One Piece Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

2 posters

8 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax] - Sayfa 8 Empty Geri: Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

Mesaj tarafından Kiyora Victoria Perş. 07 Nis. 2016, 14:01

Rayl'ın darbesiyle yere yığılmış olan asker beni korkutmuştu. Çünkü hemen birkaç saniye önce yere düştüğü sırada kafatası açılmasına rağmen hiçbir şey olmamış gibi ayağı kalkmış ve kafatasını tıpkı bir kapak gibi geri kapatmıştı! Bu nasıl mümkün olmuştu ki? Gerçekten kafam karışıktı, Rayl ile el eleydik ve kaçmaya çalışıyorduk, ama durumumuz hiç de iyi değildi. Mutfağın giriş kısmına doğru yöneldiğimiz sırada birçok askerin orada öylece dikildiğini gördük. Bu askerler de biraz önce kafatasını bir konserve gibi kapatan adama benziyordu, öyle ki hepsinin kafasında bazı izler vardı. Kafamın karışıklığı ve olan hadiselerin garipliğine kendimi kaptırmıştım ki... Etraf kapkaranlık oldu.

Gözlerimi açtığımda uzunca bir masanın başındaydım. Refleks olarak hareket etmeye çalıştım ama kollarımı oynatmak dışında, neredeyse başka bir hareket yapamıyordum. Hâlen bulanık gördüğüm etrafıma bakındım, antika bir sandalyeye bağlanmıştım ve oldukça şık sayılabilecek uzun bir masanın başında oturuyordum. Tam karşımda ise Rayl oturuyordu, hala baygın olmasına rağmen onu görünce gülümsedim lâkin acı bir gülümsemeydi bu. Şuanki durumumuz beni kötü hissettiriyordu pek tabii... Etraf artık daha da netleşmeye başlamıştı, artık etrafımı ve Rayl'ın hemen arkasındaki Teğmen'i net şekilde görebiliyordum. Daha da huzursuz hissetmeye başlamıştım. Lecter'a sert bir bakış attım.

Olduğumuz yer bilincimi kaybetmeden önce yemek yediğimiz mutfaktan çok daha farklı bir yerdi. Daha önceki mutfak oldukça sade, basit ve günlük bir mutfaktı lâkin burası oldukça şık, altından şamdanları, kristal bardakları ve desenli duvarlarıyla dikkat çeken modern bir yerdi. Masanın üzerinde birçok sebze çeşidi ve salata bulunuyordu ama hiç et olmaması dikkatimi çekmişti. Sadece küçük sayılabilecek bir mangal vardı Rayl ve Lecter'in yakınlarında. Hemen sonra kıyafetlerimin değiştirilmiş olduğunu gördüm. Hayatım boyunca giymemiş olduğum pahalı olduğu aşikâr kaliteli bir balo elbisesini andırıyordu üstümdeki. Artık hiçbir şeye daha fazla şaşıramıyordum, her şeye sanki daha önceden bekliyormuş gibi tepkiler veriyordum çünkü psikolojik olarak sınırıma ulaşmıştım artık.

"Neredeyiz biz, bizden ne istiyorsun!" diyecektim Lecter'a ve bekleyecektim, elimden başka bir şey gelmezdi.
Kiyora Victoria
Kiyora Victoria
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax] - Sayfa 8 Empty Geri: Parlak zamanlar [Kiyora&Wiksax]

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Perş. 14 Nis. 2016, 01:18

Sözlerin bittikten sonra Lecter gülümsemiş ve "İstediğimi aldım genç hanım ancak arkadaşınız keskin duyulara sahip gibi görünüyor. Sırrımızın açığa çıkmasını istemeyiz değil mi kedicik." demiş ve Rayl'in omzuna vurmuştu ancak senin aksine çok daha ağır şekilde uyuşturulmuş gibi görünen Rayl hareket edemez bir şekilde gözleri kapalı olduğu yerde kala kalmıştı.

Bu sırada ince bir demir testeresi çıkaran Lecter "Akşam yemeğine devam etmenin vakti geldi. Kağan nerede anlat şimdi." demiş ve tel testere ile Rayl'in kafatasını alnından başlayarak dairesel bir şekilde adeta konserve kapağı gibi kesmeye başlamıştı. Görünüşe göre adam hala inanmamış size.

East Blue Anlatıcı

Mesaj tarafından Kiyora Victoria C.tesi 16 Nis. 2016, 10:56

Sözlerimi bitirmiş, endişeli şekilde Rayl'e bakıyordum ki Lecter konuşmaya başladı: "İstediğimi aldım genç hanım ancak arkadaşınız keskin duyulara sahip gibi görünüyor. Sırrımızın açığa çıkmasını istemeyiz değil mi kedicik." hemen ardından sert bir şekilde Rayl'ın omzuna vurdu. Bir anda endişelenip "Ona dokunma!!" diye bağırdım. Kalbim çok hızlı atmaya başlamıştı. Rayl'e bir zarar gelmesini istemiyordum. Tüm bunlara rağmen adam beni umursamamış, inanmamıştı belli ki.

O sırada demirden bir testere çıkardı ve "Akşam yemeğine devam etmenin vakti geldi. Kağan nerede anlat şimdi." dedi. Tam konuşmaya başlayacağım sırada Lecter testereyi Rayl'e doğrulttu. Bir anda dehşete düşüp "YAPMA!" diye bağırdım, artık kendimi hiç iyi hissetmiyordum. Ona zarar verecekti, ben hiçbir şey yapamıyordum. Elindeki demir testereyle Rayl'in kafasında bir yarık açmaya başlamıştı. Ben ise hâlen bağırıyordum. Onu öldürecekti. Gözlerim Rayl'e dikili şekilde kaldım. Olanlara inanamıyordum.

"Ona... Nasıl... Niye yaptın!" dedim titreyen sesimle güçlükle konuşurken. "K-Kağan'ın nerede olduğunu bilmiyorum, lütfen ona daha fazla zarar verme!"
Kiyora Victoria
Kiyora Victoria
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı Paz 24 Nis. 2016, 16:58

Konu bitmiştir.

Kiyora, 5-5-3 stat puanı aldın.
Wiksax'a da 3-2-1 stat dağıtabilirsin.

*Statlar
Ana stat-dövüş tekniği/meyve-meslek şeklinde verildi.

Sabırlı olduğun için teşekkürler. Yeni konun yakında açılacak.

East Blue Anlatıcı

8 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

- Similar topics