One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA)

2 posters

5 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA) - Sayfa 5 Empty Geri: B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA)

Mesaj tarafından Misafir C.tesi 11 Haz. 2016, 09:40

Attığım taş Wolkerin tarafından engellenmişti. Demekki bana olan düşmanlığı hala devam ediyordu. Gerçi mızraklı velede de düşmandı. Göründüğü kadarıyla bu ikisi ittifak olacaktı. Wolkerin sadece bir omuz yarasına sahipti. Keşke şu beyaz saçlı ufak ibne onu biraz daha fazla yaralasaydı.

Düşmanlarım konuşurken bende Hasame ile konuşacaktım. '' Hasame kayaların orada dar bir noktada bekle. Sen silahsız olduğundan rahatlıkla hareket edebilsende o mızrağını o dar alanda rahat savuramaz. Ayrıca doğrudan ona saldırmak yerine onun sana saldırmasına izin verip aranızdaki mesafeyi koru. O bisentodaki ateş sönünce saldırmaya başlarsın. Zaten kolundaki ve bacağındaki bakımsız yaralar yüzünden fazla hareket edemez.'' diyecektim.

Hasame ile konuşmam bitince arkamı büyükçe bir kayaya verecek şekilde konumumu değiştirecek ve kaya ile arama 1.5-2m mesafe koyacaktım. Uygun konuma gelince kalkanımı indirip apış aramı elleyerek '' Hey wolfi, annenin en sevdiği yeri sende mi tatmaya geldin? Bu arenadan sonra gidip ona uğrayacağım. Annen çok ateşli sevişiyor. '' diyip onu kızdırabildiğim kadar kızdırmaya çalışacaktım. Bekleme odasındaki tecrübelerime dayanarak bu söylediklerimin onu deli edip kudurtacağından emindim. Görünüş itibariylede kendine aşırı güvenen birine benziyordu. Aşırı kızgınlığı ve kendine güveni birleşimini kendi yararıma kullanacaktım. Wolkerin büyük ihtimalle plansız bir şekilde bana doğru koşmaya başlayacaktı ama bundan yüzde yüz emin olamazdımda. Bu yüzden dikkatli bir şekilde onun yapacağı hamleyi ve aramızdaki mesafeyi nasıl kapatmayı deniyeceğine bakacaktım. Eğer bu mesafeyi koşarak kapatmaya karar verirse bende ona doğru  kalkanım önde sanki kalkanımla ona çarpmak istiyormuşcasına depara kalkacaktım. Aramızdaki mesafe 5-6m'ye indiğinde ise onun o anki konumunun 2-3m arkasına doğru tüm gücümle zıplayacaktım. Bir zıplayışta 3.5m yükseğe çıkabiliyordum. Bu mesafede onun menzilinden çıkardım. Havada iken kafam Wolkerin'in ilerisine, ayaklarım ise geldiğim kayaya bakacak şekilde duracak ve kalkanımla kendimi mümkün mertebe aşağından gelecek bir saldırıya karşı kalkanımla kendimi koruyacaktım. Bir nevi; yüzüm aşağıya bakacak ve kalkanım önde olacak şekilde havada yatay pozisyonda olacaktım Ayrıca havada iken  hala koşmakta olan Wolkerin'e doğru gürzümü savuracaktım. Kolumun uzunluğu sayesinde sorun yaşamadan ona erişebilirdim ama o zıpladaman bana erişemezdi. O ise o anki hızı yüzünden ani manevralar yapamayacaktı. Zıplamam biter bitmez ayağa kalkıp arkasına geçtiğim Wolkerin'in sırtına doğru yukarıdan aşağıya bir savurma hamlesi yapacak ve savunmada bekleyecektim.

Eğer rakibim aramızdaki mesafeyi koşarak azaltmaz ise kayanın orada dikkatli bir şekilde menzilimin 1-2 m ötesine kadar gelmesini bekleyecektim.

Misafir
Misafir

B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA) - Sayfa 5 Empty Geri: B GRUBU(BACON-ALLAHU-JOHN-KİYORA)

Mesaj tarafından Kyros Paz 12 Haz. 2016, 03:27

Allahu, kendisine en yakın kayanın John'un dibinde olmasından ve John'un dibindeki kaya haricinde(Hasame'nin gittiği yer hariç)  çevresinde başka bir Kaya görememesi  sebebiyle arkasını, anlatıcının olduğu balkon ile arenayı ayıran duvara veriyor ve apış arasını elleyip Wolkerin'e oldukça tahrik edici sözler söylüyor. Bunu duyan Wolkerin, tam da Allahu'nun tahmin ettiği gibi çıldırıyor ve Allahu'nun üzerine doğru koşmaya başlıyor.

Bunun üzerine, Allahu da rakibine depar atıyor ve aralarındaki mesafe 6 metreye indiğinde tüm gücüyle zıplıyor; fakat Allahu'nun zıpladığı  anda Wolkerin de rakibine doğru zıplıyor. Boyu dört metre olan Allahu, yerden 3.6 metre yukarı zıplayor. Kısaca, Allahu'nun kafası şu anda yerden 7.6 metre yükseklikte. Boyu 1.9 metre  olan Wolkerin ise  yerden  5.4 metre yükseğe zıplıyor. Yani Wolkerin'in kafası Allahu'nun kafasının 30 santimetre altına, Allahu'nun göğüs hizasına kadar çıkıyor.

Birbirlerine doğru zıplayan ikili, havada birbirlerine yaklaşıyorlar. Sana doğru gelen Wolkerin, sağ kolunu germiş ve sağ pençesini dikey olarak sana doğrultmuş durumda. Sol kolunu ise önde, boyun hizasında tutuyor.

Hasame, Allahu'yu dinliyor ve  arenanın sol köşesine doğru koşmaya başlıyor. Hasame'nin koşmasının ardından John da aralarındaki mesafeyi kapatmak için koşmaya başlıyor. Hasame'nin soldaki kayaya varmasına 5 metre kala John Hasame ile arasındaki mesafeyi kapatıyor. Bunun üzerine Hasame ellerini yumruk yapıp yere dokunuyor ve sana bakıp: ''Bunu koca adamda uygulamayı planlıyordum; fakat anlaşılan önce sende kullanacağım.'' diyor. Hasame, üç metre önünde. Yumruk yaptığı iki eli yere değiyor.
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir Paz 12 Haz. 2016, 04:18

İlk defa bu kadar heyecanlı hissediyordum. Kan ve ölüm. Benim kişiliğim, denizlere açılma sebebimdi bunlar. Ancak görmek istediğim kan benim ki değil. Önümde ki piçin kanıydı. Yapabileceğim şeyler yaralarım yüzünden belki de azdı. Rakibim yerden bir hamle yapacaktı sanırım veya yeri söküp bana fırlatacaktı belki de. Gerçi o kadar güçlü değildir herhalde. Neyse yakınına koşarak gidecek ve aşağı sağ çaprazdan yukarıya doğru dikey olarak Bisentomu sallayacaktım rakibime. Böylece sağa veya arkaya kaçmak zorunda kalacaktı. Yani ardından da kaçacağı yeri tespit ederek yatay bir savurma hamlesi yapacak veya yakınlığına bağlı olarak yumruk atacaktım. Bu sürede saldırırsa saldırının yönüne bağlı olarak saldırıdan kaçacak, kaçamayacağım bir saldırı gelirse de zaten yaralı olan kolumu siper ederek ve yine eş zamanlı bir saplama hamlesi deneyecektim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz 12 Haz. 2016, 13:46

Wolkerin düşündüğümden daha hızlı tepki verip beni bile şaşırtan bir sıçrama yapmış ve benle aşağı yukarı aynı hizaya gelmişti. Böyle bir sıçrama yapabilmesi için insan üstü bir güce sahip olması gerekiyordu. Belkide benden bile güçlüydü.

Wolkerin saldırmak için bana doğru geliyordu. Kol uzunluğu hesaba katıldığında sadece üst gövdeme ve karın kısmıma hamle yapabilirdi. Omuzlarımdan yukarısına elleri yetişmezdi, Karnımdan aşağısı içinde eğilmesi gerekirdi ki havada bunu yapamazdı. Wolkerin'in ilk hamlesi sağ elinden gelecek gibi görünüyordu. Sol eli ise hazırda bekliyordu. Benim ilk hamlesini nasıl karşıladığıma bakıp ona göre sol elini kullanacağını tahmin ediyordum.

İlk yapacağım şey kalkanımı Wolkerin'e doğru olabildiğince uzatıp onun saldırması muhtemel alanları korumaktı. Bunu yaparken kalkanımı biraz eğimli tutacaktım. Böylelikle kalkanımın üzerinden zıplayıp hamle yapmasını engelleyecektim. Şuan için Wolkerin'in saldırısını kısmen durdurmuştum çünkü benim kol uzunluğum ve kalkanımın kalınlığı düşünüldüğünde; tüm koluyla kalkanımı yarsa bile benim vücuduma değemeyeceti çünkü ona kıyasla kolum en az iki kat daha uzundu. Aynı anda sağ elimdeki gürzüde kalkanımın önüne doğru eğilimli bir şekilde savuracaktım. Onun pençeleri kalkanıma çarpınca veya saplanınca benim savurduğum gürzde onun o koluna çarpacak ve eğilimli savrulduğu için kolundan devam edip bacaklarına ilerleyecekti. Yani her şey yolunda giderse onun saldırısını durdurduğum gibi, saldırdığı eline ve bacaklarına gürzümle tek hamlede vurmuş olacaktım. Tüm hamlelerim bitince kalkanıma destek verip onu benle birlikte düşmeye zorlayacaktım. Kalkanımla beraber onun üstüne düşmeye çalışacaktım.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Ptsi 13 Haz. 2016, 04:44

John; rakibine, rakibinin aşağı sağ çaprazından yukarısına doğru dikey olarak Bisentosunu sallıyor. Bunun ardından Hasame sağa kaçıyor. John, Hasame'nin sağa kaçmasının ardından bisentosunu yatay olarak Hasame'ye doğru sallıyor; fakat bu sırada Hasame Buffalo'ya dönüşüyor ve John'un üzerine doğru harekete geçiyor. John bir hamle yapmazsa bisentosu Hasame'nin karnını deşecek ve hala yanmakta olan bisentonun ucu, rakibinin iç organlarını yakacak; fakat aynı zamanda Buffalo'nun boynuzları da John'a saplanacak.

Wolkerin, gerdiği sağ kolu ile Allahu'ya saldıracağı sırada, Allahu'nun savurduğu gürzü fark ediyor ve üzerine doğru gelen gürzü sağ pençesi ile durduruyor.Bu sırada, birbirlerine doğru sıçramış olan ikili çarpışıyor ve ikisi de düşüşe geçiyor. Eğer ikisi de düşüş sırasında başka bir hamle yapmazsa 400 kiloluk Allahu Wolkerin'in üzerine düşecek.
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir Ptsi 13 Haz. 2016, 15:34

Saldırımı devam ettirecek ve iç organlarını yakarak onu öldürecektim. Bunun yanında sol kolumu vücudumun biraz ilerisinde 2 parmağımı rakibimin bana çarpacağı sırada ki göz hizasına getirecek ve bir nevi rakibimin saldırısını sol kolumla bloklayacak ve o an da 2 parmağımla rakibimin gözlerini deşerek bir eş zamanlı saldırı daha yapacaktım.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi 13 Haz. 2016, 15:57

Kalkanım önde havada Wolkerin'e doğru ilerlerken gürzümü onun saldıracağı noktaya koluna vurmak amacıyla savurmuştum. O ise hamlesini değiştirip benim gürzümü pençeleri ile bloklamıştı. Bu sırada havada çarpışmış ve düşme pozisyonuna geçmiştik. Tam planladığım gibi gitmesede işler benim avantajımdaydı. 600 kiloluk bedenim ve üstümdeki ekipmanların ağırlığıyla onu püre edebilirdim ama o bu durumdan kurtulmak için bir şeyler yapacaktı ve benim bunu engellemem gerekirdi.

İlk olarak pozisyonumu düşmeye hazırlıklı hale getirecektim. Gövdemi mümkün mertebe geriye çekip kalkanımı; kendimle Wolkerin arasına koyacaktım. Bu sırada sağ bacağımla Wolkerin'in apış arasına sert bir tekme atıp bacağımı hızlıca geri çekecektim. Bacağımın uzunluğu sayesinde onun saldırılarına maruz kalmadan tekmemi atabilirdim. Pençesi ile durdurduğu gürzümü ise mümkün mertebe iterek o elini kullanmasını engelleyecektim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Salı 14 Haz. 2016, 04:35

John'un mızrağı, rakibinin boynuzları kendisine varmadan hemen  önce rakibine varıyor; fakat bu durum, rakibinin boynuzlarının önce John'un sol kolunu delmesine hemen ardından da John'un midesine saplanmasına engel olmuyor. Boynuzlar iyice derine kadar gitmese de deriyi deliyor.
Bu olayın ardından Hasame insan haline dönüp yere yığılıyor.

John, daha önceden de hasar aldığı sol kolunu artık kullanamaz. Ayrıca bacağından ve midesinden yaralanmış John'un kanaması var. Bu şekilde en fazla 1-2 dakika daha dayanabilecek olan John, artık hareket ederken oldukça zorlanacak.

Allahu, Wolkerin'e tekme atacağı sırada Wolkerin, tekrardan ''Wolf's Anger'' diye bağırıyor ve bir anda ters dönüyor. Kısaca, ayakları yere daha yakın olan Wolkerin'in, bir anda ayakları tepeye çıkarken başı aşağıya iniyor. Wolkerin, tepeye çıkan ayakları ile Allahu'nun kalkanını ittiriyor ve Allahu'nun altında kalmaktan kurtulup, Allahu'dan birkaç metre öteye düşüyor.Sırt üstü yere düşen Wolkerin, arkası sana dönük bir şekilde doğruluyor.Bu arada sen de yere indin. Düşüşten dolayı, haraketini engelleyecek derecede bir hasar almadın. Wolkerin ile  aranızda 5 metre var.

Havada yaşadığınız mücadele(Temsili): http://i.hizliresim.com/NEpOQa.png
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Misafir Salı 14 Haz. 2016, 04:58

Evet  benim için bu arena bitiyor sanırım. Neyse, buraya kadarmış. Ölmeden önce son bir şey daha yapmak istiyorum. O çakma devi öldürmek. Bu yüzden yanlarına doğru ortalama bir hızda yaklaşacak ve zırhın olmadığı bir yerden  boynuna alevli bisentomu saplamaya çalışacaktım. Wolkerin beni durdurabilirdi. Bu yüzden Akubaru'nun büyüklüğünü kullanarak kendimi arkasın da gizleyecek ve  yeterince yaklaştığımda da  kalan son gücümle zıplayarak bisentomu arkadan ensesine saplamaya çalışacaktım. Eğer bundan kurtulursa da kaçacağı yere doğru zırhının olmadığı bir bölgeye alevli bisentoyu fırlatacaktım. Zıplayıp, Yere düştükten sonra daha kalkabilir miydim bilmiyorum. Eğer kalkarsam son kez yumruklarımla savaşmayı deneyecektim.

Out: İmla hatası düzelttim. Gm'den izin aldım.

En son John Graywolf tarafından Salı 14 Haz. 2016, 16:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Salı 14 Haz. 2016, 12:23

Wolkerin gerçekten güçlü bir savaşçıydı. En son yaptığım hamleden de onun karşı hamlesi yüzünden boşa çıkmıştı. Bu yüzden tüm zıplama faslı bir işe yaramamıştı.

Yere indiğimizde onun arkası bana dönüktü bunu kendime bir avantaj olarak kullanacaktım. Kolumun ve silahımın normalden çok daha uzun olmasının avantajını kullanarak Soramiye yaptığım gibi aşağıdan yukarı doğru silahımı yere sürterek savuracaktım. Bu sayede yerdeki tüm toz, toprak ve taş onun yüzüne gelecekti ama Soramiye yaptığımadan farklı olarak bu sefer tüm gücümü kullanacaktım. Bu hareketi tüm gücümle denediğim için sağa sola kaçsa bile yinede bir miktar taşın toprağın etkisinde olacaktı. Arkası bana dönük olduğu için tepki vermeside zordu.

Hamlem bitince kalkanım önde bir şekilde ona doğru koşmaya başlayacaktım ve gürzümü kalkanımın arkasına onun görüş açısının tamamen dışına saklayacaktım. Mesafe uygun olunca gürzümü aşağıdan görüş açısının dışından sol bacağına doğru tüm gücümle savuracaktım.

Misafir
Misafir

5 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics