One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

D Grubu : Mente Divine-Meirin-Clous

2 posters

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

D Grubu : Mente Divine-Meirin-Clous - Sayfa 6 Empty Geri: D Grubu : Mente Divine-Meirin-Clous

Mesaj tarafından Kyros C.tesi 27 Şub. 2016, 14:15

Mente: Rakibinin ölü bedenini kalkan olarak kullandın ve saldırılardan kurtuldun. Rakibinin buna daha ne kadar devam edeceğini bilmiyorsun ama saldırıyı keserse zik zak çizerek ona doğru koşacaksın ve saldıracaksın.

Clous: Rakibin, öldürdüğü diğer rakibini kalkan olarak kullandı. Çivilerin iyi bir şekilde rakibine doğru gitse dahi yerde ki ölü bedene isabet ediyor. Çivi fırlatmayı bir bu kadar daha sürdürebilirsin.
Kyros
Kyros

D Grubu : Mente Divine-Meirin-Clous - Sayfa 6 Empty Geri: D Grubu : Mente Divine-Meirin-Clous

Mesaj tarafından Clous Cracher Ptsi 29 Şub. 2016, 01:08

Rakibi az evvel öldürdüğü cesedin arkasına saklanıp onu kalkan olarak kullanıyordu. Tükürmeye devam ettikçe de pek çıkacağa benzemiyordu. Onu ordan çıkartmak için ateş etmeyi kesmesi yeterliydi fakat bunu yapmak istemiyordu. Onun yerine yapacağı şey basitçe yan yan rakibi merkezli bir daire oluşturacak şekilde yürümekti.

Out: evde elektrik yok telefonun internetinden girip yazdım.
Clous Cracher
Clous Cracher

Mesaj tarafından Misafir Çarş. 02 Mart 2016, 01:31

"Çocuk, yaşadığın şu bir kaç yıllık insan zamanında gördüklerinle, benim tecrübelerimi kıyaslamaya mı çalışyorsun? Sen daha yokken, seni oluşturanlar, onları oluşturanlar. Hepsinden öncesinde Dünya'yı, Evren'i oluşturan Tanrı bile yokken ben buradaydım. İzliyordum. Tanrı'dan önce var olanları izledim. Onlar benim halkımdı. Biz herşeyi gördük. Her şeye karar verdik. Sonra aç gözlü biri doğdu.

Adı Numen'di varlığın. Hepimiz kadar zekiydi, hepimiz kadar hırslıydı. Biz hepimiz eşittik. Tanrı oluşmadan önce biz hep böyleydik. Sonrasında Numen aşık oldu. Biz aşık olmazdık, hiç aşık olmadık. Üreme bilinci bizde hep vardı. Bize verilen numaralara göre eşimiz ile çiftleşirdik. Cinsellik bizim için bir amaç değil, bir araçtı. Üremek için. Bir içgüdü ile değil, bir misyon ile yapıyorduk. Aşk bir hastalıktı ve biz çaresini bilmiyorduk. Numen'in aşık olduğu varlığı uyutmaya karar verdik. Sonrasında başka hastalıklar doğdu.
Nefret, hırs, intikam ve hepsiyle büyüyen Güç.

Numen hepimizden güçlü oldu. Sonrasında uygarlığımızı mühürleyip kendi evrenini oluşturdu. Şu an bulunduğun bu evrenin Tanrısı oldu. Senin misyonun bu. Bizi özgür bırakmak. Şu an sadece bir ses olmamın sebebi, mühürlü olmam. Birlikte Numen ile savaşcağız ve dünyanıza özgürlük tekrardan düşecek.
Anlayacağın çocuk, merhamet bazen gereklidir.
"

Merhamet bazen gereklidir. Hep böyle düşünüyordum zaten. Kalkan olarak kullandığım ölü bedenden dolayı bir şey görmüyordum ama uzanabilirsem rakibimin kılıcını alacak. Yansıma ile rakibime bakacaktım. Çivi atmayı bıraktığı zaman tüm hızımla ona koşacaktım...

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Çarş. 02 Mart 2016, 23:59

Mente: Kılıcı aldıktan sonra onu kullanarak rakibini yokluyor ve yerini görebiliyorsun. Rakibin senin çevrende daire çiziyor gibi. Sende uygun bir anı bekleyip ona doğru atağa kalkıyorsun.

Clous: Rakibinin çevresinde dönmeye başlarken bir anda cesedi bırakıp sana doğru atağa kalkıyor.

Durum: Aranızda 2-1.5m kadar bir mesafe var. Tur sırası yoktur.
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Clous Cracher Perş. 03 Mart 2016, 02:53

Kalkan olarak kullandığı cesedi arkasında bırakıp bir anda saldırıya geçmişti rakibi.  Buna karşın Clous'da "DoğaçLama" saldırısına devam ediyordu. Ne olacaksa artık o şeyin olmasına bir saniyeden az vakit kalmıştı.

out: açıkçası yazacak hiç birşey bulamadım. "burda ölürse şu boşa gider, kazanırsa böyle olur..." tarzı şeyler yazıp yazıyı uzatabilirdim ama yok yere okuyucuları sıkmanın mantığı yok. ne oluyorsa olsun.
Clous Cracher
Clous Cracher

Mesaj tarafından Misafir Perş. 03 Mart 2016, 20:58

Umut nedir? Bir insan neyi umut ederek yaşar? İyi bir yaşam. Neden bunun için uğraşmak yerine, umut eder? Zavallı varlıklar. Bir şey ters gittiğinde tek yaptıkları ağlamak olan zavallılar. Hedefleri için uğraşmayan, sürekli uman insanlar.

Karşımda beni yenmeyi uman biri vardı. Bir amacı olmadan, bir hedef belirlemeden üzerime çivi atan bir zavallı. Yerde ben saklanırken rakibimin arkasında, rakibimin kılıcının yansımasında görmüştüm geldiğini. Etrafımda dönerek kalkanımdan sakınmak niyetindeydi. Bunu fırsat bilip kalktım yattığım yerden,  hedef gözetmeden çivi atan rakibim koşarken beni tutturamazdı. Hızımla zikzak çizerek koşup, kollarımı önümde yüzümü ve göğsümü koruyacak şekilde tutacaktım. Rakibimr vardığımda üzerine atlayıp, bıçağımla boğazını kesecektim..

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kyros Cuma 04 Mart 2016, 00:26

Mente: Rakibine doğru zik zak çizerek koşmaya başlayacak iken rakibinin attığı bir çivi az önce kesilmiş olan omzuna saplanıyor. Yaran kısa süre için bir sorun oluşturmasada savaşın uzaması durumunda seni zor duruma sokabilir. Sonrasında ise hiçbir sorun yaşamadan Rakbinin dibine kadar gelip onun üstüne atlıyorsun.

Clous: Rakibine doğru çivileri saydırsanda isabet edip etmediğini bilmiyorsun çünkü her şey çok hızlı gerçekleşiyor. Rakibin bir anda senin önünde beliriyor.  Karşındaki adam sana doğru elinde bıçağıyla beraber zıplıyor.

Durum: Clous'un hemen üstünde ona doğru zıplamış bir Mente var. Aralarında 1m'den az mesafe var. Clous'un ağzında çivisi yok. Clous savunma turu yazacaktır .
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Clous Cracher Cuma 04 Mart 2016, 03:43

Rakibi ona doğru yardıra yardıra koşarak gelirken o ise etrafa rastgele olarak çivilerini tükürüyordu. Herşey saliseler içinde bitecek gibiydi. Dövüşün galibi belli olacaktı.

Rakibi gelmeyi sürdüyordu hatta Clous'un üstüne bile atlamıştı. Clous'un ağzında ise hiç çivi kalmamıştı. Ağzında çivi kalmamıştı. Avuçlarındaki çivileri ağzına vakit yoktu. O kadar kısa süre içinde bunu yapması imkânsızdı. Zaten yapmasına da gerek yoktu. Sağ koluyla rakibin bıçak tutan koluna bloklıyacak ve hemlesinin boşa çıkmasını sağlıyacaktı. Bu arada sol eliyle de avucundaki çivilerle birlikte sağlam bir tokat atacaktı.

out1: sağ taraf ve sol taraf dediğim yerler saldırının geldiği yöne göre değişebilir.
out2: şimdi baktım da mante omuzundan eğil de böbreğinden yara almış Very Happy
Clous Cracher
Clous Cracher

Mesaj tarafından Kyros Cuma 04 Mart 2016, 18:20

Clous: Rakibinin hamlesini gücün sayesinde zorlanmadan durduruyorsun ama bıçak kolunu epey derinden çiziyor.  Aynı anda hızlılıca bir tokat atıp onu iki seksen yere seriyorsun ama mesafeyi iyi ayarlayamadığın için tokat biraz hedefini şaşırıyor, elindeki çivilerinde yarısından çoğu etrafa saçıldı.

Durum: Mente yarım metre ileridedir. Yediği çivili tokat yüzünden sarsırmış durumda. Çivi yediği tarafı artık kullanamaz. Clous'unda sağ kolu ağır yaralandı. Tur sırası Clous > Mente > Ben şeklindedir.
Kyros
Kyros

Mesaj tarafından Clous Cracher C.tesi 05 Mart 2016, 01:19

Herşey kısmen de olsa istediği gibi gitmişti. Boynuna gelen bıçağı savuşturmuş fakat omzunu yaralamıştı. Bu arada öteki taraftan indirdiği bir tokat darbesiyle de rakibini yere sermişti. Yerdeki rakibine baktı. Çok hırpalanmış görünüyordu ama pes edip etmeyceğinden emin değildi. İşini çabucak bitirmeye çalışacaktı. Az evvel tokat attığı elinde kalan çivileri -1 çivi bile olsa- eline daha aşağı indirmeden ağzına atacak ve yerdeki rakibine tükürecekti. DoğaçLama şeklinde değildi. Özel olarak hayati organlaa ve yaralara nişan alacaktı.
Clous Cracher
Clous Cracher

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics