One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

6 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Aşağa gitmek

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax] - Sayfa 6 Empty Geri: Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

Mesaj tarafından Misafir Bir Ptsi 14 Mart 2016, 13:38

Kiyoranın konuşmasından sonra teğmen ilk defa mutlu gözüküyordu. Bu ciddi adamın yüzünde çiçekler açıyor gibiydi adeta. Daha sonra Rayl'e bakıp "Haklısın başka bir işe yaramazlar." demişti. Rayl şoke olmuştu adeta. Bu adam düşüncelerini okuyabiliyor muydu? Şeytan meyvesi işimiydi bu? Yoksa bilmediği bir k.haki kullanımı mı? Rayl'in akılını bu sorular kurcalarken teğmen sakinlemiş şekilde yemeği yapmaya devam etmiş ve yemeği ocağa koymuştu. Rayl'in kafasındaki sorular bu güzel kokuyla bir anda dağılmıştı. Bu adam gerçek bir yetenek olmalıydı.

Bir süre sonra teğmen yemeğin birazdan olacağını söyledi ve  önlüğünü çıkarıp Rayl ve Kiyoraya kırmızı şarap ikram etmişti. Kiyora eliyle redderken Rayl, yemekle içki içmekten hoşlanmadığı için ''teşekkürler ben almıyım'' diyerek o da reddetti. Bu sırada kendisine şarap alan teğmen "Peki bu Kaan neredeydi? Tayfanın gemisini, Erdal denen adamın bakkalını kontrol ettik ama bulamadık." dedi ve devam etti "Guernica benim ana vatanım sayılabilecek bir yer, kömür madenleriyle ünlüydük. Ben daha yeni doktor olduğum zamanlarda kömür madenlerinin yaydığı kimyasallar yüzünden hayvanlar hastalanıyordu, bitkiler de aynı şekilde. Tabi zengin bir adaydı, her ne kadar siyah beyazdan farklı olmasa da. Parlak İsmail henüz denizciyken adamıza bir korsan tayfası getirdi ve o tayfayı işçi olarak aramıza soktu. Sonunda da getirdiği adamlar bizi korumak yerine bizi öldürmeye başladı. Hükumet onları yok etmeleri için adam yollamıştı ancak İsmail sözde bizleri korumak için hükumetle savaşıp adayı batma noktasına gelecek kadar bombardımana tutmalarına neden oldu. Kadınlar ve çocuklar hepsi öldü. Tek kalan akrabamı da yanlarına aldılar." diye bitirdi. Kiyora hemen lafa girerek bildiklerini anlatırken Rayl onları dinleyip bir yandan ocaktaki eti gözüyle kesiyordu. Gerçekten acıkmıştı ve kokudan dolayı iştahı iyice açılmıştı.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax] - Sayfa 6 Empty Geri: Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Bir Salı 15 Mart 2016, 15:24

Out:
2 Uyarım olacak ve birisi çok ciddi;
Rayl ciddi olan sana, lütfen benim mesajımı kopyala yapıştır yapma fikirlerini ve düşüncelerini yaz. Turların o kadar havada geçiyor ki ne yazacağımı bilemiyorum.
2. Uyarım Kiyora'ya biraz daha açık bir ton kullanabilirsen konuşmalarında daha iyi olacak koyu bordo pek gözükmüyor.


İn:
Kiyora tayfanın durumunu sorduğunda "Akşam yemeği oldular, elimizdeler." şeklinde garip bir yanıt veriyor Lecter. Sonrasında Rayl'e bakıp bir kaç saniye gözünü diktikten sonra yemeği ocaktan almış ve garnitürleri ile üç tabağa koyup karşınıza geçmişti. Bir tabure çekip yemeğe başlamıştı. Yemek yerken bile karizmasından hiç bir şey eksilmiyordu bu adamın, çatal bıçağı tutuşu bile bir sanatçı titizliğindeydi.

Yemeğinizi yerken daha önce hiç böyle bir şey yemediğinizi fark ediyorsunuz. Hayatınızda yediğiniz en yumuşak ve tatlı et olabilirdi bu. Ustaca pişirilmesinin yanında kullanılan malzemelerin kalitesi de etkileyiciydi.Hayatınızda ilk defa böyle bir yemek yediğinizi söylemek yanlış olmazdı.

Yemeğinizi yerken Lecter ağzını kumaş bir mendille silip "Nasıl buldunuz yemeği." diyor neşeli bir şekilde.

East Blue Anlatıcı

Mesaj Sayısı : 299
Kayıt tarihi : 17/01/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax] - Sayfa 6 Empty Geri: Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

Mesaj tarafından Kiyora Victoria Bir Salı 15 Mart 2016, 17:46

Kiyora konuşmasını bitirip İsmail'lerin güncel durumunu sorduğunda Lecter; "Akşam yemeği oldular, elimizdeler." dedi. Kiyora bu cevaptan bir anlam çıkarmaya uğraşır bir tavırla adama meraklı gözlerle baktı. İçinden bunun ne demek olduğunu sormak geçse de, yemek hazır olduğundan için detayları daha sonra konuşmaya karar verdi. Şimdilik önceliği karnının doymasıydı, uzun zamandır yemek yememiş gibi acıkmıştı.

Teğmen garnitüleri de yerleştirip tabakları servis etti. Kendine de bir tabure çekip oturdu ve oldukça kibar ve titiz bir tavırla yemeğini yemeye başladı. Kiyora içinden "Ne kibar biri, ben yemek yerken hiç hoş bir görüntü ortaya çıkarmadığıma eminim!" diye düşünüp hafifçe tebessüm etti. Derken önündeki tabağı inceledikten hemen sonra bıçak ve çatalı ile etten ufak bir dilim aldı. Kiyora yemeği tattığı anda "Bu ne güzel bir şey!" dedi içinden. Hayatında ilk defa böyle güzel bir şey yiyordu. Et oldukça yumuşak ve tatlıydı. Kiyora yavaş yavaş yiyip yemeğin tadını daha iyi çıkarmak istedi o an. Yanındaki sebzeleri de oldukça beğenmişti. Bu adam gerçekten çok yetenekli bir aşçı olmalıydı! Keza bu kadar mükemmel bir iş çıkarmak herkesin becerebileceği bir eylem değildi.

Kiyora yemeğin güzelliğine kendini bırakmış iken Lecter yemeği nasıl bulduklarını sordu. Kiyora sanki bu soruyu bekliyormuşcasına ağzındaki havuç dilimini de mideye indirdikten sonra, "Enfes! Gerçekten de hoşuma gitti. Yumuşacık, tadı muazzam bir et." hemen ardından yemeklerle olan ilgisi hiç de az sayılmayacak derecede olan genç kız devam etti;"Ben de yemek yapmaktan hoşlanıyorum. Daha önce yaptığım ya da bir yerlerde tattığım etli yemeklerde aldığım tattan çok daha farklı bir et bu. Eğer sakıncası olmayacaksa bu et ne eti öğrenebilir miyim? Tavuğa ya da danaya benzetemedim."

Şuan Kiyora;
Temsilidir.:
Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax] - Sayfa 6 ZkMlmg

Konuşmasını bitirdikten sonra ağzına bir parça daha et aldı Kiyora. Yemeğin güzelliğine kendini kaptırıp adamın yemeğe başlamadan önce verdiği cevabı sorgulamayı unutmuştu.
Kiyora Victoria
Kiyora Victoria
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj Sayısı : 214
Kayıt tarihi : 17/01/16
Nerden : East Blue

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax] - Sayfa 6 Empty Geri: Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

Mesaj tarafından Misafir Bir Çarş. 16 Mart 2016, 16:30

Kiyoranın tayfanın durumunu sorması üzerine teğmen ''Akşam yemeği oldular, elimizdeler." şeklinde cevap vermişti. Rayl bir an duraksadı. Kötü bir şaka mıydı bu, adam bu durumda dalga mı geçmeye başlamıştı? Rayl adamın garip davranışlarından şüphe duymaya başlamıştı. Üstüne biraz düşününce korsanlardan ne kadar hoşlanmasa da Yaviz denen adamın hırsızlık yaparken kimseye zarar vermemeside ne kadar buna inanmak istemesede bu adamların kötü kişilikler olmasıyla çelişiyordu. Gerçekten katliam yapacak kadar ileri gidecek insanlar mıydı? Belkide teğmenin kişisel bir nefreti olduğu için yalan söylüyordu.

Rayl bunları düşünürken teğmen yemeği ocaktan alıp tabaklara güzelce servis etmişti. Ne kadar elit gözüksede tuhaf bir adamdı. İstediğini alınca hemen sevecen birine dönüşüvermişti.  

Yemek ise oldukça lezzetlliydi. Belki de daha önce hiç yemediği kadar. Ne kadar şüpheli gözükse de teğmen gerçekten işinin ehli bir adamdı belli ki. O sırada teğmen  "Nasıl buldunuz yemeği." şeklinde bir soru yöneltti ikiliye.

Rayl ''Harika bir yemek teğmen. Gerçekten yetenkli bir aşçısınız.'' diye cevaplayacaktı. Daha sonra asıl ilgilendiği kısma geçerek.  ''Bu korsanların başında bu kadar ödül olması şaşırtıcı. Onları nasıl bu kadar kolay yakalayabildiniz? Zorlu bir savaştan çıkmış gibi gözükmüyorsunuz. En azından görünürde bir yaranız yok. Ayrıca zaten yakaladığınız adamlar hakkında bizden ne öğrenmeyi arzuladığınıza anlam veremedim.'' diyecekti.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax] - Sayfa 6 Empty Geri: Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Bir Perş. 17 Mart 2016, 16:25

Adam yemeği sevmenizden hoşnut olmuş ve tam sorunuza cevap verecekti ki içeriye bir donanma eri gelmişti. Onu görünce yemeğinden son bir lokma daha alıp, ağzını peçetesi ile silmiş ve "Üzgünüm önemli bir işim var." demiş ve hızlıca kalkmıştı. İçeriye giren ere baktığınızda garip bir şekilde korkmuş ve terden sırıl sıklam olduğunu görüyorsunuz.

Lecter kapıdan çıkarken "İstediğinizi yapmakta özgürsünüz, sorularınız varsa bunu İsmail'e de sormakta serbestsiniz; dilerseniz tatlı vaktine kadar beni bekleyebilirsiniz." demiş ve yine eski donuk yüz ifadesini alıp hızlı adımlarla çıkmıştı. Bu sırada siz yine mutfakta baş başa kalıyorsunuz. Bir tane er dışında. Bu sırada Rayl bu erin kafasında derin bir kesik fark ediyor. Başını konserve gibi birisi açmış gibi bir tam tur atmış bu kesik. Adamın yüzü ise oldukça hareketsiz, donuk bir şekilde bakmakta.

Bu noktada ne yapmak istiyorsanız özgürsünüz, dilerseniz bu mükemmel etin nereden geldiğini öğrenebilirsiniz buz dolabına bakarak. Dilerseniz İsmail ile konuşabilirsiniz. Hatta Lecter'ı takip bile edebilirsiniz.

East Blue Anlatıcı

Mesaj Sayısı : 299
Kayıt tarihi : 17/01/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax] - Sayfa 6 Empty Geri: Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma 18 Mart 2016, 22:25

Teğmen kendi işinin övülmesine oldukça sevinmiş gibiydi. Tam sorulan sorulara geçiyordu ki bir er korkmuş bir şekilde içeri girdi ve teğmen hızlıca masadan kalkarak ''Üzgünüm önemli bir işim var.'' diyerek kapıya yöneldi. Kapıdan çıkarken ise "İstediğinizi yapmakta özgürsünüz, sorularınız varsa bunu İsmail'e de sormakta serbestsiniz; dilerseniz tatlı vaktine kadar beni bekleyebilirsiniz." diyerek ilk baştaki odun yüz ifadesine dönerek çıktı. Belli ki işinin kısa süreceğini düşünüyordu.

Yanlarındaki er'in başında ise derin bir yara izi vardı. Adamın kafasını telle bağlayıp sıkmışlar gibi bir hali vardı. Rayl bir yandan ''Bu herifin kafasına ne olmuş, böyle tövbest bişi olmuş. Ne çeşit bir saldırıya uğramış acaba?'' diye sorgularken, diğer yandan ise bir anda gelişen bu olay karşısında ''Acaba yakaladıklarını iddia ettikleri Yaviz ve tayfası kaçmayı mı başardı? Belki de hepsini yakalayamamışlardır ve kalanı onları kurtarmaya gelmiştir.'' diye düşündü. Bunu anlamanın tek bir yolu vardı. Teğmeni takip etmek. Zira kendisi istediklerini yapabileceklerini söylemişti.

Rayl, Kiyoraya ''Bizde gidelim.'' diyecek ve yemekten gözü dönmüş Kiyorayı bileğinden kibarca tutup kapıya doğru sürükleyerek teğmeni takip edecekti.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax] - Sayfa 6 Empty Geri: Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

Mesaj tarafından Kiyora Victoria Bir Cuma 18 Mart 2016, 22:31

Kiyora ağzındaki et dilimini yavaş yavaş çiğniyor, bir yandan da peçetesi ile dudağının kenarını siliyordu. Meraklı gözlerle Teğmen'e bakıyordu aynı zamanda. Rayl de adamın son söylediklerine dikkat kesilmiş bir vaziyette, sorularını sormuş adamın cevabını bekliyordu.

Lecter konuşacak gibi olduğu sırada bakışlar içeriye giren askere çevrildi. Oldukça terlemiş, belki de bir şeyden korkmuş gibiydi. Kiyora meraklı bakışlarıyla adamı incelediği sırada Lecter önemli bir işinin olduğunu söyleyip hızlıca kalktı. Odadan çıkarken söyledikleri ise Kiyora'yı tereddüte belki de endişeye düşürmüştü. "İstediğinizi yapmakta özgürsünüz, sorularınız varsa bunu İsmail'e de sormakta serbestsiniz; dilerseniz tatlı vaktine kadar beni bekleyebilirsiniz." Kiyora donuk bakışlı adamın söylediklerine bir anlam kazandırmaya çalışıyordu.

İki elini yanaklarına koyup derinden bir nefes aldı. İsmail ve tayfası yakalanmış mıydı? Ama nasıl! Teğmen rütbesindeki biri, ödülleri o derece yüksek olan adamları nasıl yakalabilirdi ki? Üstün bir güç gerekmez miydi bunun için? Kiyora parmaklarını barın üstündeki şarap şişesinin üstünde gezdirdi. Kafasının oldukça karışık olduğunu belli eden büyük gözleri şişenin tabanına çevrilmişti. Kendini sorguluyordu bir yandan, "Ya bu adam yalan söylüyorsa..." şüphesi ortadan neredeyse kalkmış da olsa bu düşünce Kiyora'nın içini kemirmeye devam ediyordu. "İsmail'e sormak mı! Bu adam ne ima etti bize şimdi?" dedi Lecter'in odadan çıkışının ardından. Hemen ardından Rayl Kiyora'yı bileğinden tutup adamın çıktığı yere doğru yöneldi. Peşinden gitmeyi teklif etmişti, Kiyora odadaki ere göz ucuyla bakıp Rayl ile birlikte Teğmen'i takip etmeye başlayacaktı.
Kiyora Victoria
Kiyora Victoria
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj Sayısı : 214
Kayıt tarihi : 17/01/16
Nerden : East Blue

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax] - Sayfa 6 Empty Geri: Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Bir C.tesi 19 Mart 2016, 16:41

Lecter'ı takip ediyorsunuz düm düz ilerliyor ancak hızınıza dikkat etmeniz lazım, sonuçta işim var deyip gitti sizi davet etmedi.

East Blue Anlatıcı

Mesaj Sayısı : 299
Kayıt tarihi : 17/01/16

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax] - Sayfa 6 Empty Geri: Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

Mesaj tarafından Kiyora Victoria Bir C.tesi 19 Mart 2016, 17:05

Kiyora ve Rayl Teğmen'i takip etmek için mutfaktan çıktıkları sırada Kiyora bir anda duraksadı. Anlık bir baş dönmesi olmalıydı ama kendini iyi hissetmiyordu. "Ben pek iyi hissetmiyorum, biraz dinlenmek için geri oturacağım. Hem zaten pek doğru olmaz takip etmemiz. Gel oturalım." diyecekti Rayl'e daha sonra sandalyesine geri oturacaktı.

Daha sonra buzdolabının içini incelemeyi düşünüyordu. Yedikleri yemeğin ne etinden olduğunu bu sayede anlayabilirdi.
Kiyora Victoria
Kiyora Victoria
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj Sayısı : 214
Kayıt tarihi : 17/01/16
Nerden : East Blue

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax] - Sayfa 6 Empty Geri: Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi 19 Mart 2016, 17:09

Rayl ve Kiyora tam teğmeni takip etmeye başlamışlardı ki Kiyora bir anda duraksamıştı. Rayl kafasını arkaya çevirdikten sonra ''Ben pek iyi hissetmiyorum, biraz dinlenmek için geri oturacağım. Hem zaten pek doğru olmaz takip etmemiz. Gel oturalım. '' dedi Kiyora. Rayl, Kiyorayı sandalyesine götürmek için geri dönmeye karar vermişti. Teğmen gelene kadar sakince oturacaktı.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

6 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz