yukarı rakibime doğru savuracaktım. Savururkan silahımın yere sürttürecektim. Amacım Soramiye vurmak değildi. Asıl planladığım şey yerle temas eden silahımla Sorami'nin yüzüne doğru toz,toprak ve taş parçalarını savurmaktı.. Böylelikle onun görüşünü kısıtlayabilirdim. Bu sırada kalkanımlada kendimi mümkün mertebe koruyacaktım. Hamlem bitince görüşü bozulmuş Soramiye doğru kalkanım önde  koşup tüm gücümle ona çarpacaktım. Kalkanımın sert darbesine maruz kalan Soramiyi Hasamenin yanına uçuracaktım.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Cuma 10 Haz. 2016, 14:36

Yasmin, Bacon'u göğsünden vuruyor. Bacon'un göğsünden vurulmasının hemen ardından Bacon'a yetişen Wolkerin, pençelerini iki farklı yönden Bacon'un boynuna saplıyor. Arenadaki seyirciler çoşku ile bağırırken Bacon Son nefesini veriyor.

Yasmin, Kiyora'yı karnından vuruyor. Kiyora'nın karnından vurulmasının hemen ardından Kiyora'ya yetişen Cedric, elindeki bıçağı Kiyora'nın boynuna saplıyor. Arenadaki seyirciler çoşku ile bağırırken Kiyora son nefesini veriyor.

Wolkerin ve Cedric, rakiplerini öldürdükten sonra, Yasmin'in menzilinden çıkmak için yanlarındaki kayaya doğru atlıyorlar.

John, yanan bisentosu ile rakibinin boynuna doğru saldırıyor; fakat Jeanette ayaklarını yerden kesip kendisini sırtüstü düşecek şekilde yere bırakıyor. Bu sırada sana doğru tekme atıyor. Ayakkabısındaki sivri metal cisim, sol dizinin biraz daha yukarısını kesiyor. John kan kaybetmeye başlasa da yürümesini engelleyecek kadar hasar almadı. Jeanette, John'un 2 metre önünde, ankaralı oturuşu yapar pozisyonda.

Allahu hamlesinde başarılı oluyor. Gözüne toz kaçan Sorami'nin dikkati bir anlığına dağılıyor. Bu sırada Allahu'nun kalkanından sert bir darbe yiyen Sorami, Hasame'nin yanına kadar sürükleniyor. Sorami sürüklenerek Hasame'nin yanına vardığı sırada, kılıcını Hasame'ye fırlatıyor ve Sorami'nin fırlattığı kılıç Hasame'nin sağ omzuna saplanıyor. Hasame küfürler yağdırarak omzundaki kılıcı çıkartmaya çalışırken Sorami de yerde kan kusuyor. İkisi ile aranda yaklaşık 10 metre var.

Son durum(Paint terk görünüş): http://i.hizliresim.com/818Dpn.png

Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir Cuma 10 Haz. 2016, 15:02

Açıkçası fikrim değişmişti.  Bu kız fazla güçlü değildi fakat belli ki çevikti. Elbette görse bile  kaçamayacağı saldırılar yapabilirdim. Ancak bu sürede ölüp ölmeyeceğim kesin değildi. BU yüzden risk alacaktım. ilk sağ elimle tuttuğum bisentomu yatay bir şekilde  savuracak ona zıplamaktan başka çare bırakmayacaktım. Daha sonra da hemen yanına yaklaşıp yanan bisentomu karnına saplamaya çalışacaktım. Bu süre de kaçıp bana tekme atabilirdi. Fakat çok güçlü değildi. Bu yüzdem bu saplama saldırısı eş zamanlı bir saldırı olacaktı. Onun tekmesini sol kolumla bloklarken aynı zaman da bisentomu karnına saplamaya çalışacaktım işte. Kurtulamayacağı veya  acımın beni durduramayacağı bir zaman dilimin de yapmaya çalışacaktım bunu da.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma 10 Haz. 2016, 15:42

Yaptığım hile düşündüğüm gibi işe yaramış ve rakibimin görüşünü ve dikkatini bir kaç saniye için yok etmişti. Kazandığım bu avantaj sayesinde yaptığım çarpma hamleside başarılı olmuş ve Sorami metrelerce sürüklenip Hasemenin yanına gitmişti.

Sorami; Hasamenin yanına vardığında işinin bittiğini düşünmüştüm. Hasamenin yapacağı tek bir hamle ile Sorami etkisiz hale getirilecekti ama her şey beklediğim gibi gitmemişti. Sorami kılıcını fırlatıp Hasameyi yaralamıştı. Müttefikim kötü bir şekilde yaralanmıştı. Gerçi elinde sonunda onlada dövüşmek zorunda kalacağımız düşünüldüğünde yaralanması benim için iyi bir şeydi.

Bütün hızımla Soramiye doğru koşacak ve karnına sert bir tekme atacaktım. Tekmeyi attıktan sonra bacağından tuttuğum gibi seyircilerin arasına fırlatacaktım kevaşeyi. Soramiden kurtulursam Hasameye dönüp '' Gel şu kayaların orada saklanalım. Hem dinlenirsin hemde millet bir birini kestikten sonra kalanlarla uğraşırız.'' dedikten sonra eğer bir itirazla karşılaşmaz isem arenanın bize yakın kısmındaki köşede saklanabileceğim büyük bir kaya bulup onun arkasına Hasame ile birlikte geçecektim. Geçerken yanıma 3-5 tane irice kaya-taş alacaktım.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Cuma 10 Haz. 2016, 16:51

John'un bisentosunu yatay olarak sallamasının ardından,Jeanette  John'a doğru zıplıyor. Bu sırada John da aradaki mesafeyi kapatıp bisentosunu Jeanette'in karnına saplamayı deniyor; fakat Jeanette, iki eli ile yanan  bisentonun sivri ucunu tutuyor ve  bisentonun karnına girmesini önlüyor. Bunu yaptığı sırada da kafana doğru bir tekme sallıyor; fakat kesilmiş ve yanmış ellerinden dolayı acı çeken Jeanette,  bisentoyu bırakmak zorunda kalıyor ve   yere doğru düşüyor.Yine de yere düştüğü sırada sana sol tarafından bir tekme sallamayı başarıyor. Üzerine gelen sivri cismi kolunla durdursan da, Jeanette'in ayakkabısının ucundaki sivri metal cisim kolunun biraz yukarısına saplanıyor.

Şu an bulunduğunuz durum(Temsili):
Spoiler:

Allahu, Hasame'nin yanına doğru koştuğu sırada, Sorami Hasame'nin ayaklarına doğru bir tekme savuruyor ve Hasame'yi yere düşürüyor; fakat Sorami başka bir hamle yapamadan Allahu ona yetişiyor ve Sorami'nin karnına tekme atıyor. Bu tekmenin ardından birkaç metre sürükleniyor  Sorami.  Allahu, Sorami kalkamadan ona yetişiyor ve Sorami'yi bacaklarından tutup seyircilerin arasına fırlatıyor. Sorami her ne kadar hala hayatta olsa da arenanın dışına çıktığından eleniyor.
Bunun ardından Allahu, Hasame'ye  arenanın sol köşesini görmelerini engelleyen kayanın oraya gidip  gizlenmeyi teklif ediyor. Hasame bu teklifi kabul ediyor ve ikili birlikte kayaya doğru ilerliyorlar; fakat Allahu ilerledikleri yolda yanına alabileceği başka bir taş-kaya göremiyor.
İkili arenanın sol köşesini kapatan kayaya vardıklarında, 30 metre kuzeydoğudaki Yasmin'i görüyorlar

Yasmin, iki tabancasını iki rakibinin saklandığı yerlere  tutmuş bir şekilde tetikte  bekliyor. Bu sırada Wolkerin kayanın ucundan kafasını çıkarıyor ve: ''Hey korkak kız, buraya gel de seni güzelce öldürebileyim.'' diyor. Bunun ardından iki tabancasını da Wolkerin'e çeviren Yasmin, Wolkerin'e doğru ateş ediyor; fakat Wolkerin başını tekrardan kayanın arkasına çekiyor ve kurşunlardan kurtuluyor.

Yasmin dikkatini Wolkerin'e yönlendirdiği sırada, Cedric saklandığı yerden  çıkıyor ve Bıçağını Yasmin'e doğru fırlatıyor. Bıçak Yasmin'in  sağ bacağına saplanıyor. Sağ bacağına saplanan bıçağın verdiği acıdan dolayı bağıran Yasmin, iki silahını Cedric'e çeviriyor ve ona ateş ediyor;fakat Cedric de tıpkı Wolkerin'in yaptığı gibi kayanın arkasına geçiyor.
Yasmin Cedric'e ateş ettiği sırada Kayanın arkasından çıkan Wolkerin, hızla Yasmin'e doğru koşuyor. Wolkerin'in üzerine doğru geldiğini son anda fark eden Yasmin, arkasına dönüp Wolkerin'e ateş ediyor ve kurşunlardan biri Wolkerin'in sağ omzuna giriyor; fakat bu yeterli olmuyor ve Wolkerin pençelerini Yasmin'in kafasına geçiriyor.

Yasmin'İn ölmesinin ardından, Yasmin'in bacağına saplanmış  bıçağı alıp  Cedric'in saklandığı kayanın önüne doğru fırlatan Wolkerin: ''Az önce çok iyiydin çocuk. Bıçağını al da eşit bir şekilde dövüşelim.'' diyor. Bu sözlerden sonra saklandığı yerden çıkan Cedric, bıçağını alıyor ve bir süre Wolkerin'in yaralı omzuna bakıyor. Daha sonra kendi bıçağını sağ omzuna saplayan Cedric: ''İşte şimdi eşit bir şekilde dövüşebiliriz. Gel de seni bağırtarak öldüreyim.''  diyor ve omzundan çıkardığı bıçağındaki kanı yalıyor.
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir Cuma 10 Haz. 2016, 17:00

İşte şimdi vakti gelmişti. Bir saniye de olsa bıçağı çekmek zorundaydı ve yere düşüyordu. Şimdi tekrar karnına saplamayı deneyecektim alevli bisentomu. Sapladıktan sonrada iyice ittirerek onu şiş yaparak öldürecektim. Hatta tepki veremesin diye koşarak duvara doğru gönderecektim onu. Üstelik şuan hareket edebileceği yerler sınırlıydı. Eğer kaçarsa da olduğu yerde ona güçlü bir tekme atıp tekrar bisentomu saplamayı deneyecektim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma 10 Haz. 2016, 17:15

Ben Soramiye doğru depara kalkmışken oda boş durmamış ve Hasamenin bacaklarına yaptığı bir hamle ile onun dengesini bozup düşürmüştü. Hasame üst üste iki kere darbe yiyip tepki verememesi canımı sıkmaya başlamıştı. Galiba arenanın en eziği Hasameydi. Belkide sırf bu yüzden benim yanımda takılmak istiyordu.

Soraminin yanına varınca ona güzel bir tekme atmıştım. Attığım tekme sonucunda bir top gibi sekmişti. Sekmeyi bıraktığında ise ona toparlanma zamanı vermeden bacaklarından tutup seyircilerin arasına başarılı bir şekilde fırlatmıştım. Sorami aradan çıktıktan sonra Hasame ile birlikte saklanmaya gitmiştik. Bu sırada etrafta taş aradıysamda bulamamıştım. Taşın yanına vardığımızda Hasamenin yaralarını sarmasına yardım edecektim. Yaralarını sararkende '' Bir süre burada bekleyelim. Millet bir birini öldürdükten sonra son kişiyi halletmek için gideriz. '' diyecek ve beklemeye başlayacaktım. Beklerken Hasamenin yapabilececeği bir ihanete karşıda tetikte bekleyecektim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Cuma 10 Haz. 2016, 17:36

John, bisentosunu rakibinin karnına saplamakta başarılı oluyor. Jeanette, aldığı bu darbeden sonra sol bacağı ile John'un sağ koluna doğru saldırmaya deneyecek olsa da John'un rakibini sağ köşedeki duvara kadar sürüklemesi sonucunda hamlesinde başarısız oluyor ve can veriyor.
John, arenanın sağ köşesine ulaşmış durumda. Sol tarafına baktığında otuz metre ötede, arenanın sol köşesinde duran Allahu ve Hasame'yi görebiliyor. Ayrıca arenanın ortasına doğru bakacak olursa Wolkerin ve Cedric'in dövüştüğünü görecek.

Hasame ve Allahu bulunduğu bölgede beklemeye başlıyorlar. İkilinin dövüşmemesi üzerine seyirciler onları yuhalamaya başlıyor. Seyircilerin ettiği küfürler ikilinin kulaklarına kadar geliyor. Bu sırada, Hasame arenanın sağ köşesine gelmiş olan John'u görüyor ve Allahu'ya seslenip John'u işaret ediyor.

Cedric ve Wolkerin birbirlerine doğru koşmaya başlıyorlar. Birbirlerine yaklaştıklarında ilk hamle Wolkerin'den geliyor. Sağ elindeki pençesini, aşağıdan yukarıya, Cedric'İn çenesine gelecek şekilde sallıyor Wolkerin; fakat cedric çok hızlı bir şekilde sola çekilerek  bu hamleden kurtuluyor. Ardından da Wolkerin'in bacağına doğru bir tekme savuruyor ve Wolkerin'i düşürüyor.

Wolkerin, düşeceği sırada iki pençesini de Cedric'in kafasına doğru sallıyor. Cedric bıçağı ile bu saldırıdan kurtuluyor; fakat Cedric dikkatini yukarı vermişken,düşmekte olan  Wolkerin aşağıdan cedric'e bir tekme sallıyor ve Cedric de Wolkerin ile birlikte yere düşüyor.
Kyros
Kyros

3 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics